דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

וואו, זה היה הדבר הכי הזוי ששמעתי בשבוע האחרון.
    " אחד משערי העונה". הבנאדם צריך טיפול.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

ואם חשבתם שבקיץ יהיה לכם חופש ממנו אז הוא הולך לחפור לכם גם שם

3. Raulito Madridista

אני אוהב את פינת 'סיכום המחזור' ב-'וואלה ספורט', אבל הפעם הטור הקבוע של חמי אוזן מדבר על פרשת וארן וזה בעיקר 'מסביב'. לדעתי מדור כזה במיוחד חסר באתר One, כשבידיעות אחרונות יש בדרך-כלל את אורי קופר, ואת הצד הציני של עמיר פלג(שגם זה חשוב).

הניתוח של אלי גוטמן: נעלם איקס: מכבי שכחה מול מי היא מתמודדת
    מכבי תל אביב איבדה גובה עם הפסד להפועל חיפה, בגלל מחצית שנייה אנמית וטעויות מיותרות. הצהובים שכחו שהם מתמודדים מול קבוצה שופעת בביטחון וחוסן מנטלי, בעיקר בזכות ניר קלינגר. אלי גוטמן מנתח ונותן טיפ מנצח לארבע היריבות במאבק על האליפות

ממליץ גם לבדוק בספורט1 את הטורים של אייל לחמן על הסינדרלה הפועל חיפה - קבוצה של איש אחד, וכן אורי אוזן על הבינוניות של ג'ורדי קרויף שהוא מאמן מגיב ולא יוזם, ואיך הבלאגן בהתקפה של בית"ר עוזר לה.

ב-'ישראל היום' לפעמים יש טורים של שלמה שרף אבל הוא מנתח בצורה די בסיסית ופחות מחדשת.

מחזק לגבי האורגזמה של עמיחי שפיגלר, זה מוגזם בכל משחק ובעיקר אצל מכבי יש הד גדול. עברתי לרגע במטבח ללכת לשתות מים ולפי הצעקות חשבתי שפספסתי פצצה לחיבור מ-40 מטר.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולא הפריעה לכם ההתלהבות המאולצת שלו בשער הניצחון של הפועל חיפה?
    הוא דפק צרחה תעשייתית שכמעט ניקבה לי את עור התוף.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. robertocarlos.m Member

הוא ושגיא כהן אלופים בסופרלטיבים.
    מתאים להם לשדר ביחד

6. Telkiyski Member

הוא אמר שהשער של דסה הוא אחד משערי העונה.
    הבנתי שכל החצי הראשון הוא ואפק רק גמרו ממכבי.

בסדר, זה הקו של הערוץ המשדר.

7. סגול בדם Member

מה הסיפור עם עופר דומינגז ? לאן הוא נעלם ?

8. robertocarlos.m Member

לפי רז שכניק הוא יצא לחופשה לפי בקשתו.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושיקח את הזמן.

גלץ אוהב/ת את זה.
  10. robertocarlos.m Member

לקראת משחק הידידות נגד רומניה ההתאחדות לכדורגל העלתה סירטון עם שערים מהעבר של הנבחרת..משום מה הם שינו את השדרן ליורם ארבל בשער של שפיגלר במונדיאל (השדרן המקורי היה נחמיה בן אברהם). פשוט הזוי.

11. Raulito Madridista

אז ב-'ידיעות אחרונות' לקחו הבוקר כפרויקט את הכישלון של מכבי ת"א על ענפיה השונים[ויש היאמרו: שער למזכרת עבור איתי]. קירחים מכאן ומכאן

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29472526_1652425094852006_8111551509549809664_n.Xxx?oh=4eed5507d16c4a67ed56b804afc56843&oe=5B2FEA65

הטירון: כך כינה מיטש גולדהאר את הבעלים של מכבי ת"א, את ג'ורדי קרויף, שעומד להפסיד עוד אליפות, הפעם כמאמן. ההחלטה לגביו תתקבל רק בסיום העונה אבל בסביבתו הבהירו: ג'ורדי בכל-מקרה לא ימשיך גם אם יזכה באליפות, הוא מרגיש שמיצה את עצמו"| טור של רז שכניק המכביסט: דוגמטי, שמרן ולעתים פחדן - ההכנה של ג'ורדי טובה מאוד אבל במגרש הוא קופא
    הוסיפו גם את הנדנדה ביכולת של מכבי: ניצחון 2:0 על עכו - > הפסד 1:0 לרעננה - > ניצחון 4:0 על הפועל חיפה - > תיקו 0:0 באשדוד - > ניצחון 2:0 על מכבי פ"ת - > הפסד 2:1 להפועל חיפה.

מאבד שליטה: נבן ספאחיה, שהגיע מחוייך, נינוח ואופטימי לקראת הקדנציה השנייה במכבי ת"א, הוא אדם שונה כיום. הקרואטי לא שולט בעצבים ויצר קרע בינו לבין שחקניו ואם יפסיד הערב לפנרבחצ'ה(19:45) הלחץ יגבר.

במעריב התמקדו בראיונות עם מו אלאך("אני חוקר 6-7 שנים אחורה במכבי חיפה") ואביחי ידין("לא היה לי ספק שאשאר בהפועל גם אם נרד ליגה, בעונה הבאה יהיה דרבי שוב").

12. DRORIKO Member

חבל שלג׳ורדי אין עדיין את הרעמה ההיא, זה היה דופק להם את כל הקונספט

13. Messinho2018 Member

היי, אני קורא כאן לא מעט זמן, והחלטתי להתייעץ.

אני חושב הרבה זמן על לימודי תקשורת, ספורט בעיקר. איך אני יכול לדעת מה באמת הולך שם מאחורי הקלעים?

14. DRORIKO Member

יצא לי לראות אתמול את יציע העיתונות עם יעקבי צנצי ומיטלמן, וזה באמת היה לא רע. את צנצי ויעקבי אני מאד מחבב ומיטלמן לא מפריע לי יותר מדי. חבל רק שעוד מעט שלמה שרף חוזר מתאילנד בשביל לחרב את התכנית.

15. Raulito Madridista

עכשיו אמנם יש פגרת נבחרות אבל כן אפשר לתכנן פרוייקטים קדימה. הצעתי ל-One שאני שוב אכתוב כתבת צבע באתר ועלו לי שלושה רעיונות[לפני המשחק בארסה-אתלטיקו הצעתי להם על צ'ולו סימאונה או סקירה על מפגשי העבר - אבל אמרו לי שכבר סגרו רעיונות ובפעם אחרת]. הנה הרעיונות שלי:

* לוקאס ואסקס - סיפור הסינדרלה שלו, משחקן יציע בתקופת בניטס שהביא אותו ועד להרכב ריאל מדריד במשחק הכי חשוב העונה - בפאריס.
    * הקרב על אירופה - הטירוף בספרד, העולות החדשות חטאפה-ג'ירונה חזק במאבק, סביליה מתנדנדת, בטיס מרגשת. לכתוב קצת על כל קבוצה - סקירה של העונה, על המאמן ושחקן המפתח, למה כן, למה לא, הלו"ז שנשאר..
    * העונה של בטיס - המנהיגות של חואקין והחיבור לקיקה סטיין, השילוב בין וותיקים לצעירים('לה קינטה דל-פביאן), החמישייה ההיסטורית בבטיס והסיכוי לעקוף את סביליה...

נראה..

someone1411 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.