דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

הפציעה במונדיאל 2006 חיסלה אותו סופית. אני חושב שההגעה שלו ב -2009 עלתה לנו באליפות רביעית רצופה(מה שמעולם אף אחד לא עשה באנגליה). מספיק שהיינו מביאים חלוץ מחליף סביר כשיר ולדעתי היינו זוכים בה. ברגע שרוני נפצע נגמרה עונה, כי כמובן גם אואן היה פצוע.
    לא מבין את ההחלטה של פרגי בעניין הזה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין מאוד. אהבתי לשמוע אותו.
    הייתי שרוף על מייקל אואן, ממש, הייתה הרגשה איתו שהוא יהיה עוד פאולר. המקומיים התייחסו אליו פחות בחיבה כי פאולר הוא סקאוזר הכי סקאוזר שיש ואואן בכלל נולד בצ'סטר אבל עדיין מבחינת כדורגל נטו הוא נראה מדהים בהתחלה.
    פאולר כבר היה אחרי כמה פציעות ולא נראה אותו דבר ולצערי אואן הלך גם הוא לקריירה די קצרה בטופ בגלל פציעות.
    עדיין אם אני מתעלם מהמעבר למנ יונייטד, שאחרים לוקחים אותו יותר קשה ממני (הגיוני לצפות ממנו לדחות אותם?) אני זוכר לו המון דברים חיוביים. בקבוצה של הוייה זה היה ממש הוא ועוד 10. כל הטקטיקה הייתה לשחק צפוף מאחור ולהעיף כדורים לאואן. והוא היה עושה גולים מחצאי מצבים. זה הביא גם כמה תארים עם גביע אופא והגמר הגדול של 2001 שאואן עשה שם מהפך נגד ארסנל עם צמד.
    הרבה חוויות חיוביות. בשיאו...בטוח אחד הגדולים שראיתי אצלנו. מהיר בטירוף וסיומת אדירה מול השער.

Scouser Tommy ו-Raulito אוהבים את זה.
  3. cheddar Member

עדיין אחלה קריירה All in all

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאואן היו הרבה רגעים גדולים בשנים הראשונות של הקריירה. היה ילד פלא אמיתי.

מוזר לראות אותו כל-כך מבוגר. אני מרגיש מבוגר.

5. cheddar Member

פרשנית השתלבה ב MOTD
    היו מגוון דעות הרוב נגד הרעיון בצורה נחרצת

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב, היא ממש צרחה. אולי זאת ספציפית לא טובה אבל יש לי תחושה שקול נשי בpeak בזמן שער זה צורם מדי.

7. Raulito Madridista

הרבה שחקנים התקשו עם הפציעות, אואן בתאכלס הפסיק לשחק כדורגל אחרי המעבר לניוקאסל שעשה לו די רע, אני עוד זוכר את הסיפורים על הבית המפואר ועל כך שמגיע במסוק לאימון[גם אם הגזימו] והשחקן בכלל פצוע ו-'שואב' את ניוקאסל. אני זוכר שבתור אוהד ריאל מדריד למרות שבירכתי על העומק ההתקפי - הגיע יחד עם מוריינטס שחזר אחרי עונת שיא במונאקו וכשראול ורונאלדו ישנם, ולמרות שקשה היה לבקר אותו כי הפיתוי היה גדול וליברפול הייתה בדרך לשום מקום - התאכזבתי בתור אוהד כדורגל שלא נשאר בליברפול, והוא פיספס את הלילה הקסום ההוא באיסטנבול. באמת היה ילד מוכשר, סילון, קריירה בלי שלב גישושים, גולים מהיום הראשון ולדעתי אחד משחקני הנבחרת האנגלית היותר טובים.

8. cheddar Member

לא צריך לפסול לגמרי, רק ספציפית היא הייתה לא טובה

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

10. גלץ Member

גם ברייטון מועמדים לאליפות! יהיה מעניין בקרב על המקום הראשון בין ברייטון לטוטנהאם.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. cheddar Member

ווטפורד*

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פחות הפריע לי הקביעה שטוטנהאם רצים לאליפות (הלוואי שזה יהיה נכון), יותר העניין שהם ניצחו אותנו אז בוא נציג את זה שהם לא עשו רכש בקיץ כתוכנית מבריקה ואת מי שחשב שהם צריכים רכש כשוטה חסר מושג.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי גם באנגליה שכותבים , נדמה לי הטלגרף, שזה שלא היה רכש אצל ספרס נתן לסגל אמונה שהם חזקים.
    קשקוש, טוטנהאם בתקופה נהדרת כמועדון, במקום למנף את זה ולבנות על הסגל על זה עם חיזוקים שיובילו אותם להיות מועמדים רציניים לאליפות הם עברו קיץ נוראי שיעלה להם בהמשך. אם מישהו שם בכלל מכוון אל משהו מעבר לטופ 4. אם מכוונים רק לטופ 4 כרגיל הרי שמצבם טוב גם ללא רכש אבל גם את המטרה הזאת הם מסכנים בגלל הקיץ הזה.

oranfu ו-Scouser אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

טוטנהאם אמנם לא עשו רכש אבל מנגד שמרו על כל האסים שזה לא דבר טריוויאלי כשמדובר במועדון בסדר גודל הזה

15. סמואל אטו Member

כמה חיזוקים כבר הם צריכים או יכולים לעשות? בסה"כ הסגל שלהם די עמוס בשחקנים צעירים ומבריקים שרק צריכים להמשיך ולהתפתח( ולא שאני בא לתמוך בכתבה כזו או אחרת שתתה דווקא עכשיו).

מצב נושא:
הנושא נעול.