דיון התקשורת לעונת 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Turgi Guest

זה קורה כל בוקר.
    התוכנית הזאת לא באמת מחדשת משהו.
    במקרה והפסדת את חדשות הספורט של הלילה לפני ואת כל השידורים החוזרים שרצו כל הלילה, אז התוכנית הזאת בשבילך.

2. Doritoz FCBJ - RMCF

בתקופת הקופה אמריקה/NBA הם כן עדכנו מה קרה בזמן שישנו. זה עדיין לא הופך את התוכנית הזאת ללגיטימית. זה פשוט "מגרש פתוח" בשעה שונה עם מנחים שונים. חוץ מזה הכל אותו דבר - יש אווירה קלילה כזאת ופחות רשמית, האולפן הוא אותו אולפן רק בתאורה שונה של לדים, 2 מנחים (שהם שנים כמו בן אדם אחד) במקום 1 אבל לא נורא, ואיזה סיידקיק בצד שמאל, ופעילות פייסבוק נושאת פרסים.
    עוד כמה שנים ובערוץ הזה יאבד את כל זכויות השידור המעטות שנשארו לו ונראה תוכנית בוקר ארוכה, תוכנית צהריים ארוכה ותוכנית לילה ארוכה וכל זה בגלל שאין להם איך למלא החלל הזה של החוסר בשידורים ישירים.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני כבר חוזה איך ערוץ הספורט ייצא בגרסה משלו לשעשועונים הליליים שהיו בערוץ 10, בהם יכולת להתקשר ולענות על חידות שהופיעו על המסך, ובין מתמודד למתמודד המנחה, שנראתה טוב, זיינה את השכל.
    הרי סוג צינור לילה כבר עשו, עם תוכנית בשם "הקישור".

4. Civil Anti Madridista

היה ניסיון בעבר לשעשועון עם שליימה. נתן פייט לרציני לתכנית של אלון מזרחי בזמנו.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היה גם שעשועון נחמד שבו היו צמדים או קבוצות (כבר לא ממש זוכר) שענו על שאלות טריוויה.
    אני מדבר על קונספט שונה, של זיוני שכל אל תוך הלילה.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מילא שאין להם במה למלא את החלל, הבעיה שאין להם במה למלא חלל של פאקינג 4(!) ערוצים.

DRORIKO, Doritoz, אלעד ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Civil Anti Madridista

גלעד ינקלוביץ' בשידור מחזורי

oranfu, Bluekipper ו-idans10 אוהבים את זה.
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חביבי, עוד מעט הוא יימכר במארזי וידאו של limited edition ;)

Hapoel_Tel_Aviv ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. Telkiyski Member

תכלס כשחושבים על זה, עכשיו כשיש להם את חדשות הספורט, יציע העיתונות, מגרש פתוח ואת תכנית הבוקר הזאת, יוצא שביותר מחצי מהיום (24 שעות) הם משדרים רק תכניות אולפן למיניהן (יציע העיתונות וחדשות הספורט כל יום וכל לילה בלופים של שידורים חוזרים), מגרש פתוח זה 3 שעות, תכנית הבוקר שעתיים וחצי.

הם יקנו את הליגה הצרפתית ויעשו פרומואים וכתבות מיוחדות ואולי יעשו עוד איזה תכנית שבועית על מכבי כדורסל (בנוסף לחמישיות) או "סיכום המחזור ביורוליג" כי זה טורניר נורא מעניין ויוקרתי.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

את השידור החוזר של באיירן מינכן מול ולנסיה במשחק ההכנה כבר ראיתי מופיע על הערוצים שלהם כבר 7 פעמים לפחות ואני לא מגזים.

ומי שפיספס את שבעת הפעמיים הללו ב17:20 יש שידור חוזר של אותו משחק בערוץ 58 ומי שיפספס את זה ב19:30 יש בערוץ 56 שידור חוזר של אותו משחק .

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Doritoz FCBJ - RMCF

יהיה מאוד משעשע אם הם יחליטו לשים את הפרסומת שלהם של השידורים ישירים עם הבחור על הסולם שמחזיק את ה"ישיר" ומודי בראון.

Civil אוהב/ת את זה.
  12. Civil Anti Madridista

למי שהתגעגע לשטויות של פרימו - מתחממים עולה הערב לאוויר בערוץ הספורט

13. South Boy Member

יכול להיות שאני לא אובייקטיבי ואני מפספס משהו? אחרת אני לא מבין את ההשתלחות חסרת התקדים של כל פאנל הליצנים הזה של ערוץ הספורט על באר שבע. אם מישהו יראה את זה בלי לראות את המשחק הוא יחשוב שקיבלנו חמישייה.
    פשוט אנשים מביכים, נגמרו לי המילים שיוכלו להעביר את דעתי כמה החתרנים צמאי הדם האלה הם פאתטיים.
    הכותרת שלהם בדיוני הרכש "קיץ שקט יחסית בשוק ההעברות המקומי (חוץ מהפועל באר שבע)" הוא שיא של פאתטיות, שכחו את הפועל תל אביב שחוץ מלאו מסי ודובי דוברמן קנו כל דבר שזז. הבורות של כל האנשים בערוץ הזה זה משהו שלא ראיתי אף פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/15
    Turgi אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

מה שיקרה עם ערוץ הספורט זה בדיוק מה שקרה עם ערוץ 24. הוא התחיל בתור מפעל מבורך של קוטנר,בסופו של דבר לקברניטים שם נמאס ממנו אז הם זרקו אותו והיום מדובר בערוץ שהקשר בינו לבין מוזיקה מקרי בהחלט

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה מצחיק לשמוע את איוניר מזלזל בשרלרואה הערב כשבית"ר הובילה. לא זוכר את ההתבטאות המדויקת, משהו בסגנון "לא קבוצה משהו". 2-9, לא משהו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.