דיון התקשורת

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏29/1/08.

1. COYS Member

ליגת העל,ליגת ברזילאית,ליגה אנגלית,ליגה בלגית,ליגה איטלקית,ליגת אלופות,NBA,ליגה אירופאית,ליגה גרמנית ועכשיו גם ליגה ספרדית בכדורסל(הליגה הטובה באירופה).
    לדעתי זה משתלם,50 שקל זה לא סכום בשמיים,שעתיים וחצי עבודה בשביל 720 שעות שיש בחודש.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שכולם רוצים לראות ספורט בחינם אבל אם בערוץ המתחרה אתה משלם 50 ש"ח על כלום ובצ'רלטון אתה משלם 50 ש"ח ומקבל כל-כך הרבה תוכן כמו שCOYS ציין אז ה50 שקלים האלו הם לא גניבה ותמורה ראוייה למה שאנחנו מקבלים.

3. דנידין Member

אין לכם אופי בגרוש. לא צריך לשלם לאף אחד מהם. אם כולם היו חושבים כך, אז החרם היה כמעט אבסולוטי וצ'רלטון לא היו מתקיימים בכלל וכך גם ספורט 5+. הכל היה נשאר כמו בהתחלה. בגלל שמהיום ראשון שהריצו את ספורט 5+ כולם קפצו ושילמו כמו שרק ישראלים פראיירים יודעים, אז הם למדו שאין לצרכן אופי והמשיכו לעשוק אותו. אל תתפלאו שבקרוב זה יעלה לאלפי שקלים בשנה של שידורים, יגיעו משקיעים חדשים וערוצים חדשים ואז תבינו מה זה לשמוח ושלם במקום להחרים והלראות קצת עמוד שידרה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/09
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני אני איתך פה,אבל מה..גם אני בסוף נפלתי.
    גם אני הטפתי לכולם לא להזמין אבל כשהבנתי שזה לא יקרה בחיים ועם הזמן רק עוד אנשים יצטרפו זה היה או לא לראות את חיפה ומנצ'סטר או כן לראות,אין סיכוי בחיים שאנשים לא יזימנו את זה.

עכשיו בקשר למי שצודק בדיון,COM וCOYS אתם חושבים על זה ככה-50 ש"ח בשביל כל הספורט הזה,זה באמת שווה את זה.
    הקטע שאתם משלמים גם חבילת בסיס,משלמים גם על ערוץ הספורט הרגיל,על ערוץ 5+ ואם אתם רוצים באמת כל השידורים צריך עוד כסף על לייב וגולד.

אם זה היה כל הספורט והיינו צריכים לשלם 50 ש"ח בחודש זה היה בקטנה,הבעיה העיקרית בסופו של דבר יצאה ערוץ הספורט,המניאקים מביאים רבע מהתכנים של צ'רלטון וזה ב-4 ערוצים.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עזבו 50 שקל לא 50 שקל.

אני לא מבין איך ייתכן שלצ'רלטון, שמפוצצים בתכנים בימי שבת, יש שני ערוצי ספורט בלבד וערוץ הספורט, בקושי עם ליגה ספרדית, דופקים לנו 55-58 בממיר.

זה לא נקלט! צ'רלטון חייבים עוד ערוץ וכן כולם ישלמו "כמו פראיירים" עוד 25 שקל לחודש. כי זה שווה את זה.

6. Dimitar Berbatov Member

אני ממש לא מסכים איתך דנידין. בכל העולם זה ככה, אני לא בדיוק מתמצה בפרטים הקטנים ביותר אבל באנגליה לדוגמה משלמים סכומים הרבה יותר גדולים והתכנים לא שונים בהרבה. אין מה לעשות, אני נגד התופעה הזאת ונגד הקפיטליזם אבל אין מה לעשות. ככה זה בכל העולם ולא אנחנו נשנה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/09
  7. דנידין Member

זה לא ככה בכל העולם. כן, באנגליה מתייחסים לכדורגל על תקן דת, כך שהכל יקר שם סביב הכדורגל, אבל במזרח אירופה אין כדורגל בתשלום וגם בצרפת זה חלק מחבילת הכבלים כולה. הכי בולט זאת השיטה האמרקאית שהכל בערוצים פתוחים כמו ערוץ 2 (NBC) וכדומא שהפרסומות נותנות חסות וממון להכל. אז חשוב להדגיש טוב טוב - זה לא חייב להיות כך!

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי שר התקשורת או הספורט או בקיצור הליצנים שאחראים על כל הביזיון הזה צריכים לעשות שבערוצי הספורט יהיו פרסומות,שיהיה תשלום שהוא סמלי על כל ערוץ(5-10 ש"ח לערוץ) וכל השאר יהיה פרסומות וחסויות.
    בוא נגיד את זה ככה שאם היו משקיעים קצת מחשבה היו מצליחים לעשות איזה הסדר טוב.
    בכל זאת צריך לחשוב שבתקופה כזאת גרועה מבחינה כלכלית לקחת איזה 150 ש"ח בחודש לצפייה בספורט זה קצת מוגזם.

9. דנידין Member

אם יהיו פרסומות זה יהיה חינם וגם יתחננו אליך שתצפה. בפרסומות יש יותר רווח ממה שאתה והם יכולים לדמיין, אבל משום מה שערוץ הספורט ביקשו היתר לפרסומות, סירבו להם להצעה ואז נענשנו כל שנתיים בעוד ספורט 5+ ..+ סיבלר ו + ברונזהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם את לייב,חצי לייב,שידור חוזר ו ++
    :)

11. SeRgInHo Member

כן כן, ומה עם צ'רלטון עצמה, חשבתם? על זה שהם משלמים מיליונים עבור כל זכויות השידור האלה חשבתם? חשבתם שגם הם רוצים להרוויח? וואלה אם מישהו מכם יזכה בלוטו, שיקנה את זכויות השידור וישדר את אנגליה, ספרד ואיטליה בחינם לכל בית ישראל... צ'רלטון לא המציאו את הגלגל והם סה"כ עושים את מה שבכל העולם כבר עושים מזמן.
    אני מבין את הרצון שלכם לראות את כל הספורט שבעולם בחינם (ככה זה הישראלים) אבל עכשיו זה כבר לא עובד ככה, בשום מקום בעולם.
    אף אחד לא מכריח אותכם לקנות את החבילה. לכו תעשו לווין אן תחפשו לינקים ב MYP2P

12. דנידין Member

צריך לאשר לכל הערוצים האלו לשדר פרסומות. גם הרווח שלהם יגדל בהרבה מאשר תשלום הצופים וגם זה יוריד מהגב של הציבור את התשלום המופרז. את הבעיה אפשר לסדר מלמעלה, אבל יש גם בעיה ששם למעלה הכל רקוב, ולכן אנחנו עומדים איפה שאנחנו עומדים.

13. SeRgInHo Member

ושערוצי הספורט יהפכו לערוץ 2? אני כבר מעדיף לשלם את ה 50 שקל

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רק לשם השוואה, מה שהולך באנגליה:
    *הפרמיירליג כולה משודרת בערוצים בתשלום-סקיי ו-ESPN. אצלנו המשחק המרכזי בליגה המקומית משודר בחינם.
    *רק משחק אחד בכל שלב בגביע, כולל הגמר כמובן, משודר בחינם ב-ITV. השאר-בעונה שעברה היה בסטנטה שנסגרו, העונה כנראה יחזור לסקיי. אצלנו שני חצאי הגמר משודרים חינם.
    *רק משחקי הבית של נבחרת אנגליה משודרים בחינם, ב-ITV. משחקי החוץ-שוב, היו בסטנטה וכנראה יעברו לסקיי. אצלנו כל המשחקים של נבחרת ישראל בחינם (למרות שזה גם שוד, צריך לשלם לאנשים כדי שיצפו בזבל הזה).
    *גביע הליגה-משודר כולו בסקיי. אצלנו חצאי הגמר והגמר של גביע הטוטו משודרים בחינם.
    *ליגת האלופות-רק משחק אחד בשבוע משודר ב-ITV בחינם, השאר בסקיי. אצלנו שני משחקים בשבוע בחינם, וכל משחק של קבוצה ישראלית חייב להיות בחינם.
    *ליגה ספרדית-בסקיי. אצלנו משחק אחד משודר בחינם.

וזה ממשיך וממשיך. אין מה לעשות, ככה זה עובד היום ומצבנו טוב ביחס למקומות אחרים. וזאת למרות שבסקיי ובסטנטה משדרים/שידרו פרסומות.

15. דנידין Member

כן סרגיי, ולכן אנחנו חוזרים למקור הבעיה, הישראלי הפראייר. בקרוב תשלם יותר בגלל שאתה כזה חכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx