דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. Telkiyski Member

נדב יעקבי מתעניין בריאל, אתלטיקו, בארסה וניימאר.
    מלר לדעתי לא באמת מתעניין בכלום. הוא מכיר רק את מה שהוא משדר, כי הוא משדר את זה.

וינסדנט מעורה בפרטים פי 8888 יותר משניהם, אין לי ספק בזה.
    אבל הוא לא ישדר ולא יהיה באולפן, כי למי איכפת מידע מקצועי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. robertocarlos.m Member

בכללי שידור חלש מאוד שלהם אתמול

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כתבתי בעבר, נדב יעקבי שהוא משדר את אחת מקבוצות הבית של הערוץ - אז זה היה ריאל וברצלונה וכיום פ.ס.ז' יתלהב יותר מהחמישי של מסי מול לבאנטה, השישי של רונאלדו מול אלמריה או הרביעי של אמבפה/ניימאר מול דיז'ון מאשר משחק צמוד של סביליה-בטיס/ליון-סנט אטיין, יש מצב גדול שאלה הדרישות בערוץ שפחות מנסים למכור לך את הליגה כמוצר אלא יותר את הכוכבים הגדולים כי שאני שומע לפעמים את נדב בפודקאסט שלו הוא כן מתייחס ומביא זוויות שונות לגבי נישות בכדורגל העולמי שהוא כמעט ולא יתייחס אליהם בשידורים. זה מתקשר לכך שיש הבדל גדול בין היחס של ONE לכדורגל הספרדי לעומת היחס בזמנו של ערוץ הספורט בשנים האחרונות, כנ"ל לגבי הליגה הצרפתית שעשתה מעבר הפוך.

Maccabi Diamond, Telkiyski ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. cheddar Member

אולי הם לא בכושר אחרי הפסקה וצריכים משחק להתחמם

5. Telkiyski Member

העיקר איזה פרסומות עשו לנו כי הם משדרים את המשחקים מאיזה גג עם בריכה.
    ממש נורא משנה לי כצופה איפה יהיה השולחן זכוכית שלהם עם בוני וגוטמן.

גם הפרומו שלהם לאיך הם הולכים לשדר את הטורניר בליסבון עם "מודי" שכאילו מרצה שם על הבמה. כאילו זה בזכותם שיהיו משחקים אחד אחרי השני. "ערוץ הספורט מביא לכם".
    בכלל, כל ההנחה הזו שלהם ש"מודי" זה איזה שובר שוויון שמוסיף איזה ערך מטורף לשידור כ"כ מעצבנת.
    בני זונות קיצר.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

לא מסכים. המקצוע שלהם בכלל כעיתונאי ספורט שמתמחה בכדורגל, אמור לדרוש מהם בקיאות מלאה בחומר של ליגות בכירות ובהחלט גם צפיה במשחקים, מעקב אחרי חדשות. לפי השידור שלהם ניכר שהם ממש חלשים בחומר.
    עבור חובבי ליגה אנגלית זה רק תחביב, ויש להם עבודה עיקרית משלהם ועדיין הם ישלטו בחומר הרבה יותר טוב. זה מביך.

Drama2 ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. cheddar Member

הם ניסו לעשות כאילו שהוא סטיב ג'ובס

8. DRORIKO Member

זה ברור לך שזה פרסומת לישרוטל כן?

9. robertocarlos.m Member

בכל מקרה אני לא מקבל שום ערך מוסף משום איש מקצוע שם בערוץ הספורט בהקשרי הכדורגל, לא מוסיפים שום דבר מעבר

10. RubberSoul Member

זה כבר משהו אחר. אבל אני אומר, מילא אתה לא לומד על השחקנים, לפחות אל תכריז דברים על העונה שהיתה להם.

11. הרצליה Member

רשת המלונות מספר 1 בישראל! :)

12. oFiRzZz Member

ערוץ התעמולה שבטעות מכונה "ערוץ הספורט" ממשיך את מסע שטיפת המוח - והפעם
    אורי דגון (עורך ערוץ הספורט) ונדב יעקבי מדברים דקות שלמות וארוכות על כמה ביבי
    לוקח את המדינה לדיקטטורה וקהל בוחריו הולכים שבי אחריו כמו עדר. מה הקשר לספורט ?
    לא יודע. מצאו שיטה - לנצל רצועה "חדשותית - ספורטיבית" לטובת פרופגנדה פוליטית.
    השיטה הזאת תפסה תאוצה בחודשים האחרונים אבל בשבוע האחרון זה הגיע לשיאים.
    לצורך העניין - שבוע שעבר במגרש פתוח בחרו להעלות לשידור מרתוניסטית שהחליטה לרוץ
    עד לבלפור כדי להשתתף במחאה - כמובן שהשיחה כמעט כולה על המחאה.
    או שעידו גור תוך כדי שיחה באחת התוכניות "יוצא" על אבישי בן חיים והתיאוריה שלו
    וכמה שהוא מדבר שטויות. מה הקשר לספורט ? לא יודע.
    או שבאולפן הלילה בוחרים להעלות את יוסי מרשק שכל קשר בינו לבין ספורט מקרי בהחלט ו99%
    מהשיחה איתו הייתה על ה"היהודים באים" והמחאה. שלא לדבר על מערכון ערוץ הספורט לפני
    ליגת האלופות ("שוטרים יורים מים על נשים ערומות ומכפים על מלכים ערומים") וכמובן המונולוג
    הפוליטי במסווה קומי של דוד ליפשיץ. כל זה רק בשליפה מהמותן - דוגמאות מהשבוע האחרון.

זכותם כמובן לשדר מה שבא להם, זה ערוץ פרטי ואני לא בא להגיד מה כן מותר להם לשדר או מה אסור - רק מציב מראה.

(ולמי שישאל בצדק למה אני רואה - זה פשוט פתוח ברקע רוב הזמן, לא משקיע בזה זמן צפייה מיוחד)

Drama2, italiano, Roma ו-10 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

כשונא ביבי מובהק מסכים איתך. הערוץ מזמן פשט את הרגל.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. DRORIKO Member

את זה במקרה לא ראיתי, אבל נכנסתי מאוחר יותר כשדיברו על יובנטוס. פרשן המאמנט אסף אקרמן אמר שם שסארי לא התאים ליובה בגלל שהוא מעשן הרבה סיגריות. כן אין ספק שבשביל להצליח ביובה צריך להיות ילד טוב ולכבד את הכללים. זה בדיוק מה שהפיל את סארי.

https://www.ecns.cn/hd/2016/10/24/89a7672cca824e068cc7f774f61e7ad2.Xxx

15. DRORIKO Member

טוב השגתי את הקטע ש @oFiRzZz דיבר עליו. חבר'ה הגיע הזמן לעשות מעשה. pniyot_tv@moc.gov.il זה המייל של פניות הציבור של המועצה לכבלים ולווין. כל פעם שאתם נתקלים בהטיה פוליטית בערוץ הספורט תגישו תלונה. תכתבו להם שערוץ הספורט לפי רישיון צריך לעסוק רק בספורט ולא בפוליטיקה. אני עכשיו הגשתי תלונה מאד מפורטת על דגון ויעקבי, מי שראה את הקטע והתקומם כמוני מוזמן להגיש גם. הגיע הזמן להשיב להם מלחמה. הם כבר עברו כל גבול.

Drama2 ו-איל אמיר אוהבים את זה.