דיון התקשורת

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏29/1/08.

1. samoel Member

אותי התקשורת בימים האחרונים מטריפה. בייחוד קופמן, שדווקא בנושא הכדורסל החזקתי ממנו מבין דבר אחד או שניים.

אני נדהם, לפני שנתיים מי היה יכול לבקר את ההנלה והתנהלות של מכבי ת"א, העובדה שמכבי לא מצליחה ועכשיו אין את מי לבקר חוץ מההנהלה מראה את קוטנתה של התקשורת פה. אני שואל את עצמה, מה נשתנה? הרי זה אותו שימון, אותו מוני ואפילו אותו דיוויד, גם רענן היה כאן בזכיות הגדולות? מה עכשיו שלא נוח אז אפשר לבקר? טיפשים, הרי ברגע שמכבי תחזור לגדולתה (לא שהיא ירדה ממנה הרבה) כולם יחזרו ללקק ולפאר את שמעון מזרחי על 40+ שנות פועלו ואיזה ניהול הכי טוב באירופה יש למכבי. עכשיו להעביר ביקורת זה טוב ויפה, אבל מה עם בשר, הכל עפוף ניסוחים עמומים, אף אחד לא אומר מילה אחת ברורה , חוץ מ: "ההנהלה אשמה" האמת לי זה לא ברור מאליו... כאילו מנסים להשתיל לנו משהו בראש, נימוקים חברייה! טיעונים עם בסיס. מה זה שמינו מנג'ר כי לא היו בטוחים בקטש אז קטש התפרק(בגלל זה או לא) אבל עובדה שצביקה ייצב את הספינה ובהמשך הבעיה היא שלו לא של ההנהלה.

בסוגייה אחרת:
    מליניאק היקר, איש כדורסל אדיר. מעוד מחזיק ממנו. אבל כיצד ייתכן שדווקא אתה מראה פרצוף דו ראשי. בימים שמכבי שתפה את המגרש כולכם(מלבד קופמן שהוא כל אנטי הכל) שיבחתם את העבודה של צביקה על ביינום, וגם את ביינום עצמו כיצד הוא השתפר וכיצד ניתן לראות בעל בית במכבי, ואת מי עכשיו הוא ממליץ לזרוק בראש ובראשונה . וויל ביינום! בפעם האחרונה שבדקתי הוא היחידי שלא נחנק בקבוצה הזאת במעמד גמר, החחלטות שלו בהתקפה טובות לא פחות מגארסיה(שאותו אמרו לשמור) והיכולת שלו ידועה לכולם. במקום לשנות מקצה לקצה, אפשר גם למצוא דרכים מתונות יותר שאני טוען כבר למעלה משנה. ביינום כאקס פקטור הוא דבר שלאף קבוצה באירופה יש(כן עברית תקינה רבותיי).

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אפילו בנאדם עם כל כך מעט מושג כמו קופמן יודע להבחין בהבדלים העצומים בין הילד השחצן-חקיין לשחקן הכי גדול שאי פעם עלה על פרקט.

3. piston Member

אין לי שום הערכה לקופמן. הוא עושה כל מה שהוא יכול על מנת לקבל תשומת לב.

המקרה הזה הוא צודק, אבל זה רק היוצא מהכלל אשר מעיד על הכלל.

בסרט גברים לבנים אינם יכולים נאמר משפט חכם.

"השמש זורחת גם על תחת של כלב לפעמים". אז לפעמים קופמן צודק, קורה...

4. SeRgInHo Member

אולי כדאי להפוך את הדיון הזה לסוג של אוף טופיק של הס]ורט הכללי.

http://www.youtube.com/watch?v=7nS_aR8XX_U

מדהים... 21 מטר גל והוא רוכב עליו כאילו כלום... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

5. Cup of Tea Liverpool, UK

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://wa-ne2.www.haaretz.co.il/hasite/images/daily/D010209/245michaelphelps.Xxx

לא מצאתי דיון מתאים ממש. מייקל פלפס האיש שזכה ב-8 מדליות זהב בבייג'ינג עלול לא להיות בכלל בלונדון 2012. פלפס צולם שהוא מעשן סמים באיזו מסיבת סטודנטים.

"הוא הגיע למקום עם קבוצת נערות שהיו תלויות סיביבו. פיות נפערו בתדהמה כשהוא נכנס לחדר. לא מגיעים לקולומביה הרבה מפורסמים, אז כשפלפס הגיע למסיבה? זה היה עניין רציני", סיפר אחד הנוכחים במסיבה. "הוא לא הכיר הרבה אנשים במקום, אז אפשר היה לצפות שהוא יהיה קצת ביישן. אבל הוא היה קולני, רועש ושתה המון", סיפר.

"כל בחורה רצתה לגעת בו, וכל אחד מהגברים רצה להיות החבר החכי טוב שלו. הוא לא שבע מכל תשומת הלב שהורעפה עליו", סיפר עד הראיה.

הוועדה האולימפית האמריקאית, ששמה לה למטרה להילחם בסמים, סירבה להגיב על המקרה. כך גם ועדת השחיה האמריקאית ומאמנו של פלפס, בוב בראון. (מתוך ה"ארץ")

7. shlomydavid מנהלים

סיפור מפתיע ביותר, מעניין מה יהיו ההשלכות שלו לגבי העתיד. אבל בטח יתחילו עכשיו רמיזות לגבי העבר וההישגים בבייג'ינג.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה? יש הבדל בין סמים משפרי ביצועים לבין הדבר השולי הזה...

9. shlomydavid מנהלים

אבל אתה יודע איך זה בתקשורת, דבר גורר דבר, ויגידו שאם הוא מרשה לעצמו לעשן מריחואנה אז הוא הרשה לעצמו גם לקחת סמים ממריצים.
    בטח עכשיו יבדקו שוב את המבחנות מבייג'ינג..אם אפשר לעשות דבר כזה בכלל.
    יש גם סיכוי להשהייה דיי רצינית, הרי הוועדה האולימפית האמריקאית נלחמת בדברים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/09
  10. piston Member

הועד הבינלאומי פירסם הודעה בו הוא מקבל את ההתנצלות של פלפס, ולא חולק על הכנות שלו.

11. דנידין Member

תשמעו, לא כל סם הוא לא חוקי עד כמה שידוע לי. אין חוק שאסור להם לעשן ג'ויינט כדי לדפוק ראש איזה ערב אחד. זה לא שונה מבירה בכל הנוגע לפעילות ספורטיבית. כל עוד הוא לא לוקח סמים ממריצים הוא יכול להרוס לעצמו את הבריאות כמה שהוא רוצה, אבל זה לא לא חוקי.

12. shlomydavid מנהלים

אבל נדמה לי שכל סם הוא סם ע"פ הועדה למלחמה בסימום בספורט האולימפי, ולמרות ההחלטה של הועד האולימפי הבינ"ל, יכול להיות שהאמריקאים יחמירו איתו יותר.

13. shlomydavid מנהלים

14. SeRgInHo Member

לא היה אמור להיות שידור של ברסה - טאו בספורט 2?

15. GRANDE LAZIO Member

"הבדלים העצומים"?
    סורי, לא מבחינתי.
    קובי עדיף ממייקל, דעתי.
    ואתה קורא לקובי חקיין? אולי תנסה להעריך את היכולות שלו במקום, לא עדיף?
    חקיין... חחח