דיון התקשורת של היורו

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏30/5/08.

1. פרנקו בארזי Member

שרון ניסים ורן בן שמעון?
    אלוהים ישמור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. Bristol City Member

רק לא זאביק זלצר ואיינשטיין הבורים האלה.עוד כשאיינשטיין שידר את המשחק המרכזי מליגת העל שנאתי אותו,גם עכשיו ליורו דוחפים אותו.למה אי אפשר להביא פרשנים שמבינים משהו,היציאות המטומטמות של צ'רלטון זאת פשוט בושה.באיזו שנה ערוץ הספורט יקנה את שידורי היורו\מונדיאל..רוצים פרשנים שמבינים משהו שהם אומרים.ולא מישהו כמו זאביק זלצר.שלא לדבר על שכנר.הצמד חמד האלה זלצר ושכנר.שידרו את רב משחקי הפריימרליג העונה.האחד מטומטם יותר מהשני.לפחות נזכה שלא לראות את המשחקים מערוץ 1 הביזיוני.כמו שהם שידרו את גמר הגביע,עדיף שלא ישדרו בכלל.

3. Slider Member

אני משדר באתר שלי את כל המשחקים בשידורים חיים במגוון שפות. אנגלית, רוסית, ערבית וגם בסינית.. מי שרוצה שישלח לי פרטית, אני יביא לו את האתר, לא רוצה לפרסם פה ככה..

4. oFiRzZz Member

מתיאוס אמור לפרשן לגרמניה את המשחק , אבל בגלל העבודה שלו בנתניה ,יכול להיות שבשלבים המכריעים הוא יפרש באמצעות טלפון מ....ישראל . :aaa021:

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אגב, ישראל היא לא המדינה היחידה ששולחת פרשנים בזיוניים ליורו. נחשו את מי ה-BBC בחרו בתור "פרשן מומחה"? לא אחר מאשר מר גאונות...סטיב מקלארן!

6. Stretford Ender Member

אתה רציני? פאק, ההגדרה של לזרוע מלח על הפצעים. איזה אנגלי שפוי ירצה לראות שידור ולשמוע את הקול שלו?

7. Olli Member

אתה לא רציני... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

9. פרנקו בארזי Member

אתה לא רציני!
    בפעם הבאה שהמורה שלי ללשון ירצה להסביר לכיתה את פירוש המונח "אירוניה" אני אתן לו כדוגמה את ההודעה שלך.
    זה פשוט אירוני להחריד ובאופן מדהים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

11. sagiv Member

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/08
  12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גרמניה בשום אופן לא מגיעים כפייבורייטים. צרפת, איטליה ואולי גם ספרד ופורטוגל עדיפות עליהם לאור הפציעות והמצב של השחקים. אין לנו קשר ימני טבעי, שניידר המנוסה פצוע ואין את מי להעמיד שם (אודונקור טוב כג'וקר לדקות הסיום ולא להרכב), בהגנה: מטצלדר היה פצוע יותר העונה מאשר ראה דשא ומרטאסקר זה לא אותו השחקן של המונדיאל, הוא חלש, ההגנה של גרמניה חלשה. אין מגן ימני, לכן לאם ממלא שם את המקום והופך את המצב לכך שאין מגן שמאלי ראוי בנבחרת. אם לסמוך על שווינשטייגר ובאלאק, אז מצבנו רע. שווינשטייגר לא מצליח להתרומם כבר שנתיים, נותן משחק טוב אחד לעשרה משחקים. באלאק שחקן טוב ויציב יותר, אבל בחצי גמר לא נראה אותו כפי הנראה, הוא יעלם בצל של עצמו כדרך המסורת. נשארנו עם החלוצים. את פודולסקי קברנו עמוק בבאיירן, הוא ישב שנתיים על הספסל מאז התגלית שהוא היה במונדיאל. קלוזה נותן עונה וחצי רעה מאז הפציעה בברמן. הוא נותן משחק טוב אחד לבערך 4 משחקים והשנה נכנס עמוק מתחת לצל של לוקה טוני. מריו גומז כמובן שוב פצוע. מרבית העונה הוא היה פצוע והוא ישאר רגלי זכוכית עם התוספת הגדולה שאין לו בכלל ניסיון בטורניר גדול.

את יינס להמאן ראית (או לא.. הוא שחקן ספסל השנה) כי אתה עוקב אחרי הפריימרליג, אין לי מה להוסיף לך. מי שבאמת, אבל באמת עוקב אחרי מה שקורה עם השחקנים הגרמנים, יודע שהמצב הנוכחי רע ולא מצביע על סיכוי ריאלי. גם המומחים בגרמניה שוררים באופטימיות זהירה ביותר ושלא נדבר על העיתונות - קוטלת. זה לא טורניר בייתי נוסף בו יש לגרמניה יתרון משמעותי לא משנה עם מי הם עולים. יוגי לאוו גם עשוי לאבד את התפקיד אחרי היורו אם לא יגיעו לפחות לגמר וזה על סף טרוף, אי אפשר לצפות ממנו דבר כזה במצב הזה.

הכתבה נראה כחגיגית מידי וחיובית כמו טקס הכתרה. המציאות מנגד קצת שונה.

13. sagiv Member

אה, כבר נבהלתי שהיה כתוב משהו לא נכון.
    הכתבה הציגה את הסיפור של נבחרת גרמניה בשנתיים האחרונות ואת זה שבסוכניות ההימורים היא נחשבת לפייבוריטית (לפחות נכון לזמן שהיא נכתבה בה), אתה הצגת את דעתך שטוענת שזה לא נכון שהיא פייבוריטית. סבבה, לגיטימי. היו גם הרבה טוקבקים שלא הסכימו, יש המון דעות לגבי מי הפייבוריטית. אני בכלל מנחש שצרפת תזכה.

14. FC_Bayern Member

לגבי זה שגרמניה לא פייבוריטית אני מסכים, כי אני חשוב שאין הרבה הבדלים בין צרפת, ספרד, איטליה וגרמניה. אבל אני לא מסכים עם דרך הניתוח של הדברים: ההגנה של גרמניה לא כ"כ גרועה: במידה ולאוו עולה עם יאנסן באגף שמאל (וזה מגן שכן אפשר לסמוך עליו, הוא לא מאתמול בעסקי הכדורגל- משחק כל העונה בבאיירן), לאם מגן ימני- לאם אמר בעצמו שהוא אוהב את העמדה הזו, וכולנו יודעים שלאם אחד המגנים הטובים שיש באירופה, מרטסאקר ומטלצדר- שני בלמים טובים מאוד, אז אוקיי, זה שמשחק (או לא משחק) בריאל מדריד לא ראה כ"כ דשא העונה עקב פציעה, אבל עדיין- בשביל זה יש משחקי הכנה, אימונים, ועם דריכות מירבית הוא יביא מעצמו הרבה יותר, מרטסאקר בלם גבוה, חזק, אני לא רואה שום סיבה למה הוא לא יהיה טוב. להאמן בשער הוא השוער שאני הכי סומך עליו, עם הרבה ניסיון, פיזיות ומנהיגות ברחבת ה-16. הקישור - מצוין. באלאק מגיע בכושר נפלא מגמר הצ'מפיונס, לא צריך להרבות במילים- נתן עונה מצויינת. אף אחד לא חשב שהוא יהיה בורג כ"כ מרכזי במערך של גרנט לאחר הפציעה הארוכה שלו (8 חודשים). שווינשטייגר שחקן עם תנועה וזריזות רגליים, חותך משמאל לימין בלי הרבה בעיות, ולמרות שהוא נעצר כמה פעמים- עדיין הוא קשר יצירתי ותורם הרבה לסגל. בורובסקי ופרינגס- אחד מקדימה ואחד מאחורה, שחקנים עם ניסיון בטורנירים האלה, פרינגס כדפנסיבי- עושה תמיד את העבודה שלו בנבחרת, ובורובסקי- שחקן עם החזקת כדור ומסירות מדוייקות להפליא, עושה משחק קלאסי. לגבי חלוצים- אז נכון שקלוזה לא פוגע כ"כ בליגה, אבל כשהוא מגיע לנבחרת אנחנו רואים שמדובר בבאנקר הגדול של ההתקפה. הבנאדם כובש, מוסר, עם משחק ראש פנטסטי ועם 1 על 1 מעולה. גומז- יתאושש עד ליורו מהפציעה שלו ואז נראה חלוץ שיודע להבקיע ממצבים בלתי אפשריים לעיתים. גם פודולסקי אמנם לא פוגע בבאיירן, אבל כשהוא מגיע לנבחרת אנחנו רואים חלוץ אחר לגמרי עם הרבה יותר אחריות בצד ההתקפי (והוא בכלל אמור להיות חלוץ שלישי). גם קוראני על הספסל לא פראייר, אבל הוא רק יהיה חלוץ רביעי ואין מה לבנות עליו יותר מדיי, למרות שגם הוא עם לא מעט טכניקה ומשחק ראש טוב. בקיצור- אתה רואה כאן נבחרת שבנוייה טוב, אחת הפייבוריטיות (יחד עם איטליה וצרפת לטעמי) לזכייה, עם סגל עמוק (לא הזכרתי כמעט שחקני ספסל). אם גרמניה לא הייתה נבחרת חזקה, העולם לא היה מהמר עליה כפייבוריטית.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהשיחות שמתלבטים אם מקומן בדיון של נבחרת גרמניה או כאן...

לגבי מקלארן, באמת אחת האירוניות הגדולות. אני חושב שמבחינה שיווקית זו החלטה גרועה.

מישהו יודע על הייחוס המשפחתי של שרון ניסים? הבנאדם מתקדם כמו מטאור בסך הכל עם קול רדיופוני, סוג של לא-מועיל-לא-מזיק, אבל כמו שזה נראה עכשיו הוא מנער מעליו שועלים ותיקים בתחום (כמו רמי וייץ ונדב יעקבי במקרה הזה). אז או פרוטקציות, או שהוא מסכים לעבוד בהתנדבות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx