דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

דווקא הניצחון על בוסניה זכה להרבה הייפ בשעתו והביא לאופוריה שכרגיל התפוגגה אחרי 2-3 משחקים. אם אני לא טועה המשחק הזה גם משודר בגולד. גם התיקו עם פורטוגל זכה לתהודה גדולה, המיתוס של "ייני שיתק את רונאלדו" רץ עד היום. הבעיה עם הקדנציה של אלישע שהיא היתה כל כך גרועה שלא היו אפילו משחקים גדולים בכאילו. לא היה כלום. כאילו חוץ מזריקת הסרט של זהבי.

2. Telkiyski Member

היה דווקא משחק גדול בכאילו.
    3-0 באלבניה מול 9.
    עמיחי שפיגלר אפילו שאל אחרי המשחק את המאמן האם הוא קולט מה היה פה הערב.

3. DRORIKO Member

אז עמיחי שפיגלר אידיוט. אף אחד לא התלהב מהמשחק הזה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסטריה, בוסניה, אלבניה... איכשהו לניצחונות היותר מרשימים של הנבחרת לאורך השנים תמיד יש נטייה לכלול סיטואציה שבה כל הכוכבים מסתדרים לה בשמיים. יריבה מפורקת או כזו שמגיעה עם הנגאובר מהופעה היסטורית בטורניר גדול, גול ראשון מזליקי שמשנה הכל וכו'. בתכל'ס, אם אין לזה המשכיות, זה בלוף.

גם ווסט ברומיץ' ניצחה את מנצ'סטר יונייטד, באולד טראפורד. היא עדיין יורדת ליגה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לגמרי נכון אבל אוסטריה על אף ה9 שקיבלה מספרד הייתה נבחרת שמסיימת באופן קבוע 1-2 ואי אפשר לגמד את החמישייה ההיא - מה גם שבניגוד לבוסניה ואלבניה (שאגב לא נראה לי שעוד 10 שנים מישהו יזכור את הניצחונות האלה) שבאמת לא הביאו לכלום, בכל זאת, הצלחנו להעפיל להצלבה עם כל המבוכה שהגיעה מול הדנים. הניצחון על אוסטריה באמת נתן משהו. אשכרה עברנו שלב.

6. Telkiyski Member

באותה תקופה היינו תמיד דרג 3, בבית של 5 נבחרות כאשר שתיים היו חזקות מאיתנו (רוסיה ובולגריה במוק' 98, ספרד ואוסטריה במוק' 00 ומוק' 02, צרפת וסלובניה במוק' 04).
    המשימה להגיע להצלבה, אז, הייתה פחות בלתי אפשרית מהיום. היינו צריכים לעבור "רק" נבחרת אחת חזקה מאיתנו.

באותו קמפיין של מוקדמות יורו 2000, בפועל אוסטריה הייתה נבחרת ברמה של מולדובה לדעתי.
    את ה-9 שהם קיבלו בספרד חודשיים שלושה קודם לא ממש מזכירים פה.
    ה5-0 הזה היה הישג יפה מאוד אבל מבחינת כדורגל זה היה בערך כמו לנצח 5-0 את קפריסין כנראה.

בכל מקרה הקמפיין הגדול ביותר הוא של גרנט.
    6 תיקו מול צרפת, שוויץ ואירלנד, סיימנו מעל אירלנד (אחר כך עם קשטן גם ישראל סיימה מעל אנגליה).
    מבחינה הישגית זה קמפיין גדול בהרבה מזה שבו ניצלנו את זה שאוסטריה הייתה מולדובה לתקופה מסויימת.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/18
    אמיר ע אוהב/ת את זה.
  7. גלץ Member

שני התיקו נגד פורטוגל , תיקו נגד אנגליה , הקמפיין ב2006 והתיקו נגד ספרד הכי גדולים

8. Raulito Madridista

משחק שחשוב להזכיר - התיקו נגד צרפת בחוץ בתחילת מוקדמות מונדיאל 2006, עם קלמי סבן כבלם, במשחק שלא שודר בכלל, כשהנבחרת לא סופגת ולא היה ברור שצרפת של ריימונד דומאנק, בעידן שאחרי זידאן[עד שחזר למונדיאל עצמו] - תהיה נבחרת נכה שלא מסוגלת לשחק כדורגל.

רוצה לומר ש-70 שנה למדינה זו הייתה אחלה הזדמנות של ערוץ הגולד להצדיק את קיומו אבל זה הערוץ המיותר בהיסטוריה. הם אפילו לא משתמשים בארכיון הקלטות שיש להם כמו שצריך. יכלו לעשות פאנל של 'עשירייה' נניח על הקבוצות הגדולות של מכבי בכדורסל, האלופות המפתיעות אולי, ובהקשר כדורגל - המשחקים הכי גדולים של הישראליות באירופה\קמפיין וכן משהו לגבי הנבחרת.

ובהקשר זה, לא הייתה לי סבלנות לקרוא את שאר הדירוגים של אירועי הספורט הגדולים. אני אתמקד בכדורגל: הקמפיין הכי גדול היה רבע גמר גביע אופ"א 2001/02 של הפועל ת"א, כי הוא היה הקמפיין הראשון הגדול שלנו, הפסדנו רק במשחק האחרון למילאן בסאן-סירו ובשני גולים לא מחוייבי המציאות, הצגנו הגנת ברזל, הטובה ביותר מאז שאני רואה כדורגל(אלימלך וגרשון בעיקר, וגם דומב בשיאו ושני מגנים שחשבו התקפה אבל היו מעולים בשיטה, כמובן אבוקסיס והלמאי). זה היה קמפיין, משחק אחרי משחק, נוק-אאוט, לא שלב בתים, וניצחנו גם בחוץ בענק, רק לחשוב על זה ויש לי צמרמורת. בנוסף, המשחק הכי גדול היה ה-3:0 של מכבי חיפה על מנצ'סטר יונייטד ולא צריך הסבר.

9. modric19 Member

האדם היחיד מקום המדינה שזכה במדליית זהב.
    היחיד.
    ואין מקום בכל תעשיית הספורט הדלה והעלובה שלנו לשלב אותו?
    סתם דוגמה מהמותן, מבחינתי משרד הספורט צריך לממן לו נהג פרטי חמישה ימים בשבוע, שייקח אותו לבתי ספר ולאימונים לדבר עם ילדים.

מוזר לי שרק אני חושב כך בפורום הזה.
    זה דווקא ״ישראל ישראלי״ מצידך (כמו שאתה אוהב להגיד) לחשוב שלספורטאי כזה אין איך לתרום.

Doritoz, Civil ו-robertocarlos.m אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/0/Size272x202/816430.Xxx

חיכיתי לראות איך התקשורת בארץ 'תגיב' לעזיבתו של ונגר. ב-'וואלה ספורט' חיכיתי לאיזו כתבה של יוכין שתחדש לי משהו - ובינתיים לא העלו| בספורט1 הלכו לאוהד ידוע של התותחנים, עמית לוינטל| ב-One כתבו גם כן על 'הטוב' ו-'הרע' - עונת הבלתי-מנוצחים לעומת הפספוס הגדול באירופה| בספורט5 גם העלו כתבה על כך שונגר עזב מאוחר מדי, וגם בחרו את ה-11 הגדולים של ונגר. העניין הוא שרם חיים עושה כתבות וידאו נדירות אבל לא אהבתי את הכתיבה הפעם. חסרים מספרים, נתונים, סטט' שתעשה את העבודה, משפט כמו שונגר אמר על ברגקאמפ הייתי מוסיף כאנקדוטה, אפשר לכתוב עליו פיסקה וגם על הנרי, להוסיף שחקני ספסל ועוד. לדעתי זה קצת חסר.

11. DRORIKO Member

למה לאוהד ריאל מדריד יש כזה עניין בקבוצה אחרת, ועוד אנגלית

12. Raulito Madridista

אני מסתכל, בודק(ובשנים האחרונות גם יותר בכובע 'המבקר') את התקשורת כבר הרבה זמן, לומד מה לקחת ומה לא לקחת, מה לשפר ומה לשמר. זה לא סוד שאני רוצה לעסוק בזה בעתיד. כרגע אני סטאז'ר ב-One, תחקירן של הליגה הספרדית בטלויזיה, נראה מה יוליד יום. בכל-מקרה עם ספורט5 שם כתבתי שתי כתבות צבע עוד קודם לכן - יש לי סיפור מאחורי הקלעים מה שנקרא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהזווית יותר איכותי מערוץ הספורט, one וואלה, אבל אני חייב לציין שהכתבות שלהם שאהי קראתי לא בהכרח כאלה איכותיות, ואני מסיק את זה רק על סמך הכתבות הנוגעות לאינטר וסכנין.

14. DRORIKO Member

אגב רק אתמול גיליתי מחבר שאופירה אסייג השתתפה לפני כמה חודשים בקמפיין למען "הפליטים". לא ממש עזר לה לקבל נקודות זכות מהברנז'ה :)

15. DRORIKO Member

חצי גמר גביע מרתק בין יונייטד לטוטנהאם. במקום אחר בגלובוס אבי מלר מנקר מול פיורנטינה-סאסוולו

Doritoz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.