דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. קשר שמאלי Member

זכור לי שכתבת שלמאבוקה יש דריבל טוב, אני זוכר את זה מצוין כי זה הצחיק אותי מאוד

הבחור לא מסוגל לעבור קונוס במשחק עומד

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא גזעני בכלל.

מכבי שולטים בליגה גם עם זר אחד. אתה חייב להפסיק עם הטיעון המגוחך הזה, אני לא יושב בבית ומכין מצות מדם של אוהדי שאר הליגה. יש לי דעה, נימקתי אותה די והותר, מותר לי.

3. קשר שמאלי Member

מהה גזעני? זו עובדה. יש בליגה שחקן כהה עור שאתה חושב שהוא שחקן חלש?

איך אולהה מהפועל תל אביב לדעתך, הוא שווה משבצת של זר?

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נראה שחקן מזעזע. לא אכפת לי בשום צורה איפה נולד שחקן כדורגל ואיך הוא נראה.
    לחבר'ה אחרים כאן נראה שזה דווקא משנה מאוד.

5. קשר שמאלי Member

אתה מחזיק מיצורים כמו אנסה ודוס סנטוס ומנפח שחקנים חלשים כמו מאבוקה ומלאדה בגלל שהם מהירים ו/ או אתלטים

זה לא נכון? מה עושה אותם לדעתך כדורגלנים טובים

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/20
  6. Telkiyski Member

אתה רוצה שמגבלת הזרים תוסר כדי לא לקבל יותר 4-0 מאסטנה, כדי לא לחגוג יותר לחגוג שער בודד בליגה אירופית וכדי לא לפחד יותר לעוף לליטאים וקבוצות תחתית מנורבגיה.
    תפסיק לקשקש לנו במוח על אקזיטים ושיפור הרמה, כאילו נורא איכפת לך מאיכות הזרים של נתניה והפועל חיפה.

7. עידן444 Member

העליתי את השם של מלאדה בהקשר של האגדה על סלובו וברדה כמקדמי צעירים מדופלמים.

לא מבין באיזה קטע דחפת את האף ולקחת את זה לכיוון אחר?
    ואם כבר- למה לדעתך מלאדה שיחק כל כך הרבה? נראה לך שזה קרה כי היקה ובאציריי היו מופלאים?

וכן, אני קורא מה שאתה כותב ואני תוהה מתי אתה מקים מפלגה.
    ואני חשבתי שרק אלכס כאן מתיימר להיות יותר חכם מכולם בנושאי כלכלה, בריאות וביטחון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נגיד שאתה צודק, וזו מטרת העל שלי. מה הבעיה פה? מכבי היא הקבוצה הכי טובה ועשירה בישראל כבר המון זמן, ולא נראה שזה ישתנה בקרוב, למה זה הגיוני שביכולתה יהיה לבנות רק קבוצה ברמה כזו? למה זה רע להרים את התקרה של הקבוצות הישראליות, שיצמצמו פערים מול אירופה, זו שבה יש הרבה זרים? אתה בעצם אומר שלא אכפת לך שרמת הענף בישראל תמשיך לרדת, בשם שנאת מכבי, ואם מכבי תרד ברמתה אז יש על מה לדבר.

חביבי, אני (ולא רק אני) מסתמך על תיאוריית הכלכלה הכי בסיסית בעולם, שמניעה את כל הכלכלה העולמית בעשורים האחרונים, זה לא איזה בוננזה מורכבת ומטורפת. אתה פשוט מתעקש להתעלם מזה וממציא טיעונים כמו "תעלה מחירים וההיצע יעלה".
    מה לא בסדר בטיעונים שלי? האם זה לא נכון שהיצע קטן וביקוש גדול מעלים מחירים? האם זה לא נכון שסטטיסטית כשיש יותר אפשרויות הסיכוי להצליח גדל? האם זה לא נכון שבישראל יש מעט מידי קבוצות ושחקנים? האם זה לא נכון שמרבית אירופה יש יותר זרים וגם רמה יותר גבוהה של שחקן מקומי?
    אני מתייחס לכל תגובה כאן ברצינות ומשקיע הנימוקים ופירוט, למה מגיע לי הזלזול וההאשמות הללו? אחד אומר שיש לי "אינטרסים זדוניים" ואני מערבב, אחר מייחס לי גזענות, אתה קורא לי חכמולוג בשלל תיאורים שונים. למה לא פשוט להתייחס באותו הכבוד והעניין שאני נותן?

מלדה, אגב, שיחק מתחילת העונה באותו סטטוס בסגל, הוא לא החליף אף אחד. שחקן רוטציה קבוע ששותף בכל משחקי מכבי נתניה. מה הקשר לזרים?
    עוד הערת אגב - אני לא כל כך מבין את יחסך להיקה. הוא היה לא טוב העונה בנתניה, כמו כל הקבוצה, אבל שכחת מהר שהוא היה טוב בשנה שעברה אחרי שהגיע, מהטובים בקבוצה, שלושה שערים ושני בישולים בפחות מחצי עונה. אתה מדבר עליו כאילו היה נגר על שלא הראה שום דבר אף פעם.

9. קשר שמאלי Member

כמה מאמנים בליגה באמת רוצים ויודעים לקדם שחקנים צעירים? אבוקסיס ומי עוד?

המאמנים בארץ משתמשים בשחקנים צעירים בשביל לגנוב דעת, כדי שבמקרה של כישלון הם יוכלו לקשקש על תהליכים וכו'

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

אני עדיין זוכר את אחד הדיונים הראשונים שלנו בנושא מכסת הזרים שהשקעתי את נשמתי בטיעונים ואתה ביטלת הכל באופן לא ברור עד שאיזה מישהו שהביט מהצד החליט להתערב ולהגיד לך ולסמואל אטו שהוא בחיים לא ראה מישהו שמסביר בצורה כל כך ברורה והגיונית את התפיסה וההיגיון שלו וזוכה לכזה זלזול- אז ידידי- תחסוך ממני את ה״למה זה מגיע לי?״.
    אתה רחוק מלהיות טלית שכולה תכלת ביחס כלפי אחרים בדיונים.

ומבחינה מקצועית היקה הותיר המון סימני שאלה עוד מהעונה שעברה למרות ופה ושם היה טוב(כמו למשל בניצחון בטרנר) ועד היום לא ברור לי מה גרם לצוות המקצועי שלנו לחשוב שהוא הולך להתפוצץ העונה.
    אבירם שהוא לא פעם פוגע בומבה באבחנות שלו תיאר את היקה נהדר- ״אתה רואה שהוא היה פעם שחקן- אבל פיזית ברור שהוא כבר לא ממש מסוגל״.

מלאדה לדעתי פוטנציאל גדול(הוא לא כזה מהיר אגב... יש לו צעד ראשון אדיר אבל מעט סרבול בתנועה)- ולכן מציק לי שהוא לא מתקדם כפי שהוא אמור ולדעתי לסלובו וברדה לצד הקידום של עלי מוחמד, ודיא סבע יש להם רשימה די ארוכה של כשלונות בקידום צעירים.

11. קשר שמאלי Member

כמה באמת מוחמד וסבע השתפרו? אני חושב ששניהם חשבו שהם יגיעו לרמות ''קצת'' יותר גבוהות

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודעים ורוצים זה טביב ושירצקי ושניהם לא מאמנים. מאמנים בארץ מקדמים צעירים בעל כורחם עקב מגבלות כלכליות כמו בהפועל חדרה.

13. Telkiyski Member

כן אה. כולה התקדם מנתניה לביטר. כבר בן 24.5.
    עושים ממנו פה כאילו בקיץ הוא חותם בגלאדבך.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. קשר שמאלי Member

לא ראיתי גם מה הוא שיפר במשחק שלו בשנים האחרונות

15. עידן444 Member

הם לקחו שחקן ליגה לאומית והוא היום אחד הקשרים הטובים בארץ.
    ודיא סבע בכלל אין מה לדבר- לקחו פוטנציאל שלא הגיע לכלום והפכו אותו לכוכב כדורגל.
    ויש את אולסק- גם שחקן ליגה א שהפכו לקשר ליגה טוב.
    הם לא הולכים לחתום מחר ביובנטוס אבל הם הגיעו מנקודה הרבה יותר נמוכה מלהיות מבוקשים במכבי חיפה, בית״ר וב״ש.

עם קוגבנייה זה גם התחיל טוב והם איבדו אותו... עוד פוטנציאל ענק שאני קונה עכשיו שכל הזרים בארץ יהיו ברמה והיכולות שלו וכל מה שצריך זה לסדר להם את הקופסא.
    את מלאדה אני לא רואה מתקדם.
    על אברהם אני רק שומע מסלובו כמה הוא מדהים- אבל תכלס- הבחור עדיין לא קרוב ללקבע את עצמו בהרכב של קבוצה פרווה.
    הם בטח גם יקחו קרדיט על ויסמן אבל זה לא ממש לזכותם.
    והם מהר מאוד ויתרו על גוזלן שממש רצו. ועדן שרם.
    וכחלון עדיין כושל בפעולות בסיסיות של מגן שנראה שאין לו שום הכוונה.
    דולב אזולאי מתקדם בעיקר מכוח האנרציה כי הוא באמת בלם מוכשר.
    הם הביאו זר צעיר ברזילאי שהוא חומר גלם לא רע בכלל ולא הוציאו ממנו כלום אחרי סיפרו לנו בקיץ שזה הקאיודה הבא.

אני באמת לא רואה אותם כאלה גדולים בקידום צעירים כפי שעושים מהם בתקשורת.