דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. robertocarlos.m Member

2. רון עמיקם Member

אם כבר פרטיות. חיים, זה לא!

3. DRORIKO Member

יציע העיתונות במתכונתה החדש היא סוג של פרדוקס בעיני. מצד אחד סוף סוף יש שם פאנל של אנשים שאין לי שום דבר נגד אף אחד מהם. את שמאי וטליה אני אפילו מחבב. מצד שני התכנית הזאת היא כדור שינה מוחלט. אני חושב שראיתי אולי 2-3 תכניות של זה, והתכנית כבר רצה חצי שנה. וכנראה שזה לא רק אני כי לתכנית הזאת אין שום באזז ברשתות החברתיות וברחוב, אף אחד לא מדבר עליה, כמו פסוקו של יום, זה נמצא שם בלוח השידורים אבל כולם יכבו את הטלוויזיה לפני זה.

4. רוברטו באגיו31 Member

מי זה "הפרשן" במשחק של יובה עכשיו ?? הוא טוחן את המוח ומדבר כאילו הוא פרגוסון החדש .

5. DRORIKO Member

6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אין שום סטנדרט, כל אחד יכול. כל אחד.

7. alexshw Member

קשרים. תקשורת זה כמו צבא. אין טעם אפילו ללכת לכל הקורסים האלה של תקשורת, אם אין לך מלכהתחילה קשרים.

8. DRORIKO Member

צבא ואבא זה מילים דומות לא.....?

9. Raulito Madridista

קובי רפואה שבדרך כלל לא מתראיין, עלה לשידור ב-'5 באוויר', אמר לפרימו, צנציפר רז זהבי שהם מקשקשים בלי סוף והאחרון אמר לו: "תאמין לי קובי הדבר היחיד שמבדיל אותי משאר המאמנים זה התעודה". רפואה אמר שההבדל הוא שהם יושבים ומקשקשים באולפן הממוזג והוא זה שצריך לעבוד ופרימו אומר לו: "אתה צודק מאוד". טענו שרפואה בדרך להפועל חדרה כי הוא 'טס לחו"ל' עם המנהל המקצועי אורן גולן ופרימו הוסיף גם: "קובי דיברנו עם דראפיץ' ואמר שהוא יישאר בליגה, גם רעננה חושבים שיישארו בליגה ונס ציונה - כולם אומרים שהם יישארו בליגה. מישהו חייב לרדת'. עצוב שזה מצחיק. הופתעתי שהוא לא ניתק להם בפנים וסגר עניין, לא חבל על העצבים שלו?

10. DRORIKO Member

בדרך כלל לא מתראיין? רק לפני כמה שבועות הוא היה בתכנית הזאת עם בוני ואלי טביב

11. Raulito Madridista

אם מישהו יכול לפרט למה השידור של אטלאנטה - יובנטוס היה כל כך נורא - אשמח [אני לא ציני אגב, פשוט מדובר בביקורת די חריפה ולא יצא לי לראות].

ואם כבר שדר - זה ממש לא משנה שמנצ'סטר יונייטד לא מעניינת אף אחד, אתמול היא הפכה פיגור 2:0 ל-2:3 ענק תוך שבע דקות בלבד והשער האחרון גם היה אחרי מהלך קבוצתי נהדר. יורם ארבל שידר על סף פיהוק מה שנקרא, איפה הטירוף? איפה הדרמה? הרי אם זה היה שער פשוט של מסי....| עוד בהקשר זה קצת מצחיק אותי שאבי נמני מזגזג בין ספורט1 ל-One אבל לבריאות, שיתפרנס, אם אוהבים לשמוע אותו אז...

חייב לומר שלא אחת העברתי ביקורת על אתר One שהם מתעסקים במסביב, הכי חשוב להם לעלות ראשונים גם במחיר של שקר או איכות ברמה ירודה, אבל אוהב מאוד את המגזין השבועי שלהם על סקירת המחזור בספרד ובאיטליה והנושא המרכזי. גם לצ'ירו אימובילה מגיע יחס, לחלוטין.

12. DRORIKO Member

מירי נבו "פיפיטה היגוואין הוא אולי לא השחקן הכי נוצץ בסגל של יובנטוס" מי שישמע יחשוב שמדובר ברודריגו בנטנקור.

13. DRORIKO Member

בן אדם פותח יציע העיתונות, חושב בתמימותו שאולי אולי הפעם ידברו שם על הספורט, במקום זה הוא מקבל בתפריט את בעיות הסמים של ראובן עובד, כאבי הראש של מאור בוזגלו ובדיחות השואה של ואן באסטן.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. yakov_y YNWA

האשימו את הפועל ת״א שלא הוציאו הודעה רשמית על כאבי הראש של מאור בוזגלו.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

15 שנה התוכנית הזאת רצה, מה גרם לך לחשוב שפתאום עכשיו הם יהפכו למאנדיי נייט פוטבול?

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.