דיון התקשורת לעונת 2013-2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

בדיוק
    מה רוצים שהדבר היחיד שידברו עליו פה יהיה מה צ'רלטון משדרים?
    הדבר המעניין בדיון תקשורת זה התייחסות לגופי תקשורת שונים ודרך הסיקור שלהם.
    לא מבין מה הבעיה
    עדיף דיון מת שמתעדכן פעם בשבוע על זה שאופירע שוב המציאה משהו וכולם יגידו "כן כן נמאס ממנה"?

אז מתווכחים קצת על ערוץ הספורט, וואו.

סתם נמאס לכמה אנשים פה (רובם אוהדי מכבי) מזה שאני "לא נח" ומעלה לדיון פה כמעט כל מקרה "ספורט מכבי" שאני נתקל בו.
    מי שלא רוצה, שלא יגיב.
    התגובות הן מה שמביא את הדיונים האלה להיות לעוסים, לא הודעות הפתיחה שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/13
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוהדי מכבי טוענים שהתקשורת אדומה, כל אוהדי הפועל טוענים שהתקשורת צהובה.
    מה יוצא מזה? אחד מהצדדים יישתכנע? לא רואה איך "התקשורת אדומה!" ו"ספורט מכבי!" הם תגובות שמקדמות או מעלות כאן את הרף. נראה שכבר איבדתם את הרצון לדבר על כלי התקשורת השונים ואיכותם אלא רק להוכיח אחד לשני מי יותר צודק.

3. Telkiyski Member

אגב אני לא טוען ש"התקשורת צהובה".
    בסך הכל הצבעתי על אתר וערוץ ספיציפה שמצדד במכבי (בעיקר כדורסל, אבל גם כדורגל) באופן בוטה שלדעתי מצריך התייחסות. למה נועד דיון תקשורת אם לא לזה?

4. LIVERPOOL87 Member

בנושא אחר, כדאי לכם לשמוע את אופירע וברקוביץ' סוף סוף מגיבים על פרשת רביבו.
    וכמה צפויה התגובה שלהם, מכניסים את הלשון עמוק עמוק לתחת של רביבו.

5. Telkiyski Member

אייל ברקוביץ' בכלל מתייחס לכל עניין הערבים בבית"ר בצורה בזיונית וכזו שמקבלת בהיגיון את הגזענות המוצהרת של הקבוצה הזו.
    איך קורנפיין אמר לו ביציע העיתונות לפני איזה חודשיים? "אתה הדלק של המחאה". זה נכון.

6. LIVERPOOL87 Member

לא שמעתי על השיח ביניהם,
    בכל מקרה זה פשוט הזוי מה שהולך עכשיו בתוכנית.
    פשוט כיתה א': " אבל הם התחילו והוא רק ממשיך" "אבל כולם עושים את זה".
    אני מבין שהוא עובד אצלה והוא חבר טוב של שניהם, ובמקרה הזה עדיף פשוט לשתוק.

7. Landon Donovan Member

לא ידעתי שהמטרה של דיון היא שבסופו כל הצדדים יגיעו לעמק השווה וילכו הביתה טובי לב ושמחים.

זה באמת נראה שעוצרים דיון רק בגלל שנמאס לכמה אנשים לקרוא את מה שאיתי כותב.

8. OriRR Member

מספיק לשמוע שתי דקות מהתוכנית הזאת בשביל להבין איזו פרחה מטוטמת אופירה אסייג ואיזה סתום ברקוביץ'.
    אגב, גם היום וגם אתמול לא הייתה את התוכנית המקבילה ב103. לדעתי זה בגלל ט באב. עכשיו בסדר אפשר לכבד ואם זאת הייתה תוכנית אוכל בכלל הייתי מבין, אבל רבאק, זאת תוכנית ספורט!
    **כל זה במידה וזאת באמת הסיבה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מאמין שזו הסיבה. 103 מקפידים לא לשדר תכנית מסוג זה בימים כאלה. כנ"ל לגבי שי ודרור, דידי הררי וכו'.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=146123&lang=HE

זה הדבר הכי אומלל, עצוב, אידיוטי, חשוך, שקראתי אי פעם באתר ספורט. אני לא מאמין שקראתי את זה.

אני לא יודע מאיפה להתחיל. אולי מלהסביר לכתב - בעל יכולת הסקת מסקנות של תלמיד בי"ס יסודי - שההתבטאות של חיים רביבו לא 'פושרת', לא 'מוציאה אותו בסדר עם כולם'. שזה לא בסדר לשלב ידיים עם גזענים כדי לא להרגיז אותם. שאם אתה מיישר קו עם הגזענים והאלימים כדי לא להרגיז אותם - אלה הפנים שלך. אי אפשר לשבת על הגדר.

אולי להמשיך בכך שאמנם המגזר הערבי מוזנח ועני יותר מהיהודי (וסובל מגזענות ממסדית) ולכן גם הספורטאים היוצאים ממנו הם בעיקר בענפים עממיים, אך לא קיימת התנגדות לספורטאי ערבי בנבחרת הכדורסל, הג'ודו או השחייה של ישראל. כשיצמח אחד כזה, הוא יתחרה שם.

אבל כאן קם מועדון שמצהיר בריש גלי שלא ישחקו אצלו ערבים. שהקהל לא מוכן, ושאין סיבה להביא לכאן שחקן ערבי סתם כדי להרגיז את הקומץ. לא כי אין ערבים טובים מספיק (כמו בכדורסל או שחייה) - כמעט בכל קבוצות ליגת העל האחרות משחקים ערבים, כולל במובחרות שבהן. הסבטקסט הוא ברור - זה בסדר להיות גזען. אלה האוהדים שלנו, ואנחנו מיישרים איתם קו. לא כי אנחנו גזענים חלילה, פשוט כי חבל להרגיז אותם. סתם, מיותר.

מועדון מבחיל, כתב אידיוט.

11. Telkiyski Member

דווקא יש משהו בטור הזה.
    החברה הישראלית היא גזענית. זו האמת.
    אוהדי ביתר (הקיצוניים מביניהם) פשוט לא מסתירים את זה ולא מנסים לייפות את המציאות.

תראו את היחס פה לחברי כנסת ערבים, למפלגות ערביות ("לך תתצביע חדש" למשל וכאלה) ובכלל למגזר הערבי ותבינו שאוהדי ביתר הם באמת מראה לחברה שלנו, הם פשוט לא מנסים להתיפייף ואין להם בעיה להגיד "אנחנו גזענים".

12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

13. Landon Donovan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    אפילו אם נסתכל רק על אוהדי כדורגל:מתי היתה הפעם האחרונה שקבוצה כלשהי שיחקה נגד סכנין והאוהדים שלה לא שרו "שישרף לכם הכפר" ושירים דומים? לפחות על הקהל של מכבי אני יכול להעיד באופן אישי שהדברים האלו נפוצים. רק העונה האוהדים הפסיקו (ברובם) לשיר "אין אדומים אין פיגועים" וגם זה רק כי לא רצו לפגוע בשחקנים הערבים שלנו שמשחקים טוב. אני בטוח שאם ראדי היה נותן עונה גרועה לרוב האוהדים לא היה אכפת אם הוא הפגע מהגזענות של הקהל.

ההבדל היחיד בין הקומץ של בית"ר לרוב האנשים במדינה זה שהם לא מתביישים בה ומנסים להסתיר אותה.

14. Daresen Ark Member

לפני שקלופ אימן את דורטמונד הוא היה פרשן השנה בגרמניה בעונה שלפני. ידע להעביר טקטיקות בכדורגל למילים באופן שכולם יבינו. רוני לוי כרגע לא מאמן אף קבוצה, היה יכול להיות מעניין אם היו נותנים לו לפרשן משחק או שניים. לא בטוח שהוא היה יודע לעשות מה שקלופ עשה, אבל זה די ברור שהוא מבין כדורגל וחבל שאף ערוץ עוד לא עשה זאת.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חסרים מאמנים שמשמשים כפרשנים?
    איווניר למשל עושה את זה מצוין...

ולגבי רוני לוי - אני דיי בטוח שהוא היה פרשן בעבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.