דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. DRORIKO Member

אל תיתמם. אתה צורך תקשורת יותר שנים ממני, מי כמוך יודע שאיך שאתה מציג את הידיעה לא פחות חשוב מהתוכן שלה. א' ב' של שיעורי תקשורת באוניברסיטה. הוא לגמרי הציג את זה כאילו דריקס הוא הבעייתי פה. תשווה את הידיעה של רועי כהן לידיעה של אלי סהר באותו הנושא. שניהם לא אוביקטיבים ושניהם לוקחים את הצדדים הנגדיים, אבל כשאתה מצליב את שתי הידיעות ומוצא את המשותף אתה מבין שזה מהומה רבה על לא מאומה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ואולי אלי דריקס באמת הבעייתי שם?

3. Telkiyski Member

מתי הכתבה הראשית של רועי כהן עם אחראי הכביסה של מכבי?
    אני כבר רואה את הכותרת "סודות מחדר ההלבשה" ותמונה של הבחור עם ערימת מגבות צהובות ובסיום "ראיון מרתק".

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברור, כי מנכ"ל הוא דומה מאוד במעמדו לאחראי כביסה.

5. DRORIKO Member

אין בעיה, אז שיהיה גברים ויגידו "החלטנו להיפרד מדריקס בגלל התנהלות פסולה שלו". במקום זה אתה שומע כל מיני התפלויות מוזרות, ככל הנראה בהוראת המחלקה המשפטית. לתחושתי האישית? דריקס לא אהב את החקירה הסמויה נגדו, היחסים בין שני הצדדים הידרדרו עד שזה נגמר מכוער. במכבי פשוט השתמשו ברועי כהן כדי לזרוק עליו פסולת ולהוציא את עצמם בסדר. אבל זה לא חדש שבמועדון משקיעים את כל המחשבה והאנרגיה בכל מה שמסביב לפרקט. מכבי חיפה של הכדורסל.

6. DRORIKO Member

אגב עכשיו אני קורא את תגובת מכבי תל אביב. הם בעצמם אומרים שדריקס הוא זה שהחליט לעזוב. עכשיו תגיד לי ליאור, אם דריקס הוא באמת כזה בעייתי זה לא נראה לך מוזר שהוא זה שהחליט לעזוב את מכבי ולא להיפך?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

אם אני דריקס אני כמובן מגיב להאשמות שלהם ולתעמולות המלוכלכות שלהם.

העיקר שבסוף סמנכל התקשורת לעתיד מספר (לדברי דרור) שמדובר בסכומים שוליים ולא במשהו דרמטי.

8. DRORIKO Member

חכה אחי עכשיו הגענו לדובדבן שבקצפת "אנחנו מציינים עוד מעט 10 שנים לפרשת מוני פנאן. עכשיו אני לא אומר שהפרשיה הנוכחית קרובה בכלל למה שהיה עם מוני, לא אתית ולא פלילית. אבל עדיף שלא יהיו פרשיות כאלה". כלומר אנחנו לא נגיד שמדובר בפרשיה חמורה(כי אז אנחנו חשופים לתביעות) אבל נדחוף ככה סתם במקרה את השם של מוני כדי שהצופים שלנו יקשרו בין שתי הפרשיות למרות שאין ביניהן שום קשר. ככה עובדת מניפולציה תקשורתית.

9. Telkiyski Member

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אולי היו אי סדרים שלא מאלצים פיטורים אלא בירור, ודריקס לא אהב את החקירה והיחסים נעשו פחות טובים עד שרצה לעזוב, לא אופציה?

11. DRORIKO Member

יכול מאד להיות, אבל כמו שאמרתי הכל שאלה של איך שאתה מסקר את זה. ורועי כהן סיקר את זה רע. הוא שם את כל כובד המשקל בעניין החריגות באשראי ורק בשורות התחתונות אמר שמדובר בחריגה זניחה(אחרי ש-2 דקות לפני אמר שהוא לא יודע מה היקף החריגה) ושדריקס הוא בכלל זה שהחליט לעזוב. ובוא תסביר לי בשביל מה הוא היה צריך להוציא מהקבר את מוני פנאן? הרי הוא בעצמו אמר שאין קשר בין הפרשיות. טוב שהוא לא העלה את סיפור אולסי והכאב ראש.

12. Telkiyski Member

איזה מלוכלכים הם.
    איכס

13. DRORIKO Member

עכשיו בספורט 5 הורידו את הידיעה לתחתית העמוד אחרי שקיבלו על הראש מהטוקבקים(ראוי לציין שבצהריים זאת היתה ידיעה ראשית) מה שכן קיבלנו פה שיעור יפה על תקשורת הספורט, ועל המכביתון בפרט. באנה ממש הפכתי את זה ללייב בלוגינג אה? חחחח

14. Telkiyski Member

אתה גונב לי את ההצגה יא חוצפן.
    עוד ממציא להם שם "מכביתון".

מה נסגר?

Roma אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

יש לי איתך ויכוחים על הרבה דברים, לא על זה. כבר מזמן אמרתי פה שערוץ הספורט זה ערוץ של מכבי(בכדורסל, לא בכדורגל) ולא צריך להיות שרלוק הולמס בשביל להבין את זה, רקנאטי הוא אחד הבעלים.