דיון התקשורת של היורו

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏30/5/08.

1. El Phenomeno 9 Member

חזן זה איציק זוהר מספר 2. אני לא מבין למה נותנים לו את הבמה למשחקים כאלה ולמה זה עדיף על פני שגיא כהן או אבי מלר. אלון חזן מדבר פשוט בצורה מעצבנת. הוא חוזר על אותם משפטים, הוא לחוץ ואומר דברים שברורים מאליו.

ותחשבו שהוא עוד הצד הטוב של היורו הזה. דרך אגב: מי זה הקוקסינל הזה באולפן של היורו שתמיד נשען על יד שמאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

2. REAL MADRID Member

לא נותנים להם את הבמה כיוון שהם פרשנים של ערוץ הספורט ולא של צ'רלטון - והם כידוע ערוצים מתחרים. בגלל זה אתה יכול לראות בחדשות הספורט שהם משתמשים בתמונות וסרטונים ממשקי ידידות ומהיורו הקודם ולא מהיורו הנוכחי.

נ.ב: שגיא כהן הוא בדיחה לא פחות גדולה מזוהר וחזן.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם כך, אז למה הסנילי, שנחשב לשדר הבכיר של ערוץ הספורט, משדר בערוץ 10?

4. shachtiur Member

הביקורות כאן מופרזות .
    הריי מי אתם ? אנשים שכותבים בפורום ולפניי כול שליחת תגובה בודקים 200 פעם אם כתבתם עם שגיאות או לא .

אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים,אחריי כול משחק באים לכאן ומוצאים כול טעות קטנה כדיי להראות כמה הפרשנים גרועים .

אז נכון שיש טעויות ,ונכון שליורם ארבל היה קשה אתמול לבטא שם של שחקן אבל ראבק אז מה ? אז נכון שגרמניה עברה את פורטוגל ולא את הולנד -מעבר לזה שכול אחד הבין שחזן אומר משהו לא נכון ,פתאום הוא נהפך לפרשן גרוע ,כי אם אתם הייתם משדרים במקומו כולנו היינו מתלהבים ממכם וערוץ 10 היה מחתים אותכם לחוזה ארוך טווח .

תתבגרו .

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתהה מתכוון ליורם ארבל? כי הוא קודם כל עובד של ערוץ 10, אחר כך של ערוץ הספורט.

6. El Phenomeno 9 Member

שגיא כהן גם הוא ליצן לא קטן וכל צופה קבוע של הליגה הספרדית יודע זאת היטב. הוא קובע עובדות רק על פי נקודת המבט שלו: היה פנדל או לא היה, נגיעת יד או לא נגיעת יד. דברים כאלה שאחרי שני הילוכים חוזרים פתאום הוא משנה את כל דעותיו. ישנה את ההטפלות המגעילה לסרחיו ראמוס על משחקו ה"מכוער" והבורטאלי, וגם הלעג והירידות שהפגין על ברצלונה על צורת המשחק שלה לאורך שלבים ארוכים של העונה.
    למרות הכל הוא עדיין אחד הטובים שלנו יחד עם נדב יעקובי (גם כלפיו יש לא מעט טענות) בין אם אנחנו מדברים על ערוץ 10 או ספורט 5.
    את יורם ארבל ורמי וויץ אני מעריך ולא בא בשום תלונות. לבנאדם מותר לטעות. אבל שאתה שומע חלאות (זאת המילה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ) אומרים "פפי" או "סרג'יו ראמוס" זה לעיתים מוציא מהכלים.

7. Igi Member

יחי ההבדל הקטן - זו העבודה שלהם. כמו בכל מקום עבודה שמכבד את עצמו, הם אמורים לעשות את העבודה ללא יותר מדי ביקורות שיוטחו אליהם מכל עבר. התפקיד שלהם הוא להעביר לנו את השידור בכיף, אבל מה לעשות שזה לא קורה כשכמעט בכל משחק אי אפשר שלא להתעסק בשטויות שהם מדברים... אז תירגע עם ה"תתבגרו" שלך.

8. JR-Riquelme Member

לי לא מפריע ביקורות כאלה ואחרות... יש לי בעיה עם משתמשים שיורדים על פרשנים ואומרים שהם לא מבינים...

כמו איציק זוהר או חזן למשל

9. shachtiur Member

כן ,אתה צריך להתבגר .
    זה נראה לך רציני שאחריי כול משחק אתה תבוא לכאן ותתחיל לרדת על האנשים האלה ? למה מי אתה בכלל ?
    אתה ילד שגולש בפורום ,שלפניי כול הודעה אתה בודק 200 פעם עם לא כתבת עם שגיאות ,ואתה מרשה לעצמך פעם אחר פעם לבוא לכאן ולבקר את הפרשנים .
    (לא מדבר עליך באופן ספציפי ,אלה על כול הסיטואציה שנוצרה כאן)

אם זה היה פעם אחת ,או על טעות נוראית שבאמת הייתה פאדיחה או משהו - מקובל ,וסבבה ,אבל דיון שלם שאחריי כול משחק אתם באים וכותבים איפה הם טעו זה פשוט נראה לי כול כך ילדותי וטיפשי .
    אין לך במה להתעסק זה הכול .

ואגב ידידי ,אם זה כול כך מפריע לך תוריד את הווליום עד הסוף ,אבל לא - העיקר לצאת גבר ! לשים לב לכול טעות וטעות של יוראם ארבל .

וכמו שכתב חברך כאן - שהוא בכלל לא הבין נכון את מה שיורם ארבל אמר- העיקר לרדת עליו ,למה ? כי זה האשכול וחייבים ,לא ככה ?
    הריי תסביר לי אתה ממה מונעת התגובה הזאת :

כתב :George Best

אז לא ארבל הדביל כאן ,אלה אלה שההתעסקות שלהם היא בלתפוס את השדרים בטעויות שלהם -וכמו שקרה במקרה הזה ,תפסת אוויר .

בושה .

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  10. nerya5890 Member

איך יכול להיות שכל השידור (וזה חזר על עצמו מס' פעמים)-אלון חזן מתעקש שגרמניה ניצחה את הולנד ברבע הגמר? וגם כשהייתה עבירה שלא נשרקה על שחקן גרמני על סף הרחבה-מילא השופט שבאותה שנייה היה צריך להכריע וקבע שלא הייתה עבירה, אבל יורם ארבל , עם כל השידורים החוזרים, עדיין טוען שהיה פנדל למרות שרואים בבירור שהעבירה נעשתה מחוץ לרחבה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  11. Jack Wilshere Member

shachtiur,

ב-48 שעות האחרונות עוררת ריב ומדון בכל דיון אפשרי, ואפילו בגוב האריות (הדיון של היונייטד), ועל כן אתה ראוי להערכה רבה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לגופו של עניין, אני מסכים איתך ככל שמדובר בטעויות צורניות, דהיינו: הגייה של שמות וכולי, אבל ככל שמדובר בטעויות מהותיות, טעויות מקצועיות, אל לנו לחסוך בביקורת. פרשן/שדר, כמו כל איש מקצוע, עשוי לשגות לעיתים, וכל עוד הטעות שלו מהותית, זה המקום לבקר אותה, שאחרת למה קיים הדיון? אני, באופן אישי, יוצא מדעתי כשאני שומע את חזן מאשים את כל העולם ואחותו בשערים של נבחרת גרמניה, כאשר האשם העיקרי הוא יינס להמן השוטה; כשאני שומע את אייל לחמן מדבר גבוהה-גבוהה על מערכים, טקטיקה, כאילו הוא המציא את המשחק; כשאני שומע את אלון חזן מפלל את נבחרת גרמניה נגד פורטוגל, כאילו היא הולנד של מיכלס. אני לא טוען שאני מבין טוב יותר מפרשן זה או אחר, אלא אני חולק על עמדתו המקצועית, וזו זכותי. זו זכותי כל עוד הכדורגל הוא משחק להדיוטות.

12. Rudess Member

הפרשנות של חזן בגרמניה-פורטוגל הייתה פרשנות מצוינת והכי טובה בטורניר עד כה. גם הפרשנות שלו אתמול הייתה בסדר גמור. הוא לא צריך להאשים את להמן בכפייה בגלל שלך יש אנטי נגד להמן, בדיוק כמו שהוא לא צריך ללכלך על גרמניה בגלל שלך יש אנטי נגד גרמניה.
    הדבר היחיד שאתה צודק בו זה אייל לחמן ומערכי הטלפון: 4-1-1-1-2-3-5-6....

13. shachtiur Member

אני לא אמרתי שזו לא זכותך לבקר את הפרשנים ,אפשר להשחיל מילה פה ושם ,לתקן וכו' ,אבל מפה ועד לפתוח דיון כזה ,שאחריי כול משחק פשוט באים ומחפשים כול טעות קטנה של הפרשנים זה כבר ליצנות ,ואותה ליצנות מובילה גם לדבריי שקר - כמו שכתבתי בהודעה מעליי ,ההתעסקות עם הטעויות של הפרשנים עברה כול גבול ,תתעסקו בכדורגל ותניחו לאנשים האלה ,כי אני לא שמעתי שאף אחד כאן משבח את יורם ארבל כשהוא מדבר לעניין -וזה קורה הרבה פעמים ,רק לחפש את הטעויות ואת אי דיוקיי ההגיה .

גם חזן ,אז מחצית שלמה במקום פורטוגל הוא אמר הולנד -אתם בבית הבנתם למי הוא התכוון ,במחצית העירו לו והוא תיקן ,אבל מפה ועד להגיד שהוא לא מבין בכדורגל ? על מה ולמה ? שמעתם את תוכן דבריו שאתם שופטים אותו ככה ? אני לא חושב .

14. FC_Bayern Member

"גרמניה מניעה יפה את הכדור בהתקפה, הנה מגיע הכדור, והיצ...היצ....היצל..היצלפ@#!#$@%..הוצפלצ... איך אומרים את זה?..."

פשוט ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ועצוב...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ופשוט הם לא יכולים שלא לדחוף את גרנט... אז הוא יפרשן את המשחק היום ואתהגמר בראשון.