דיון התקשורת לעונת 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לגמרי שעצם ההודעה של אלונה ערב הגמר לא תרמה למוטיבציית הקבוצה אבל עם כל הכבוד לא זה מה ששבר את השחקנים.
    בוא ניתן טיפה יותר קרדיט למכבי במשחק הזה.
    יונתן כהן הזוי בכל שידור שלו ולא משנה מה ואת מי הוא משדר.

2. DRORIKO Member

נותן למכבי קרדיט. כתבתי שהיא ראויה לגביע, אבל בואו נודה באמת זה לא פארק דה פרנס ולא החמישייה שלנו על מכבי. זה לא מתקרב אפילו, הקריאות ״תחזיק אותי שלמה״ לא היו קשורות לכלום

3. DRORIKO Member

החלאה הנאצריסטית עיסאווי פריג' יושב לו היום אצל סלוצקי ודומיננגז ואומר שצריך להוריד את בית"ר ליגה כמו שהורידו את יובנטוס. הוא מוסיף ש"נכון ששם זה היה שחיתות,אבל גזענות זה לא פחות גרוע". אם האידיוט לפחות מביא את הליגה האיטלקית בתור דוגמא אז שיסביר לי למה לא הורידו ליגה את לאציו ואת אודינזה?

אחריו מגיע תורו של לירן שטראובר,הידוע בכינוי בוני-וונאבי. שטראובר נורא מצר על כך שהשחקנים עצמם לא יוצאים נגד הגזענות של האוהדים שלהם. מעניין כי אני לא זוכר שהוא יצא נגד אוהדי מכבי כשהם נהמו לברוך דגו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/15
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

צריך לציין - ערוץ 5 וערוץ 10 השוו את ההצעה של ערוץ 11 (15 מיליון שקלים) אבל איתן כבל, יו"ר הועדה, טען שהכדורגל חייב להשאר בערוץ 11.

ערוץ 5 נשארו עירומים לגמריי.

5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שעדיף ערוץ 1, בערוץ 1 יש לך לפחות ערוץ HD פתוח לכולם.
    לערוץ 10 אין את זה ולערוץ הספורט ישדרו את המשחק גם בערוץ פתוח וגם בערוץ HD כדי להרוויח מהצופים.

6. danielone Member

7. ייא Member

מי משדר מכבי מחר?

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ספורט 1+HD.

9. DRORIKO Member

בתכנית "מתחממים" שליימה מהלל את כבירי על השקט שהוא הכניס למועדון ועל זה שאין יותר הדלפות. דקה אחרי זה באייטם על "אמרות השבוע" הוא בוחר בציטוט של גורם בהפועל.....

Turgi, עומר, rivaldo ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

רשות השידור אמורה להמשיך לשדר את המשחק המרכזי. הרשות הודיעה שתעמוד בחוזה הנוכחי - 15 מליון שקל.

אני חושב ש-One החמיצו הזדמנות ענקית. הקהל בישראל רעב-רעב לכדורגל שלו, לטוב ולרע, הליגה צפויה להיות מעניינת ו-One יכלו ליצור יתרון אדיר על פני הערוצים האחרים, מה גם שהם לא צריכים להביא אנשים מבחוץ בשביל לסקר. יורם ארבל וברקוביץ' זה מספיק בשביל ליגת העל, אני מניח שהם מתמצאים במה שקורה בהפועל כפר-סבא והפועל עכו.
    - מתחממים? אני עוד זוכר את הפרומו של שליימה עם הסיר הרותח ו-2-3 שאלות כלפי קולאוטי שקשורות לכדורגל. אין מה לראות את הזבל הזה.

11. danielone Member

חכה בקרוב צפוי לצאת מכרז תלת שנתי (מ-16/17 ואילך) על המשחק המרכזי, על המשני (2-7) על גביע המדינה והטוטו, אפשר להתחיל לצחצח חרבות, אגב גם את המשחק המרכזי בכדורסל ערוץ 1 לא ישוב למכרזים.

מה שנשאר עוד בידיים של ערוץ 1 זה זכויות שידור של מוקדמות יורו 2016, ומוקדמות מונדיאל 2018.

12. Raulito Madridista

כמה דברים על התקשורת:

- היום במקרה ביום חופש התגלגלתי כמה דקות ל'בוקר-ספורט'. ההיא שמספרת לנו 'מה קרה כשאתם חרפתם' הקריאה בדיוק את אותן המילים מהטלפלונטר בהם השתמשו 'בחדשות הספורט', קצת מביך הייתי אומר. ולא מחדשים שום דבר.

- 'מגרש פתוח' - תוכנית איכותית של שלוש שעות אבל הרבה טוחנים מים.
    טליה סלנט מגלה קצת אופי ושואלת שאלה נכונה על דקל קינן, כזו שהעיתונאים הסחבקים לא שואלים - 'האם נכון להשאיר את קינן אחרי עונה אחת איומה וכמה שנים לא טובות בגדול מאז שחזר מאירופה, לא הגזימו עם הפרגונים אחרי כמה משחקי אימון?'.
    תומר לוי כרגיל מדבר על 'הדרך' במכבי חיפה, לפחות הוא הפגין תקיפות כלפי האוהדים של בית"ר שקיבלו עונש מצחיק ללא ספק.
    רועי זריהן מנגד מדבר כאילו רק השנה האחרונה קובעת. 'רועי גורדנה הוא שחקן של מספרים בניגוד לראדי'. 8 שערים ו-11 בישולים בעונה הראשונה במכבי(מלך הבישולים). גם בעכו הוא כבש כמות יפה של שערים(5), ובשנתיים בסכנין 13 שערי ליגה. בשנתיים האחרונות במכבי הוא לא שיחק מספיק. אשתקד פתח בהרכב רק 12 פעמים.

- איך ב-One יכולים לכתוב 'ביד קשה' על אוהד בית"ר שהורחק לשנה מהמגרשים? אז הוא יתייצב בתחנת המשטרה בזמן משחק של בית"ר ביג-דיל, כמה בורות.

- אני באמת חושב שהגיע הזמן ש'וואלה ספורט' יירדו קצת מהגב של מכבי עם כל סדרת הכתבות נגד ג'ורדי, העליהום קצת מוגזם ונראה שמשעממם להם. 'ליגת האלופות של וואלה', שמדמה טורניר בין האלופות החזקות ביותר בכדורגל הישראלי - כתבה הרבה יותר מעניינת. סובייטקיבית במידה מסוימת למרות שלוקחים בחשבון נתונים כמו גולים, נקודות, מאזן ופער נגד הסגנית וכן-הלאה. אגב, רק ב'וואלה ספורט' חילקו בשורה למעלה לקטגורוית משנה על הנושאים הבוערים בכל יום, למדו מהמארקה וה-AS, כל הכבוד. ובגזרת העיתונים למשל, רק ב'ישראל היום' יש את המהדורה המודפסת, ב'ידיעות' נרדמו בשמירה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אם כבר מדברים על מגרש פתוח,אז כשזפזפתי והגעתי במקרה לתכנית נתקלתי באלי כהן השריף שהתבקש לתת את דעתו על המשחק ak מכבי. הפרשנות שלו על הצהובים היתה מקצועית,הוגנת,אינטיליגנטית,לא צעקנית , כאילו הוא האנטי-תזה המוחלט לפרימו. עכשיו כשהוא קצת מובטל אני בעד להזמין אותו יותר לתכנית במקום כל מיני "גדולי רוח" כמו אבולעפיה,פשכצקי ושירלי בר ***ן. אני זוכר גם לטובה את הטורים שלו בהארץ מהפעם הקודמת שהיה מובטל.

14. Raulito Madridista

אלי כהן השריף היה שייך לבושה ולביזיון סנטה קולומה, זו הסיבה שהזמינו אותו להתארח? אולי זו הסיבה שהוא היה מתון ודיבר בלי לחרוג מפרופורציות.
    השבוע ב'תחנות', תוכנית די כושלת מבית היוצר של דניאל זילבשטיין - האורח יהיה ניר קלינגר. אני חושב שהפעם יהיה קצת יותר מעניין מהממוצע. קלינגר כבר עשור שלם דורך במקום והיה שותף לכמה ביזיונות של הכדורגל חוץ מעונת העגלאקטיקוס בניגוד לתחילת דרכו כמאמן שהייתה מבטיחה. באמת מעניין לשמוע מה יש לו לומר בתקווה שיהיה מחובר למציאות. "אני חולם, חולם לזכות בעוד אליפות בקריירה", אומר קלינגר, חלום שיישאר בגדר חלום כנראה.

אגב, הכתבות האחרונות של נדב יעקובי בידיעות לא כל-כך מעניינות. פעם הייתי מחכה לטורים שלו. דור הופמן לעומת זאת כתב היום בצורה מרתקת על המאמן של ריבר פלייט. הוא גורם לי לאהוב כדורגל דרום-אמריקאי או לפחות להתעניין הרבה יותר וחבל שלא נותנים לו 'יותר במה' - להקדיש עוד דפים. האמת שכתבתי לו בפייסבוק-מסנג'ר והוא לא הגיב לי.

15. DRORIKO Member

הזמינו אותו בגלל זה אבל על הדרך נתן ביקורת מקצועית ויפה על מכבי. מקווה שיזמינו אותו גם לתכניות הבאות,הוא מבין הרבה כדורגל,מי שקרא את הטורים שלו בהארץ בזמנו מבין על מה אני מדבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.