דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם בבחירות הקודמות הם עשו את זה.

צריך להבין את החלוקה: וואן וצ׳רלטון אלה ערוצי ספורט לאוהדים כמונו. ערוץ הספורט מיועד לישראלי הממוצע שמדי פעם יושב עם החבר׳ה עם בירות לראות צ׳מפיונס.

קשר שמאלי ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

השקיעו על אלי גוטמן והביאו לו מחשב שולחני עם מסך מגע סטייל MNF, כל כך הרבה אופציות יש לו עם זה, וכל מה שהוא מציג זה מערכים בנאליים ומיושנים, אפילו לא חצים, בלי ניתוח של תנועה, נקודות חוזק ותורפה, כלום.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

עמיחי שפיגלר "אלכס מרט התחיל בתור שוער מחליף, ואז צבר ביטחון בספאל וחזר" קצת שיעורי בית לא היו מזיקים.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכרה יש להם את האלטרנטיבה לבחירות, והם בוחרים לטבול בביצה העכורה הזאת במקום לספק את האסקפיזם שהם אמורים.

חייל שוקולד ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. סיונרה Member

הרבה שנים לא ראיתי כדורגל בערוץ הספורט, ואני מקבל איתות מערוץ בשם 5 סטארז. עזבו את זה שמשום מה הם החליטו להרוס לאנשים שעדיין מחכים לתקצירים כדי לדעת מה קורה, מה זה לעזאזל הערוץ הזה?

6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

פעם היה ספורט 5 וספורט 5 HD ששידרו אותם תכנים במקביל, ספורט 5 הרגיל הפך ל-HD וכך נולד ערוץ חדש.

7. סיונרה Member

בוני עם פרשנות פוליטית. לא כל כך מפתיע, הרי ניסיון בלפרשן תחומים שבהם אין לו מושג יש לו למכביר. אני מצפה לראות אותו מופיע גם בתוכניות כלכליות בהמשך.

8. DRORIKO Member

מה במה שהוא אמר לא היה נכון

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

העלאת לי דה ז׳ה וו נחמד מהתקופה שבתור ילד הייתי מחזיק את עצמי בכוח עד 12 וחצי בשביל לראות את כל התקצירים ולראות כמה נגמר. לא היו מדווחים דבר וחצי דבר עד התקציר, וגם בתחילת התקציר לא הייתה כתובה תוצאת הסיום.

אבל בזה אי אפשר להאשים אותם, זה הדור של היום, הרשתות החברתיות וכל החרא הזה.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ורמי וייץ היה משדר אז את המשחק המרכזי ועושה טיזרים לתקצירים, ״לא נגלה לכם מה התוצאה בסן סירו אבל קורים שם דברים מאוד מעניינים״.

11. Raulito Madridista

בין כל הכתבות הצבע לקראת פתיחת ליגת האלופות גם אני כתבתי (לספורט1) על המשחק המרגש של קיילור נבאס שפוגש הערב את ריאל מדריד.

http://www.up2me.co.il/images/76898917.Xxx
    הכתבה המלאה - לחצו כאן

סיפורו של קיילור נבאס הוא סיפור סינדרלה. לא של ספורטאי למופת, חבר אמיתי ושוער נפלא, אלא של מדינה שלמה. במולדתו, נבאס הוא גיבור לאומי. "ביום בו הצטרף לריאל מדריד, הרגישו בקוסטה ריקה כאילו זכו במונדיאל", נכתב ב"אס" הספרדי. בגיל 24 וחצי הוא עוד היה תקוע בליגה השנייה ורק בעונתו האחרונה בלבאנטה (2013/14) הפך לשוער הבכיר. אותה עונה, אגב, נפתחה בשביעייה צורמת בקאמפ נואו נגד האלופה, אלא שמאז ספג 32 שערים בלבד ב-36 משחקים.
    בזמן שאיקר קסיאס זכה פעמיים בליגת האלופות עד גיל 23 וכבר היה "סאן איקר" (איקר הקדוש), דויד דה חאה זכה באליפות אנגליה במנצ'סטר יונייטד בגיל 22 ומנואל נוייר הצטרף לבאיירן מינכן בגיל 25 - האיש מקוסטה ריקה עוד ניסה לפלס את מקומו לצמרת הכדורגל. זה היה לא פשוט, אבל תהיו בטוחים שכל עכבה לטובה. "כל עוד אלוהים נותן לך בריאות, הכל אפשרי", אמר.
    נבאס, בזכות ולא בחסד - התגבר על הכל. על הצל הכבד של קסיאס שעוד שיחק על חשבונו ב-2014/15 על אף שהיה ברור מי עדיף. על פרשת הפקס שאיימה לשלוח אותו למנצ'סטר יונייטד, אך רצה הגורל (אליו עוד נחזור בהמשך) והשעון תיקתק. "הייתי חסר אונים בשדה התעופה ובכיתי כל הזמן", סיפר השוער בפתיחות (בזמן שהנשיא פלורנטינו פרס הודה: "אני צריך להתנצל בפניו"), על הביקורת מהתקשורת הספרדית שרצתה לראות את הבן המועדף (דה חאה) בשער הקבוצה, על ספקות אפילו מצד הנשיא שכמעט כפה על זינדין זידאן להחתים בחורף 2018 את קפה. כולם ידעו עד כמה תפקיד השוער בריאל מדריד הוא כפוי טובה.

להגדיר את קיילור נבאס כאדם מאמין זה אנדרסטייטמנט. "Pura Vida" היא ההמנון הרשמי שלו. אז תהיו בטוחים שזה לא מקרי, זה עניין של גורל. הופעת הבכורה נגד שטרסבורג בה רשם מספר הצלות יפות בדרך ל-0:1 של פ.ס.ז' הייתה רק החימום. הערב הוא יפגוש את ריאל מדריד במחזור הפתיחה של ליגת האלופות, המפעל עליו חולמים בעיר האורות כבר שנים, כששוב ושוב זה מתפוצץ להם בפנים. נבאס יישמח לנצח את האקסית וגם לרשום V גדול בדו קרב מול קורטואה שדחק אותו, שלא בצדק - לספסל ולמעבר לעיר האורות. לאחר האתגרים שעבר במהלך הקריירה, מה זה כבר בשבילו לעצור את אדן הזאר וגארת' בייל? Pura Vida.

oFiRzZz ו-Jakur אוהבים את זה.
  12. cheddar Member

בדקה ה34 של התקציר בוני אומר על החמצה של האוקאיינים זו הייתה ההזדמנות הכי גדולה שלהם, למה ספויילרים איזה מין תקציר זה

robertocarlos.m, Civil, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד דבר שכן מאוד מפריע לגבי התקצירים, פעם הם היו מתחלקים בין מלר ויעקבי, היום ארבעה אנשים שונים מזיינים את המוח בתקציר של דקה וחצי. מטמטם.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  14. סיונרה Member

אין לי מושג, ביום שאני אקשיב לבוני גינצבורג מפרשן פוליטיקה, כנראה שכבר ויתרתי על היותי אדם חושב.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

משעשע איך ביציע העיתונות של רקנטי עושים אייטם "מותג צהוב" על איך המותג של מכבי סל שלהם עדיין כזה מדהים ו"נוצץ", בזמן שהם האחראים הראשיים על השימור שלו, במיוחד בעת בה ברור לכולם שהם לא מעניינים אף אחד.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.