דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני זוכר שבערוץ הספורט היו תקופות שלא היו מגלים את התוצאות במגרשים האחרים בצ'מפיונס כדי למשוך צופים לתקצירים בלילה, ואז רמי וייץ היה עושה לנו טיזינג, "אנחנו לא יכולים לגלות לכם כמה כמה בברנבאו אבל קורים שם דברים מאוד מעניינים". היום זה כבר לא עובד.

golding ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. Mellow29 Kopite

בניגוד לשידורים חוזרים בערוץ (שהם פשוט מילוי מקום ששווה מעט מאוד רייטינג), אם אתה מקליט משחק דרך הממיר/הטלוויזיה החכמה שלך וצופה בו בזמנך הפנוי, אין להם דרך לדעת על זה. כתוצאה מכך הם לא באמת יכולים למדוד כמה פעמים נחשפת לפרסומות והחסויות שלהם ולתמחר את זה. מבחינתם זה כאילו לא צפית בזה.
    מהצד השני, אני יכול לתאר סיטואציה שבה הקבוצה שלי והיריבה בטבלה משחקות במקביל, ויכול מאוד לעניין אותי מה קורה שם, גם אם אין לי כוונה אח״כ לשבת ולראות שידור חוזר. אני יכול לבדוק את זה דרך הסמארטפון, אבל למה שהערוץ לא יתן לי את זה בפוש?ֿ

בגדול, זה די ברור שהמדיום הזה שנקרא טלוויזיה נשאר מאחור בהשוואה ל-customizations שיש לך באינטרנט. אין סיבה טכנולוגית לא להנגיש את אותו שידור בסיסי ולאפשר לצופה איזה add-ons שהוא רוצה (שפת שידור, עדכונים בפוש, פריצות למגרשים אחרים). מבין כל הדברים המטומטמים שעושים בצ׳רלטון, הפושים האלה הם הדברים הכי פחות מעיקים בעיניי.

טל. ו-אלעד אוהבים את זה.
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יותר מפריע לי הפרומואים לשידורים הבאים שתופסים שליש מסך ומסתירים את השחקן עם הכדור.

golding ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

גם בוואן כשיש שער בערוץ השני השדר רק מודיע שהיה שער אבל לא מודיע לאיזה רשת. אני אישית הייתי מוותר גם על זה אבל זה עדיין פחות גרוע ממה שצ'רלטון עושים.

5. oranfu Member

יש להם בכלל יכולת לדעת מה אני רואה? הרי מעט מאוד בתי אב בישראל נמדדים ברייטינג.

עכשיו, בוא נגיד שאם אני רואה את המשחק מוקלט זה לא נותן להם כלום. מה נותן להם שאני מזפזפ בין הערוצים? אני אראה פי 2 פרסומות\חסויות?

גם אותי זה ממש מעצבן הקטע הזה שהם אומרים לי תוצאות במשחקים אחרים. כשמשחקים של חיפה וליברפול היו חופפים זה היה מוציא אותי מדעתי.

זה אולי משהו שלא מפריע אבל לרוב הצופים. מה שכן הם חייבים לעשות זה לתת לי אפשרות לבחור איזה משחק אני רוצה לראות בצורה אינטראקטיבית. הגיע הזמן שאני אוכל לראות את המשחקים שלמענם אני משלם על המנוי ולא לסבול מהחלטות השידור של העורך\שידורים משולבים.

טל. אוהב/ת את זה.
  6. טל. Member

מלו29,

מסכים אתך בנוגע לקוסטומיזציה באינטרנט. מעניין אם טכנית זה ניתן לביצוע גם בפורמט שידור דיגיטלי בטלביזיה.

אין דבר שאני אישית שונא יותר ומציק לי יותר בצ'רלטון. מאשר הקטע הזה עם הספויילרים והפופ-אפס של תוצאות מקבילות.

עצם המהות שלה היא פטרנליסטית. זה עומד בניגוד מוחלט לרוח העכשווית של לתת לצרכן לבדוק מה הוא רוצה.

אתה מחזיק זכויות שידור של כמה ליגות.
    אתה מפרסם את כל הליגות הללו.

אני ''קניתי'' את הפרסומות שלך והשתכנעתי ומעוניין לצפות בכמה תכנים.
    למה לא לאפשר לי?

חוסר היכולת למדוד צפיות של שידורמם מוקלטים הוא לא תירוץ.
    ידוע שיש דבר כזה בעולם ממיר מקליט וידוע שזה דבר שמשתמשים בו המון לשם צפייה מאוחרת בתוכן שאי אפשר לראות בזמן אמת.

זה מספיק והותר בשביל המנהלים של צ'רלטון כדי לקבל החלטה להפסיק עם הספויילרים במתכונתם הנוכחית ולכל היותר לעבור למתכונת של וואן למשל שהיא הרע במיעוטה:
    לסמן שיש גול במשחק מקביל בלי תוצאה מדוייקת, ומי שרוצה שיזפזפ. ומי שלא - לא.

אבל למה לכפות?

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בערך פי מיליון יותר לקוחות צ'רלטון שכן רוצים שיספרו להם מה קורה במגרשים אחרים, מתי לזפזפ כדי לראות גולים ובאיזה ערוץ מסופק האקשן הטוב ביותר על פני לקוחות שמקליטים משחקים במקביל וצופים בהם מאוחר יותר כמו בלייב (מי עושה את זה בכלל, ולמה), אז נראה לי שהכל טוב בעניין הזה.

8. גלצ Member

למשל אבא שלי נותן משחקים בווינר ומעדיף לצפות בהם מאוחר בלילה חחח

9. DRORIKO Member

זה מה שדבידוביץ' אמר באירוח שלו?

10. cheddar Member

גם קאריק היה מנהיג שקט נראה לי בעצם יש יותר כאלו מאשר דמויות קאלט כמו קין

11. Raulito Madridista

מגזין Four-Four-Two חוגג את הגיליון ה-300 שלו, עם ליאו מסי בשער וגם הפתעה: דירוג 101 שחקני הכדורגל הטובים ביותר "בחיים שלנו", כלומר ב-25 השנים האחרונות, "התקופה בה הכדורגל השתנה בצעדי ענק". העורך הנוכחי מודה לכל מי שלקח חלק בכתיבה מאז הגיליון הראשון מאז 1994 "לא היינו יכולים לשמור על האיכות שלנו בלעדיכם, הקוראים", והוסיפו: "אם אתם זועמים על כך שהשחקן האהוב עליכם לא נכלל ברשימה - תיידעו אותנו". אסור לשכוח שהעיתון הוא זה שהחל במסורת עם דירוג מאה השחקנים הטובים ביותר אם כי תמיד עשה זאת לאותו חודש מסוים ונקודת זמן ספציפית.

https://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/inline-image/public/101_best_players.Xxx?itok=sQTBRpM5

"שם המשחק" שהחל את דרכו ב-1996 החזיק מעמד עד גיליון 160 בערך או משהו כזה ונפל סופית במרץ 2010, וחבל. לדעתי עדיין יש מקום לכתיבה כזו היום. נעדכן בבוא העת. אני מנוי למגזין כמובן....

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/19
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זו האשמה מאוד לא מדויקת וזה גם לא בדיוק מה שבן פורגס כתב. הכתבות של שאול אדר מאנגליה או הראיונות של חמי אוזן עם שחקנים ישראליים בהחלט לא היו ויקיפדיה.

13. alexshw Member

ממש ממש לא ויקיפדיה. כתבות עומק איכותיות.
    אבל לא היה לזה שוק בארץ. אין מה להשוות לבריטניה. מדינה טיפה יותר גדולה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם באנגליה הקהל הוא מוגבל. בשנות ה-90, כחלק מהפיכתו של הכדורגל מענף של חוליגניזם לבידור לגיטימי, יצאו חמישה מגזינים חדשים באותו סגנון: מגזין MOTD, "טוטאל פוטבול", "90 דקות", "גול" ו4-4-2. שלושת הראשונים לא שרדו והרביעי התמזג לתוך 4-4-2 שכנראה היה המוצלח ביניהם ולכן שרד.

לגבי "שם המשחק"-אני יכול להבין את האמירה הזאת לגבי חלק מהכתבות, למשל לא מזמן שלחת לי כתבה על רוי קין משנת 2000 וזה היה נחמד לקרוא אבל בתכל'ס רוב הכתבה זו סקירה של הקריירה שלו עד אותו זמן. לקורא של שנת 2000 זה בטח חידש, היום אם עושים כתבה על כוכב פרמיירליג בסדר גודל של קין חייבים להעמיק הרבה יותר כדי לחדש משהו. אבל זה היה רק חלק קטן מהכתבות בשם המשחק. היו שם כתבות הרבה יותר מעמיקות, למשל המסע של רונן דורפן במדיירה בעקבות רונאלדו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/19
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

alexshw אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.