דיון התקשורת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏25/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונת 19/20 - זו שבה מכבי חיפה רצה לאליפות לאחר 'תקופת שפל די ארוכה' - למכבי היה ממוצע קהל גבוה יותר ללא דאבל אחד לרפואה, שלא לדבר על שלושה. מאז עונת הבכורה של סמי עופר מכבי חיפה לא הצליחה למשוך למעלה מ-20 אלף צופים בממוצע. שזה לגמרי אחלה, אבל איפה זה ואיפה 'למלא את אולד טראפורד בקלות'.

חייל שוקולד ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  2. Melikson24 Member

חיפה "יכולים למלא את ה-OT" כמו שלבית"ר יש פוטנציאל של 25 אלף מנויים בכל שנה. דיבורים באוויר.
    לגבי הדיון על קניאס, כצפוי יש פה אנשים שנעולים בפוזיציה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מעניין אותי במיוחד באופן אישי, אך זו התחנה שזכתה במכרז לשדר את ליגת העל ברדיו. היית מצפה לזה משדרן בערוץ הספורט?

4. DaveTheSave Member

כל הכבוד להם, הם גם עלו לשלב הבא בקונפרנס ואכלו מהפך ב10 דק לפני פחות משבוע.
    על הזין שלי שאוהדים קוראים להם ניאו נאצים וכן גם אני, אבל אני לא איש תקשורת ולא אומר את זה מול אלפי מאזינים

5. DRORIKO Member

זה הבעיה עם מועדונים מדושנים, 5 דקות של כשלון והם יוצאים מהכלים.

6. alexshw Member

לא בכל משחק, אבל במשחקים שהיא ממלאת את סמי עופר בקרוב ל - 30 אלף צופים, היא תמלא גם מגרש בגודל אולד טראפורד.
    אתם לא יכולים לחלום על המספרים האלה. גם ב - 2019/20 הבאנו 20 אלף בממוצע. אין ספק שגם בעונה שעברה זה היה קורה כל העונה, אם לא הגבלות.
    בכל הקשור להכנסה ממשחק מכבי חיפה יכולה לספק הכי הרבה, בטח אם תשחק קבוע באירופה בשלב בתים.

7. matanbl22 Member

תראה את התגובה שלך לסבא וסבתא שלך תשאל אותם מה דעתם. איך יהודי יכול לקרוא ליהודי אחר במילים כאלו?? כולה כדורגל

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתקופה של הצלחות או במשחק ממש גדול וחשוב כל אוהד חושב שהקבוצה שלו צריכה מתקן גדול יותר כי כולם פתאום רוצים להגיע.
    אין שום בעיה עם הקיבולת של סמי עופר, טדי ובלומפילד בערים הגדולות וגם טרנר בנוי בדיוק במידה להפועל ב"ש.
    לאוהדי מכבי חיפה כיום בניגוד לימי קרית אליעזר יש את תרבות ההגעה הטובה בארץ, זאת עובדה, אבל אפשר למצוא משחקים גם בעונה כמו השנה שהכל דופק ויש חצי אצטדיון ריק כי היריבה היא חדרה או הפועל ירושלים והמשחק נופל באמצע שבוע ואני לא אומר את זה בגנותם כי אצלם יום רע זה 15 אלף ואצל הגדולות האחרות מדובר במספרים נמוכים בהרבה. כי זו בעיה כללית. אין פה תרבות ספורט, אין מטרו שמביא אותך עד לאצטדיון ואוהדים ישראלים אוהבים להגיע על השריקה ולחנות על האצטדיון ולשבת רק במקומות הטובים ולבוא רק כשיש מזג אוויר טוב. לשבת בפינות או במעלי היציע הם מוכנים רק בגמר גביע/משחק עונה/משחק גדול באירופה.

EsheD, DaveTheSave, Roma ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

לא מתלונן על הקיבולת בסמי עופר. היא סבירה. אני רושם שמבחינת הכנסות מכבי חיפה יכולה להפיק הכי הרבה. עכשיו מכאן זה עניין של המועדון מה הוא עושה עם זה. המון שנים המועדון לא עשה שום דבר.

10. DRORIKO Member

לא רק לכם היה אופיר קריאף ואוראל דגני בהרכב :)

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה הבדל יכול להיות בהכנסות בין מכבי חיפה למכבי ת"א חוץ ממספר אוהדים שמגיע למגרש?

12. alexshw Member

למשל בנושא השיווקי, ניצול שטח ליד האיצטדיון. בשיווק מכבי ת"א טובה יותר.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממוצע הקהל של מכבי חיפה בשלב הבתים האירופי העונה - הראשון מזה עשור, מול יריבות אטרקטיביות יחסית - הוא 16.5.

14. alexshw Member

כי המועדון שיווק את הכרטיסים בצורה גרועה והביא מחירים שהכעיסו הרבה אוהדים.
    בכל מקרה עדיין הם עשו הכנסה טובה מאוד. השיווק במכבי חיפה לא מספיק טוב.
    אני מדבר על הפוטנציאל להכנסות שאפשר להשיג והוא יותר גבוה מכל קבוצה אחרת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. DaveTheSave Member

מה נעשה? יגידו לי שאני דלביוב, סבבה אמרו גם על דברים אחרים, מצטער קשה לי להבין את העיקרון שאם אתה קורא למישהו נאצי או משהו אחר בסגנון אתה מזלזל ולא מבין את משמעות המילה, אני מבין טוב מאוד. אני מגיע למגרש מקלל ומוציא את כל הגועל נפש (בנוסף לעידוד לקבוצה שלי כמובן) והעצבים שנאגרו במהלך השבוע, אבל אני מקפיד לעשות הפרדה בין מה שקורה במגרש לבחוץ.
    מה גם שמבחינתי כקהל במגרש המטרה שלי גם להוציא את הקבוצה השניה מאיזון והכל הולך, בין אם זה הנ"ל או אוסקר מזיין את שי

מצב נושא:
הנושא נעול.