דיון התקשורת לעונת 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני כבר מעדיף את רמי וויץ או איינשטיין בתור שדרים

EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. Civil Anti Madridista

אוי ואבוי רק לא זה. האיש הזה מריץ לעצמו בראש תוך כדי שידור איך ישמעו הפרומואים בכיכובו.

Telkiyski ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני תמיד מרגיש שיונתן כהן מגיע עם אהבה אמיתית לכדורגל הישראלי, והוא צורח ומתלהב כמו כל אחד מהיציע. כל פעם שונה, כל פעם אחר.

בטח עדיף על "קבלו אותו מס' X בX" של עמיחי, או להאריך את השם של השחקן של מאיר, שלא לדבר על יורם ארבל....

כמובן שסביר להניח שאחרי X משחקים כבר יימאס מיונתן, כמו שלאט לאט מתחיל להמאס מעמיחי, אבל ככה זה.

לגבי צוות שידור בערוץ הספורט? מבחינתי יהונתן/עמיחי ועומרי אפק. רק לא שליימה. אבל כונס הנכסים של רשות השידור הודיע שהזכויות יישארו אצלם, ככה שנחכה ליום שלישי ונראה איך מתפתח העניין.

4. אלי מתחן Member

יונתן כהן מחוק אצלי כמו כל הערוץ הבזוי שלו מאז התקרית בין טוטו תמוז ואלי טביב בשידור חי. לא אוהב את טביב בשום צורה, אבל זה היה רפש עיתונאי מהרמה הנמוכה ביותר.

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

יונתן כהן לא מתאים להיות שדר. הוא מנסה יותר מדי להראות שהוא שנון ומגניב וזה מעצבן

עמיחי הוא קפטן אובייס. כבר במילה הראשונה של המשפט שלו אתה יודע מה הוא הולך להגיד. הוא גם לא מספיק קשוח וסמכותי(כמו וייץ למשל) והופך מהר מאד לשפוט של הפרשן שלו. אגב גם יונתן כהן.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יונתן כהן משדר בצורה מגעילה. כל כך מאולץ, כל כך לא טבעי, כל כך קלישאתי וחסר טעם. רק לדמיין שידור שלו מעביר בי חלחלה. יונתן כהן מתאמץ להשימע בצורה מסויימת, כמו ש @Civil רשם מדוייק מאוד "האיש הזה מריץ לעצמו בראש תוך כדי שידור איך ישמעו הפרומואים בכיכובו"

השדר הכי לא טבעי אי פעם.

Civil, EsheD, Abu George ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

לשיא הגיחוך שלו הוא הגיע בגמר גביע שהוא שאג כמו מטורף אחרי כל גול של מכבי, לא שם לב שב״ש עלו למשחק עם 0 מוטיבציה. ה״תחזיק אותי שלמה״ יחרט כאחד המשפטים המגוחכים בהיסטוריה של השידור(ואין ספק שכמו שאמרו פה הוא נועד בשביל להיכנס לפרומו)

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכולתי לתאר את "יהונתן כהן".
    עמיחי שפגיגלר חביב מאוד בסה"כ,אני הייתי רוצה לראות את רמי וויץ,לטעמי השדר הכי טוב בארץ שנעלם קצת מהמפה בגלל סיכוסוכים עם ערוץ הספורט.

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו את המשפטים המגוחכים, כל שידור שלו עם שרף נראה כאילו הוא מנסה להכשיל את שלמה בלשונו ושתצא עוד איזו "הברקה" לשליימה בשידור שידברו עליה עוד כמה ימים.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

השידור בגמר הגביע לפנתיאון.
    אני באמת לא מבין מה אתם רוצים.

11. DRORIKO Member

שידור הגמר מזכיר את שידור משחק השרוכים. שדר שמתלהב יותר מדי מהמשחק ומפספס את הסיפור האמיתי

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אל תגזים. זה לא אותו דבר בשום צורה.

אני לא איתכם בדעה לגבי יונתן. אני מאוד אוהב את השידורים שלו. לי תמיד יש את התחושה מהקול שלו שהוא מאוד מבואס להיות שם בעמדת הפרשן עם שלמה הנאחס ולא עם מישהו רציני ששולט בעצמו ולא נחנק אחרי כל מילה.

2 ידיעות אחרות:
    * ערוץ 11 ימשיך לשדר את המשחק המרכזי, זאת לאחר שועדת הכלכלה אישרה את הצעת מפרק רשות השידור, ו15 מיליון שקלים יועברו להתאחדות בעונה הקרובה.
    ** המשחק מול ת'ון ישודר בספורט 1 HD ובספורט 5 הרגיל, בדומה למה שהיה עם בית"ר ושרלואה, ולא כפי שפירסמתי לפני יומיים.

abcd ו-alexshw אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

זה כן, יונתן התלהב עד הגג מהמשחק, וזאת למרות שב״ש שיחקו עם 0 מוטיבציה,חלק יגידו שזה כי השחקנים היו שבורים מהפיטורים של אלישע,חלק יגידו שעשו אמבוש על אלונה. כך או כך המשחק איבד מהערך הספורטיבי שלו(שלא יובן לא נכון,מכבי הכי ראויה בעולם לגביע שהיא זכתה בו)

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דרור, אני לא הולך לפתוח כאן דיון על המשחק הזה שוב, אבל אתה קורא מה שאתה אומר? שחקנים הלכו למשחק גמר גביע עם 0 מוטיביציה ולא היה בא להם לנצח אותו, זאת למרות שזה תואר שכל העיר מחכה והם הביאו 12-13 אלף איש לסמי עופר שמרוחקת מהעיר שלה. אתה באמת מאמין לעצמך שהשחקנים אמרו בחדר הלבשה "עזבו, בואו לא ננצח" ועוד אתה מצפה מיהונתן כהן לא להתלהב מאחד הגמרים שייזכרו בגביע המדינה? תעשה טובה...

15. DRORIKO Member

איך שלא תסובב את זה באר שבע לא שווה שישיה מול מכבי,ועוד כשמכבי עולים בלי בלם טבעי. בדיוק כמו שהם לא שווים רביעיה מחיפה האפורה. אני זוכר גם עוד תצוגת נפל נגד ק״ש. בפועל מאז שנודע לאלישע שהוא לא ממשיך הקבוצה הפסיקה לשחק.

מצב נושא:
הנושא נעול.