דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא יודע אם הליגה הצ'כית טובה יותר משמעותית מהישראלית מעבר לצמרת ששם זה מובהק, כי קשה לדרג את זה, אבל מהמעט שראיתי זו ליגה עם משחק הרבה יותר אינטנסיבי והאתלטיות שם בולטת בהרבה מבארץ. לבן חיים זה עשוי מאוד להתאים.

2. Telkiyski Member

זה דווקא לדעתי אמור לשחק לרעתו.
    האתלטיות שלו עוזרת לו יותר בארץ - איפה שיש לו יתרון על פני יריביו בפן הזה. בצ'כיה הוא יהיה עוד אחד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה נכון בתיאוריה. בפועל לא היו לו בכלל שטחים לרוץ והוא מצא את עצמו תקוע. שחקן לא יכול להתבלט בפני עצמו.
    הסגנון שם מתאפיין במשחק מהיר מצד לצד, בדומה להרבה ליגות מהדרג הזה (למשל שוויץ, הליגות בסקנדינביה וכו'), וזה יכול להיות מאוד נוח לטב"ח.

בכלל אני חושב שלא סתם הוא כזה מבוקש ולא סתם משלמים עליו ולו כל כך הרבה. במכבי הוא לא תרם מספיק (אבל כן תרם והוא אבידה רצינית), והוא באמת קצת נתקע בליגה שלנו, אבל מבחינת נתונים הוא שחקן יוצא מן הכלל, עוצמות של דרג ב' באירופה.
    לא רואה באופק עוד שחקן ישראלי כזה בעתיד הקרוב.

זה שהוא ועומר דמארי יצאו ביחד מהמחלקה של מכבי פתח תקווה זה משוגע לגמרי.

4. רון עמיקם Member

לא משוגע בכלל.
    מה שכן משוגע, שזה ששניהם נולדו באותה שנה, ועדין קבוצת הנוער שלהם לא זכתה באליפות!

5. tago0 Member

אגב חלק מהההבדלים האלה בין הליגה בארץ לליגות כמו הצ'כית נעוצה במגבלת הזרים.
    היום מעטות הליגות שיש בהם מכסת זרים אבל הנחותות יותר מאיתנו וזה דבר שאצלנו מגביל את הקבוצות.
    אם לדוגמא בעל הון כמו אלה שקנו את סלביה פראג,אז מלבד האטרקטיביות של המדינה,יש גם את העניין שהוא לא יכול לייבא יותר מדי זרים
    וחייב להתבסס על שוק שלא קיים.
    סלביה פראג למשל יש בסגל חצי זרים,בטוח שגם בשאר הקבוצות מייבאים יותר שחקנים.
    אז לפני שתגידו כאן שבארץ בכלל לא פוגעים בזרים לרוב.תחשבו על האטרקטיביות בחוקים כאלה לאנשים מחו''ל שמעוניינים לקנות קבוצה ולקדם אותה.
    מספר הזרים בארץ צריך לעלות או לבטל את החוק הזה-השחקן הישראלי ממש לא שווה שיעשו חוקים בשביל שהוא ישחק קבוע.

6. danielone Member

השאלה היא איזה ערוץ יקנה את הליגה הצ'כית, צ'רלטון או ערוץ הספורט?

7. Telkiyski Member

מהמר על ערוץ הספורט.
    המשחקים ב'צכיה משוחקים בראשון-שבת אחרהצ ולצ'רלטון, בניגוד לספורקנאטי יש מה לשדר בשעות האלה.

מחכה כבר לכותרת הראשית בוואן "טבח פתח, דקה 16 : ספרטה - זלין 0-0".
    בעצם אני לא בטוח שזה מעניין כמו ר.פ נגד שנגחי אז לא בטוח.

8. oranfu Member

יש בכלל ספק? עוד הזדמנות לתקוע לנו משחקים שלא מעניינים לאף אחד את הביצה רק בגלל שאיזה ליגיונר (ועוד אחד שהרוב הגדול פה בכלל לא סובל) יחלטר שם על הדשא.

9. Telkiyski Member

אם כבר הנושא עלה. מישהו שם לב איך התקשורת פה נפחה את העסקה הזו?

וואן שלחו שליח מיוחד לפראג (אחד הכלכלבים של קרויף, רז אמיר), כל אתר ספורט עם איזה 3-4 כתבות אודות המעבר.
    יאללה, מי ישמע מי זה טל בן חיים.
    כל אלבני שהיה רואה את הפסטיבל הזה סביבו היה נקרע.

Sir Alex Ferguson ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

על הבחירות ההזויות של ערוץ הספורט ברמת שידורי התוכן - אפשר תמיד לדבר, וסתם משהו לגבי ערוץ הגולד למשל - לא התייחסו בכלל ליום-הולדת 30 למסי וזה חתיכת אירוע, ובנוגע לראול שידרו משחק אחד לכבוד יום-הולדתו ה-40(מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד, רבע הגמר ב-1999/00 כשראול כבש צמד באולד-טראפורד וריאל ניצחה 3:2), אבל לגבי 'פסטיבל טב"ח' ברמת הכתיבה אני חולק עליך.
    1) מדובר בסכום ההעברה הגבוה ביותר ששילם מועדון אירופי על שחקן ישראלי, וזה כן חתיכת דבר.
    2) הטיפוס עצמו: טב"ח טיפוס מורכב, נקרא לזה ככה, ויש לזה גם צד חיובי, שאין לו פילטרים.
    3) על מה יש כאן כבר לדבר חוץ מקוואנקה שבדרך לחיפה? על עוד רכש עלוב של מכבי חיפה? דיברו על בניון בבית"ר ואוטוטו חוזרים למשחקים במוקדמות הליגה האירופית. התקשורת חייבת לנפח משהו.

amn אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

סכום ההעברה זה מה שאמור לקבוע את נפח ההתעסקות של התקשורת בעסקה?
    טבח "טיפוס מורכב"? החמאת לו. לא כל ילד זין זה "אישיות מורכבת". סתם אופי פח אשפה.

יש מספיק במה להתעסק, אבל לתת איזה 80% מהכותרות לזה שהכישרון המדהים טבח עובר לספרטה פראג נראה לי מגוחך קצת.
    התקשורת פה התעסקה עם המעבר הזה השבוע כאילו הוא מינימום כובש שם העונה 21 שערים, מבשל עוד 9 ושנה הבאה חותם בהופנהיים תמורת 5.9 מליון יורו.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

אני האחרון שסובל את טב"ח, לא אשכח לו לעולם את עונת הירידה שלנו,
    אבל זה עושה אותי מאוד מאושר לראות את רמת הקנאה של חלק מהמשתמשים כאן בפורום. איך אתם אוכלים את עצמכם.
    משוגע זה אותם אנשים שאמרו שלטב"ח ועומר דמארי אין מקום בנבחרת ישראל כאשר זימנו אותם לראשונה.

13. Raulito Madridista

במעריב התייחסו יותר למעבר הזה, שים לב שבידיעות אחרונות למשל פעמיים קיבלו את שער העיתון נציגים ממכבי חיפה - אלירן עטר בכתבה על כך שהוא לא מצליח להביע חותם, וגיא לוזון - 'הכל עליו'. דיברו השבוע על יורו הצעירות, על גודס שחוזר למכבי ת"א, היום יש ראיון עם פדרו גלבאן. דיברו גם על ליגיונרים אחרים שהצליחו או לא - עם או בלי קשר. דווקא היו עיתונים מעניינים. ב-'וואלה' ו-'ספורט5' קצת הקדישו יותר תשומת לב.
    לא רואה נושא 'חם' הרבה יותר משמעותי, עם כל הכבוד לעזיבת המאמן של הפועל ירושלים בכדורסל למשל.
    אני גם לא אוהב את טב"ח אבל יש לו כדורגל ו'ילד זין' זו הגדרה נכונה אבל יש גם מעבר. ומה לעשות, ברור שסכום ההעברה משמעותי. הוא לא מגיע לצ'לסי אבל גם לא לקבוצה מליגה פח.

אגב, אני כמעט משוכנע, המספרים של טב"ח שפורסמו במעריב אתמול - במכבי פ"ת היה לו את הרקורד הטוב ביותר של שערים פר הופעות. במכבי לעומת הפועל כמעט אין הבדל אם כי במכבי הוא גם פגש יריבות קשות יותר באירופה בין היתר בליגת האלופות.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

עומר דמארי עזר לנו להישאר בליגת העל, יותר טוב מאליפות נוער ;)

15. Telkiyski Member

ידיעות זה עיתון כתוב.
    אני מדבר על ספורט5, וואלה, וואינט, וואן.
    כל אלה (אולי חוץ מוואינט) כל היום היו סביב זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.