דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. alexshw Member

אבל עדיין לא הבנתי מה נשתנה שם משנים קודמות ולמה דווקא הרכש החדש ישנה את גורלם בצ'מפיונס.
    הם בעיקר דפקו את אברטון ומרקו סילבה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. DRORIKO Member

כי בליגת אלופות יש הרבה משתנים שלא בהכרח קשורים לרכש. זה תלוי באיזה מומנטום אתה, זה תלוי באיזה מומנטום היריבה שלך(אתכם הם קיבלו במומנטום של יונייטד 99) יכול להיות ששחקנים שהיו פחות טובים בשנים קודמות פתאום יעשו קפיצת מדרגה השנה. לא הייתי פוסל את פסז' במאבק על התואר, בטח כששאר המועמדות לא משהו, אחת גם פיטרה מאמן עכשיו. ועם כל זה אני עדיין מהמר על בק2בק של ליברפול.

3. alexshw Member

לא, המשחק בפריז היה פוקס מוחלט. זה לא נמדד במשחק אחד. אין להם את האופי, ואת האיכות בקישור ואולי גם את המאמנים הנכונים בשביל לקחת.
    עם הרבה מזל אפשר כמובן לזכות והיו מקרים של קבוצות נחותות שעשו זאת, אבל גם בשביל זה צריך לגלות את אותו האופי וגם לשחק בטקטיקה נכונה, מה שפריז כל פעם נכשלת לעשות בשמינית או רבע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אני בכיף לוקח את וראטי ליובה

5. DRORIKO Member

ממ..מה זה הקטע הזה שאלי גוטמן נותן קטע קריאה למיקרופון?

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/19
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי גוטמן מרגיש ונראה כמו פארודיה על ארתורו מקאסה דה פאפל. שניהם מביכים שמתים על עצמם עם אפס מודעות עצמית.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

עכשיו הם מדברים על הפועל, וגוטמן בקטע הזוי עובר לדבר מול המצלמה כאילו הוא עדיין במונולוג עם המקרופון, איכשהוא זה מגיע למצב שהוא וטביב יורדים אחד על השני. אין על כדורגל ישראלי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/19
  8. hai60 Member

התוכנית הכי טובה בטלוויזיה, זה יותר טוב מבובה של לילה בחיי

9. Ajax Amsterdam Member

גוטמן מעורר רחמים

10. DRORIKO Member

הפאנל עכשיו ביציע עם יהודה נוריאל ועדי רובינשטיין זה כנראה הדבר הכי אינטיליגנטי שהיה בערוץ מזה שנים. חבל שזה נמשך רק 5 דקות.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לניסיונות לחתור לצדקנות בשקל במקום לצדק כבר התרגלתי, לניסיונות להישמע מתוחכם מדי ולהתבלבל באמצע המשפט כבר התרגלתי, אבל לצרחות המאולצות אחרי שערים אני לא מצליח וכנראה שגם לא אצליח להתרגל. עמיחי שפיגלר, די.

robertocarlos.m, oranfu ו-Abu George אוהבים את זה.
  12. yakov_y YNWA

ראיתי אתמול את התוכנית ובכלל אני רואה אותם הרבה מאוד פעמיים, לא היה להם שום דבר נכון או חכם להגיד, קיבלו נושא משעמם ועברו לדבר על דברים אחרים.
    רובינשטיין מתנשא ולא מבין שום דבר בכדורגל/סל, נשען על סטגימות, נוריאל איש חביב, צנוע, לא חסר מושג אבל תמיד יגיד את המובן מאליו, הוא חידש לך פעם דבר ?

עכשיו אני רואה את עורך אתר ערוץ הספורט, אוהד ליברפול אני חושב ויש לא מעט אנשים שיושבים בפאנלים של ערוץ הספורט, אין להם שום דבר לחדש או חכם להגיד.
    בחודש האחרון הבנתי שהפרשנים (גוטמן וטביב גם) לא רואים משחקים ומדברים את מה שהם קוראים בתקשורת, קורא את הטור של צביקה נעים מידיעות אחרונות או את שלמה שרף מדבר על מכבי נתניה ומבין שאין להם מושג במכבי נתניה.
    גם הם דרך אגב מאשימים את אלמוג כהן ורועי קהת בכל הזדמנות למרות שהם מהטובים בקבוצה, בגלל הכסף, אני מחכה לטעות של דני עמוס שהציל לנו בשנתיים וקצת עשרות נקודות כדי שייפלו עליו בתקשורת ובפורום.

קצת הלכתי מהדיון אבל הנה צנציפר בערוץ הספורט עכשיו אומר שליברפול נכשלה אשתקד בליגה.
    מוכן להתערב שהוא לא ראה יותר מ-4 משחקים של ליברפול בליגה.

אתמול אחרי השער ה-1 של מכבי חיפה הוא צעק איזה גול גדול, לך תבין מה גדול.

13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מה אפשר לצפות מ״עיתונאי״ ספורט שמתעסק בהכל חוץ מספורט? ליברפול עשתה עונה היסטורית, לצערה זה נפל בתקופה של קבוצה היסטרית.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין בהם שום דבר אינטיליגנטי. רהיטות אינה אינטיליגנציה, ואחת הסיבות לכך שבישראל מייצרים תרבות בינונית, טלוויזיה בינונית, עיתונות בינונית ושלך ענפים בסגנון שהם בינוניים במקרה הטוב, היא שמרבית לבלבל בין העניינים.

15. DRORIKO Member

אוקי פשוט תירו בי וזהו? :)