דיון התקשורת לעונת 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אז בגלל החשש מדואופול היא נותנת לערוץ הספורט לשדר את הלאומית/הגביע/NBA בערוצים בתשלום? משהו פה עקום

אני גם לא מבין מה החשש מדואופול, שהמועצה תפקח על המחירים וזהו

2. Telkiyski Member

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  3. Civil Anti Madridista

דוגרי הופתעתי שהפאנליסטים של יציע העיתונות לא קיבלו אתמול צו 8 בעקבות האירועים בבלגיה. זה לחם בשבילם.

N כמוני, ייא ו-Raulito אוהבים את זה.
  4. Telkiyski Member

"אל תקחו לנו את המשחק".
    "צפו באוהדי ביתר מבעירים את שרלרואה" (וואן).
    יום אחרי : ביזיון בבלגיה!! אוהדי ביתר זרקו אבוקות!

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המנהלת יצאה במכרז בזק במטרה למצוא רוכש לשידורי המשחק המרכזי ל4 שנים הקרובות. המטרה: לסגור את העניין עד יום שלישי.
    ?????? ???????: ????? ?????? ??? ?????

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לערוץ הספורט, בטח כשאיבדו עכשיו את הליגה הספרדית, לא רואה מי ייקח את הזבל הזה.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא הייתי קורא לזה זבל, אפשר למתג את זה נהדר, אבל בהחלט (כמו שכתוב בכתבה) חוץ מערוץ הספורט אין אף אחד שיכול לקחת את זה על עצמו:
    - ערוץ 11 כמובן שלא.
    - ערוץ 22 אמור להתפצל בשנה הבאה לערוץ קשת וערוץ רשת, ולכן אין אפשרות לערוץ 22 לקנות את זה.

האופציות הן ערוץ 10 (שאני מניח שלא יבזבז על זה 15 מיליון), ערוץ הספורט וערוץ ONE (שאני גם לא רואה אותו מוציא עוד כל כך הרבה כסף אחרי הלה-ליגה).

אני, אישית, מקווה שערוץ 10 ייקח את זה על עצמו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה צביעות נוספת?
    חורבן הבית("ר)
    עמנואל רוזן, איש הפועל ת"א מובהק, לא בדיוק האדם שצריך לקבל במה. אני לא קראתי את כל הטורים שלו בתקשורת הישראלית, אבל משום מה אני לא חושב שהוא תקף בצורה כזאת את החוליגנים בקבוצה שלו. כמו ארי שמאי שמדי שבוע מסית אני מציע לתקשורת הישראלית לא לתת לאנשים כאלה במה.

הבעיות בבית"ר קשות ומכוערות, אבל כמו שכבר כתבתי, בהפועל ת"א המצב לא יותר טוב. דווקא עכשיו עדיף לאנשים מהמחנה האדום לא להטיף לנו מוסר. האדון 'פואד' גם לא היה השבוע בכותרות בגלל מעשי הצדקה שלו...

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ערוץ הספורט וערוץ 10 הם למעשה אותו גוף תקשורתי כיום - RGE.
    אני כבר חוזה איך יעשקו את הציבור והמשחק המרכזי יועבר באיכות SD בערוץ 10, וב-HD בתשלום ב-5 ספורט HD.

10. Raulito Madridista

אני לא חושב שעמנואל רוזן התקשר לערוץ הספורט וביקש לכתוב טור על בית"ר. הם פנו אליו מן הסתם במטרה להמשיך ולמשוך אש. והם בהחלט ידעו למי לפנות. זה לא סוד שהתקשורת מונעת רק מבאז ורייטינג. אין כאן שום סיקור תקשורתי סובייקטיבי. גם את הפועל שחטו והעלו אותה על הגריל אחרי מקרה פואד. כמובן שמביך שנתנו לו לעמנואל במה ולא הוא האיש שצריך לקרוא לסדר.
    אגב, פה הטעות שלך, שי - המצב בהפועל הרבה-הרבה יותר טוב ולא רק כי פואד בכלא ובצדק. פואד הוא אדם אחד שעשה מעשה זלא ייעשה. בבית"ר מדובר בארגון שלם שהוא אלים. החבר'ה נסעו לבלגיה כדי לריב מכות. בבית"ר שוברים את הראש מה לעשות עם המחלה הזו. חבל שלא התחילו עם זה קודם.
    ממליץ לכם לקרוא את הדברים החריפים שאמר אוחנה השבוע. הוא לא היה עדין כמו קורנפיין.

לגבי המשחק המרכזי - הליגה השנה מאוד מעניינת. One יכולים לעשות עוד קפיצת מדרגה משמעותית. לערוץ הספורט שנים לא היה גם את הכדורגל שלנו וגם הלה-ליגה שהפכה לעוד יותר אטרקטיבית. הם יכולים לעשות מכה ניצחת. שיילחמו על זה בכל הכוח. ארבל וברקוביץ' יוכלו להתמודד עם שידור של כדורגל ישראלי. בזה הם מבינים.
    מעניין מאוד אם טאלנטים יעזבו את ערוץ הספורט. אני חושב שנדב יישאר. האם ישדר את הליגה הספרדית בערוץ המתחרה? זה חלום שלו אבל לא יתנו לו.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב ליגת העל זה זבל.
    אחרי אתמול - שום גוף רציני לא יתקרב אליו עד שלא יהיה פה טיהור מי שפכים!

ייא אוהב/ת את זה.
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא מסכים עם זה. מקרה אחד לא מעיד כל הכלל. פעם בשנה-שנתיים קורה איזה משהו כזה כמו אתמול. פעם בחיים קורה איזה משהו בסגנון של פואד.

בוא נגיד שאני בטוח שאם בערוץ 10 חשבו ביום רביעי "יאללה, הולכים על ליגת העל" הם לא שינו את דעתם ל"מה פתאום לא מתקרבים לחרא הזה" בגלל פרעות שרלואה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אני פשוט לא מאמין!!! איך איך איך לעזזל נתנו טור לעמנואל רוזן??? מכל 8 מיליון התושבים זה הבן אדם שצריך להטיף מוסר? המניאק הזה? אפילו לא קראתי את הטור. מה שבטוח שכבר אי אפשר להגיד שוואן הוא האתר הכי גרוע בארץ, ספורט 5 כרגע עבר אותו.

14. עידן444 Member

לפעמים מקרים כאלה דווקא מעוררים עניין ומעלים את הרייטינג.
    בכל מקרה אני חושב שמשחק מרכזי טוב בליגת העל עדיין מביא הרבה יותר רייטינג מכל משחק בליגה זרה( להוציא קלאסיקו בספרד).

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המשחק מול ת'ון בערוץ הספורט ובHD שלהם.

מצב נושא:
הנושא נעול.