דיון התקשורת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. RubberSoul Member

תתפלל שהמעטפה שלהם לא תספיק, כמו שהם היו זחוחים עם המעטפה על הליגה הספרדית ב-2015.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה יעבור לצ'ארלטון הם עוד יהפכו את החבילה שלהם ליקרה עוד יותר.
    עדיף שיישאר בספורט 5.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי עדיף לנו שיהיה זכיין אחד ששולט בשוק ואפשר לראות אצלו הכל. התחרות פה לא טובה לצרכנים. מה תעשה אם פתאום תוקעים לך את ליברפול בערוץ סטארז? תזמין בשביל משחק בודד?

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. כן, זה כבר קרה פעם אחת.
    2. שוב...השאלה ההיא מאיזה מצב אתה עובר לאיזה מצב. כרגע משדרים ליברפול כל משחק אלופות בספורט 5. המצב טוב לי. נעבור מזה לחבילה יקרה יותר בצ'ארלטון, בשביל מה?

5. DRORIKO Member

אני אישית לא מבין למה אנחנו אוטוטו ב-2020 ועדיין הסטרימינג של הצ׳מפיונס כל כך גרוע? למה זה לא יכול להיות כמו הסטרימינג של ה-NBA?

6. alexshw Member

רוב המשחקים של ליברפול במקום אחד. אז מקסימום את ה10-12 משחקים בעונה תתפוס באינטרנט.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה הסירו את האפשרות בצ'רלטון לצפות בשפת המקור?
    נמני הדביל הזה חוצה אפילו את הגבולות שלי ואני מאוד סבלני עם התת רמה בישראל.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

אגב לגבי הדיון התיאורטי שעלה פה לגבי מה עדיף שצ'רלטון יחזיקו בצ'מפיונס או ערוץ הספורט. בדיוק בשביל זה יש מועצה לכבלים ולווין, הם לא מקבלים כסף בשביל לגרד את הביצים אלא בשביל לעבוד בשבילינו, הצרכנים. ככה אני מקווה לפחות. הדבר האלמנטרי שמצופה מהם זה להגיד לצ'רלטון שלא ערוץ פרימיום ולא נעליים. שפכתם הרבה כסף על הצ'מפיונס? זבשלכם. ושלא תחשבו שערוץ הספורט לא יכולים יום אחד לדרוש ערוץ פרימיום לצ'מפיונס, אם הם לא דרשו שם אחד כזה.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אצלי עבד...

בכל מקרה אני כבר שנים טוען פה שנמני הוא הפרשן הגרוע בישראל. כל כך מעצבן שלצ'רלטון יש פרשנים מצוינים (אורי אוזן ואסף כהן) אבל מי שמשבץ שם את נמני בכל המשחקים הגדולים כי הוא שם נוצץ.

10. DRORIKO Member

לא רוצה לזרות מלח על הפצעים, אבל במקום לשלוח את כהן או אוזן הם שלחו את שניהם לאותו המשחק, כשכהן בכלל לא מפרשן אותו.

לגבי "נמני הפרשן הכי גרוע בארץ" ממליץ לך(או יותר נכון לא) לשמוע את רז שכניק ועופר קדוש. אחרי זה נמני ישמע לך כמו פרשן סביר. מניסיון.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, השלושה האלה יחד עם שכנר (לא כולם אוהבים, אני חושב שהוא חי כדורגל אנגלי ומעריך שדרים כאלה, כנ"ל נדב יעקובי) צריכים לקבל את המושכות בכל מה שנוגע לפרמיירליג. תוציאו לי מהטלוויזיה את כל הזלצרים, נמנים ויורם ארבלים.

הרבה זמן לא הפריע לי פרשן כמו נמני היום והוא בדרך כלל מאוד למל"מ בפרשנות שלו, היום הוא אמר המון שטויות החל מ"הגיע הזמן שמאנה יעבור לאחד המועדונים הגדולים כמו ריאל מדריד" ועד לרצון העז שלו שהוא אפילו לא מסתיר לראות את ליברפול מאבדת נקודות עד כדי להציג שוד של לסטר כאיזה נצחון של הענף... תן גז.

oranfu, גלצ, Clichy ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם עם רמי וייץ אין לי בעיה. יש לו את החסרונות שלו שאחרי עשרות שנים כבר לא ישתנו (מרירות גלויה כשהמשחק לא טוב, הגיית שמות מעצבנת ונתונים סטטיסטיים שלא מעניינים אף אחד), אבל הוא יודע להעביר שידור, בקיא בכדורגל אנגלי ובניגוד לארבל מגיע מוכן למשחקים.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמני אשכרה אמר שם בנונשלנטיות שלא עשינו רכש ושיש עייפות ושובע אצל השחקנים שלנו. פרייסלס.

14. RubberSoul Member

אתם חובבי הכדורגל האנגלי יש לכם מזל לפחות (או שלא) שפיני זהבי הוא הבעלים של צ'רלטון, ככה שאין סימן שאלה לגבי העתיד של שידורי הליגה. גם לחובבי הכדורגל הספרדי יש שקט עד 2025, רק האיטלקים צריכים לדאוג ולדאוג ולדאוג.

15. alexshw Member

כשיש ביקוש אז יש גם היצע. למה פיני זהבי איש עסקים היחיד בתבל?

מצב נושא:
הנושא נעול.