דיון התקשורת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לא לעניין. היה צריך לחרבן עליהם אבל אני מניח שזה קצת קשה תוך כדי נהיגה.

אגב, האוהד יונייטד הזה כמובן טינופת רצינית. תוך כדי נסיעה בכביש מהיר הוא עסוק בלקלל ולצלם את קראגר בזמן שהבת שלו לידו. אבא למופת.

כל הבדיחות על הפשיעה בעיר ליברפול, כמובן שבפועל מנצ'סטר נחשבת לעיר יותר מסוכנת ובעלת פשיעה רבה יותר (מוזמנים לבדוק בעצמכם או לשאול אותי בשביל קישורים).

2. Cup of Tea Liverpool, UK

תסלחו לי אבל סקיי בדיחה עם התהלוכה שהם יצרו מהתקרית הזאת. יש עוד ראיון אולפני של אחרי עם קראגר, צלבו אותו שם כאילו הוא רצח אותם. אם הם כל כך פוליטיקלי קורקט שלא ישדרו משחקים של ריאל מדריד כי זידאן נגח במטראצי לעיני מיליוני ילדים יתומים ברחבי העולם שהעריצו אותו וסגדו לו ועכשיו הוא קלקל אותם לנצח וכולם הפכו לפושעים בגלל זה. איפה הם שידרשו פרישה של דלה עלי מהמשחק בגלל הקלטת שלו שנחשפה, למה הם לא מדברים איתו בשידור חי על כל הילדים שיכולים להיפגע מזה ושהוא היה צריך לחשוב לפני שהוא שולף מצלמה בזמן כזה? איפה הראיון של ג'ון טרי אחרי שהוא השתין על רצפה באמצע מסעדה באחד הלילות ליד כל הסגל והצוות של צ'לסי לפני מלא שנים?

ברור שקראגר יצא אידיוט, אני לרגע לא מצדיק אותו, אבל קצת פרופורציות. תראו את הראיון שעשו לו, זה ממש גועלי. באמת שאנשים המשיכו לחיות ולעבוד גם אחרי אירועים כאלה. במיוחד כשמדובר בכדורגלנים "אינטילגנטים" שהם דמות לחיקוי מצוינת בשביל ילדים עם כל הקטינות שהם דוחפים מהצד.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

נו ברור שאין מקום לפטרו. אבל תן להסתלבט.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

לא יודע אם בכלל יש מקום אפילו להגיד לו נו נו נו.
    מאוד קל לרצות לירוק על אוהדי יונייטד בימים אלה, בסך הכל תגובה רציונאלית של הגוף.

Mellow29, oFiRzZz, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין סקיי, קראגר והאוהד, נראה לי שקראגר יוצא הכי טוב מהעסק.

6. Raulito Madridista

מה הקשר לכל 'הפרשות' המביכות של הכדורגל האנגלי שהיו קודם לכן לבין המקרה של קארגר? אם קודם תגובות הנגד היו נמוכות אז זה מחדל, והגיע הזמן להתחיל מתישהו להתייחס לזה ברצינות. הוא מרוויח הרבה כסף, הוא שחקן עבר גדול שמהווה דוגמא וגם פרשן טוב בסה"כ. במגרש כדורגל הוא לא ספג הקנטות? הוא לא יכול להגיב כמו אוהד. ההשעייה חד וחלק במקום, הוא לא הושעה לכל החיים, מאמין שיחזור לכל המאוחר בעונה הבאה. זידאן, שהדוגמא שלו כלל לא קשורה - פרש מייד בסיום גמר המונדיאל וזה היה ידוע מראש, ואם לא אז היה נענש בדרך אחרת. זה מקרה של לפני 12 שנה כמעט והוא קיבל את העונש אחרי קשה - כרטיס אדום בגמר המונדיאל.

7. oranfu Member

היו מקרים גרועים משמעותית של אנשי כדורגל באנגליה והעליהום לא ממש היה קרוב למה שקורה עכשיו.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כשמדובר בפרשנים-אנדי גריי ורון אטקינסון פוטרו בצדק על סקסיזם וגזענות בהתאמה. המעשה של קראגר פחות נורא ולכן גם העונש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

כמובן. אבל לי זה נראה כאילו הרעש כרגע גדול יותר ממה שהיה סביבם (אגב, להבנתי היו איתם עוד עניינים בעייתיים שלא פורסמו).

גם לשחקנים פעילים היו מקרים של התנהגות מאוד מאוד בעייתית (חלקם הוזכרו כאן) שעברו בשקט יחסי.

רק לאחרונה קבוצה של שחקנים ותיקים גנבו מונית כשהם שיכורים וחוץ מקצת בדיחות לא היה עם זה כלום.

10. cheddar Member

11. alexshw Member

נמצא מרחק יריקה מפיטורים.

golding ו-Abu George אוהבים את זה.
  12. Coutinho10 Member

אחרי אתמול הוא יכול לצעוק לאותו אוהד "2-1 ! 2-1 !" כמה שהוא רוצה. הימור שלי הוא מקבל יריקה גם מהילדה בת ה-14 המסכנה.

oranfu ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סערה באנגליה: ב-MOTD אתמול שידרה את המשחק סטוק-אברטון שדרנית!!! אישה!!! ולא מעט ניאנדרטלים בטוויטר לא ידעו להתמודד עם זה.

14. DRORIKO Member

ברייטון עם בירם כיאל בהרכב נגד לסטר של ורדי ומאחרז, אבל בצ'רלטון משום מה לא מצאו לנכון לשדר את זה. במקום זה הם משדרים את ווסטהאם נגד סאותמפטון, משחק שלא מעניין אף אחד בישראל, אפילו לא את אייל ברקוביץ'.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמה כבר אנשים בישראל יעבירו למשחק של ברייטון כדי לראות את בירם כיאל?

ווסטהאם-סאות'המפטון משחק משמעותי יותר. לא יכול לבקר את צ'רלטון על ההחלטה לשדר את המשחק המעניין יותר ולא את המשחק הפטריוטי יותר.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.