דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הכתבה הבאה עלתה ב-11, מאז א; אחד לא טרח לתקן טעות עובדתית פשוטה ודי משמעותית שמשנה מאוד את התמונה:
    המציאות היא שבסך הכל שנתיים שמכבי לא עלתה לשלב בתים באירופה. החיים על פי ממציפר.

אלופה בהקפאה: הבעיות של מכבי ת"א לקראת תחילת העונה

2. robertocarlos.m Member

שמתי לה לתופעה. אותן כתבות בעיתונים ישראל היום וידיעות אחרונות שמופיעות בשני העיתונים יום אחרי יום (כתבה על באשקשיר וארדואן וכתבה על אקינפוונווה) או אותה כתבה בדיוק באותו היום (היום כתבה על איליצ׳יץ׳)
    ותמיד כתבות של אותם שני כתבים

מישהו יודע מאיפה המאגר שהם מעתיקים ממנו לכאורה ?

3. robertocarlos.m Member

מעניין אם הוא סתם חאפר שחושב שהוא יודע הכל ולא מוודא כלום או שהוא מסלף בכוונה.
    אופציה א׳ יותר מתאימה נראה לי

4. DRORIKO Member

רז זהבי מתמרמר על זה שנותנים כספים לכדורגל על חשבון הספורט האולימפי. אם לא הכדורגל הבן אדם היום עובד בזבל.

5. DRORIKO Member

בעוד אייטם על הפועל רון קופמן מדבר על השכונתית בכדורגל הישראלי. תוך כדי הטלפון שלו מצלצל בשידור.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

במגרש פתוח שראיינו את העו"ד לדיני עבודה,והקוף שאל אותה כמה שאלות,היה נראה שהוא מייצג את אחד השחקנים בהפועל ת"א. ממש ניסה לראות על מה וכמה לתבוע את הפועל ת"א.

7. RubberSoul Member

אני באמת שואל, כל כך קשה להגיע לשידור וללמוד את שמות השחקנים? רמי ויץ ה"מקפיד" מגיע לשידור כאילו רק עכשיו גילה שהוא משדר אותו. הוא ומוטי איווניר משדרים את חטאפה נגד אינטר. את אינטר הם מכירים, סבבה. אבל למה ההסתמכות הזאת על העובדה שגם ככה "מי מכיר" אותם כדי להשקיע בשמות שלהם?

11 שחקנים, אולי רק אחד אמרו נכון. ואלה שחקנים שמועמדים לקבוצות הגדולות ביבשת, והגיית השמות שלהם בהסתכלות על מוצאם לא אמורה להיות מסובכת. אבל זה היה מביך לשמוע, ועוד נותרו 90 דקות...

8. DRORIKO Member

אני מניח שאתה מתכוון ל-11 שחקנים של חטאפה. אני מניח שבשמות של אינטר הוא לא התבלבל. אני מקווה בשבילו.

9. RubberSoul Member

חטאפה, כמובן. אצל וייץ הוא יכול להתעקש על הבדלי הגייה נסלחים, כמו ש\ז\ס, אבל לעוות שם צרפתי - DJENE (ג'נה) ולקרוא אותו דיינה, שזה מפתיע נוכח העובדה שהיית מצפה מאחד כמוהו לדעת הבדלים בין הגיות שונות.

על "LATURO" אני כבר לא מדבר, כי איווניר הוא לא היחיד שלא יודע לקרוא את השם של LAUTARO.

10. DRORIKO Member

כן הרבה מתבלבלים בשם שלו, בדרך כלל זה LAUTRO. לא מבין את זה, הוא כבר מספיק זמן בטופ בשביל לדעת איך להגות את השם שלו.

11. RubberSoul Member

הבעיה שבשפה העברית. דוברי העברית קוראים בשפה לא מנוקדת, וזו בעיה כשמי שקורא את השמות של השחקנים לא קורא אותם מהמקור המנוקד.

12. DRORIKO Member

שפה עברית שפה עברית אבל לפחות תעשה קצת שיעורי בית. איך אני יודע להגות את השם שלו? מה גדלתי באיזה חירבה בבואנוס איירס?

הכי מצחיק שזה רמי וייץ שכל הזמן עף על עצמו שהוא מקפיד להגות את שמות השחקנים כמו שצריך ו"לא נגרר לפופוליזם" כדבריו.

13. RubberSoul Member

בדיוק - או שמדובר בשדר שמגיע ישר לשידור עם רשימת השחקנים בלי לעבור על השמות, או שמדובר בשדר שמתקשה בקריאה. במקרה של המשחק שמשוחק עכשיו - אם מתכוננים אליו (חוץ מלהסתכל על טבלאות תוך כדי שידור ולהקריא אותן) השמות לא כלולים בהכנה, וקוראים את השמות באנגלית כאילו זו השפה היחידה שקיימת.

14. DRORIKO Member

אותי מפתיע שדווקא מוטי התבלבל. בטח התקופה באשקלון דפקה לו את הקופסא.

15. Raulito Madridista

אמנם זה לא ממש שייך לתקשורת ובכל זאת:

אמנם זה לא באולפן מקצועי שמדבר על ליגת האלופות (אבל החדר לבש חג - וקיבל עיצוב לא רע). נכון שזה צולם בסך הכל בטלפון (אבל עשינו מאמץ). וקשה להכניס את כל מה שאתה רוצה בדקה אחת (מצד שני זה אחלה אימון). החלום לפרשן את ריאל מדריד וליגת האלופות עדיין חיי ובועט. בינתיים נסתפק במה שיש (בפעם הבאה שוקל לקנות תוכנת עריכה ולנסות ממש לעשות כמו מבזק חדשות).
    אתגר גדול להכניס את כל מה שאני רוצה להגיד ב-60 שניות בלבד (אינסטגרם, בכל זאת), לקראת הגומלין נגד מנצ'סטר סיטי. האכזבה בלייב מהמשחק הראשון בברנבאו, האופטימיות שגאתה לאור הזכייה באליפות ורצף התוצאות| ומצד שני - האתגר העצום כי כריסטיאנו היה חתום על כל הערבים הגדולים שלנו במפעל, החשש שבנזמה יאכזב (מהזאר כבר אין ציפיות), והמחויבות של זידאן לשנות גישה - אם תמיד ניצחנו בזכות הגנה הרי שהגיע הזמן לחשוב התקפה - 4:3:3. הדבר היחיד שחסר לריאל של זידאן (מיסטר צ'מפיונס, היא שלא הפסיד מעולם בנוק אאוט, 9 מ-9) הוא קאמבק ענק בליגת האלופות במשחק חוץ (המועדון אגב לא עשה זאת מאז 1971, הפעם האחת והיחידה). אין יותר מדי סיבות להאמין שנוכל לעשות את זה מחר, חוץ מסיבה אחת: אנחנו ריאל מדריד.

קחו בחשבון שמדובר באתר אוהדים והמטרה היא לא להיות ממש-ממש אובייקטיבי. מוזמנים לתת פידבק מכל סוג שהוא בפרטי וזהו-זה חמישי שמח לכולם.

Drama2 אוהב/ת את זה.