דיון התקשורת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סולשאאאר Member

באמת בושה איך לא נתנו את הג'וב הזה לדיוויד מויס או סטיבן וורנוק.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

רואה לסטר נגד ווסט ברום בערוץ הרוסי ושומע בחורה צעירה מפרשנת. פעם ראשונה בחיים שומע פרשנית במשחק כדורגל של גברים.

מריה מקרובה - יש גם תמונה
    https://oxy.tribuna.com/fetch/?url=https%3A%2F%2Fpp.vk.me%2Fc631720%2Fv631720176%2F21a1d%2Fkg2tbLZnUow.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
    סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אפילו בסטנדרטים של יורם ארבל של השנים האחרונות היה לו היום את אחד השידורים הגרועים שלו. לפעמים כשיש לידו פרשן טוב שמציל אותו מהשטויות של עצמו זה עוד סביר, אבל עם נמני זה שילוב קטלני. איך שניהם התבלבלו בין מספר השחקן שנכנס בבנפיקה לשחקן שיוצא אצלנו, הסיקו שמקיטריאן הוחלף למרות שראו בבירור את מאטה יורד, לא התנצלו ותיקנו את טעותם, ואז כעבור כמה דקות פתאום מקיטריאן נוגע בכדור כאילו כלום. פשוט פארודיה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. orelh94 Member

רוצה לשמוע את התשובה שאבי מלר נתן לי כששאלתי אותו למה נותנים לליצנים האלה מיקרופון? "הציבור אוהב אותם. העורך יודע שהם מפשלים, אני יודע שהם מפשלים אבל הציבור אוהב אותם וזה מה שחשוב" והציבור זה לא חבר'ה שמטיילים בפורומים כמונו. הציבור זה האבות שלנו והחברים שלהם שיושבים ורואים את המשחק ואין להם יותר מדי מושג מעבר.

5. alexshw Member

איך יודעים שהציבור אוהב את ארבל? ערכו סקר או מה?

6. orelh94 Member

לא שאלתי ספציפית על אדם, אבל שאלתי באופן כללי. כנראה שיש מדדים כלשהם שמשתמשים בהם. הוא לא פירט לעומק. באותה הרצאה הוא גם נתן לנו ציטוט של ארבל, משהו נורא הזוי ואז אחד מהאנשים בקהל אמר "הוא ארבל, מותר לו להגיד מה שהוא רוצה בגלל שזה הוא".
    וזו הייתה הרצאה של חבר'ה כמונו.

7. alexshw Member

תשמע אנשים שתיארת צופים במשחק בגלל הקבוצות והמפעל קודם כל ואולי אין להם כוח וידע לחפש שידור טוב בערוץ זר. לאו דווקא מצביע על אהדה לשדרים ופרשנים כושלים. קהל שבוי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/17
  8. orelh94 Member

אני חושב כמוך, זה פשוט נוח יותר ללחוץ 55 בשלט ולראות, מאשר להתחיל להתרוצץ ולחפש באינטרנט שידור טוב שלא נתקע. הנקודה היא שזה מתחיל בקודקוד, בעורכים, ומבחינתם אפילו שהם מפשלים כל עוד ''הציבור אוהב אותם'' הכל בסדר והם ימשיכו לבלבל לנו בשכל.
    המזל הוא שבהוט יש אופציה לשידור בשפת מקור כשאתה צופה בפרמיירליג. הדבר הכי טוב שהמציאו עד היום.

9. סולשאאאר Member

עושה רושם שהחבר'ה בצ'רלטון אכן קשובים למה שהקהל ה""איכותי"" יותר (יענו: אנחנו, כאלה שלא סובלים טעויות מטומטמות בנוסח יורם ארבל) רוצה.

זה לא שיש להם עכשיו צוותי שידור ברמה גבוהה במיוחד,
    אבל אני כן חושב שכבר כמה שנים השדרנים/פרשנים שלהם מקבלים הוראה להמעיט בדיבורים.

פעם אי אפשר היה לראות משחק בערוצים שלהם בלי ששכנר או זלצר יזיינו לך בשכל כל 15 שניות.

היום יש לפעמים דקות שלמות שבהן צוות השידור הישראלי לא מוציא הגה, ואתה שומע רק את השדר האנגלי/איטלקי ברקע. זה לא תופס כשמדובר בחבר'ה לא קבועים כמו אבי נמני שמשדרים רק פעם ב... ויורם ארבל הוא כמובן מקרה אבוד,

אבל הרבה מהקבועים שלהם, לפחות לתחושתי, סותמים את הפה הרבה יותר מבעבר.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה פה פעם, בימיה המוקדמים של צ'רלטון, שדר שהיה מגיע לבקש עצות מחברי הפורום לגבי דרכים לשפר את השידור שלו. היו אומרים לו "תשתוק, תשתוק יותר" והוא היה מבטיח משהו בסגנון של "אין בעיה, אשתוק יותר בשידורים, אני כאן בשבילכם ולמענכם, מבטיח לדבר כמה שפחות". אגדה.

oranfu ו-סולשאאאר אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

הבעיה של מלר זה שהוא גם מפשל בשידור וגם הציבור לא אוהב אותו

12. תונל Member

ברק רום.

עם כל הכבוד לנו לא צריך להיות כותב באייסוקר כדי להבין שארבל גרוע.
    מי שזה מספיק מפריע לו שיראה באינטרנט, זה לא באמת כזאת טרחה.
    אני כבר כמה שנים בלי יס/הוט, רמת געגוע לשדרים ישראלים = 0 . (פלוס חיסכון של 200-300₪ בחודש והיכולת לראות כל משחק אפשרי ולא מה שהחליטו לשדר).

13. k_700 Member

הייתה פה גם פעם ענבל רואד או משהו כזה, שזה האלטר אגו היפואית של אבי מלר .
    מחוסר עניין לציבור נותק הקשר איתה לפני עשור.

ברק רום, עוד אוהד בלתי נסבל שלנו.
    לגמרי מצליח להבין איך היה עדיף שישתוק כמה שיותר.

14. orelh94 Member

אף אחד לא שיבח והחמיא למלר וכשהוא נכנס לחדר המחשבה הראשונה שלי שעברה לי בראש ''אוי אני שונא אותו''. פשוט ההרצאה שלו היא חלק מקורס שאני לוקח כרגע והוא מישהו מבפנים, אז סביר להניח שהוא יודע קצת יותר מאיתנו מה מתרחש בפוליטיקה הפנימית.
    אני שנים סבלתי את מלר ויעקובי בתקופה הטובה של בארסה, כשלא היה משחק של ריאל שלא היו מהללים ומשבחים אותם ואת ריאל מקטינים. כולל בקלאסיקוס. השדרנים/פרשנים אצלנו לרוב לא נבחרים עפ''י ידע אלא עפ''י קומבינות. זה למה אתה רואה ליצנים כמו רביבו, אוחנה, נימני וגוטמן מפרשנים או את שגיא כהן שפשוט נמצא שם כ''כ הרבה זמן אז הוא סוג של untouchable.

יש לציין לטובה את ערוץ צ'רלטון שעשה קצת סדר בבלאגן והם כן יותר קשובים לקהל שלהם ואפשר להגיד גם את ערוץ וואן שיש לו שדרנים די טובים וגם כמה פרשנים לא רעים.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

במקרה של ארבל זה שילוב בין היותו פופולרי עם החתרנות הידועה שלו והקשרים עם המנהלים הבכירים.

מצב נושא:
הנושא נעול.