דיון התקשורת לעונת 2013-2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

המשתמש אורימור, אם אני לא טועה אתה היית זה שטרח להגיב לטענותי נגד ההערוץ המהולל.
    אני מנחש ניחוש פרוע שבלעדיך בעצם דיון התקשורת הזה היה בתחילת העמוד השני שלו מקסימום.
    אז ממה אתה עייף?

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מודה שבמקרה הזה תרמתי מאוד לזה שזה התחיל כי כתבתי "עוד פעם ספורט מכבי?!"

אבל איך אומרים בגן? אתה התחלת:

3. Telkiyski Member

נכון, אני התחלתי. אין פה מישהו אחר שמעלה את עניין האתר הזה בדיון הזה. אז אני מודה באשמה.
    העניין הוא שכדי שייצא ש"הדיון נהרס" בגלל זה, צריך שיהיו מגיבים לטענות האלה שלי, ופה "האשמה" דווקא עלייך.

בואו נסכם שמעתה והלאה כאשר אני אעלה לפה איזשהי הודעה על ספורט מכבי מי שירצה להגיב שיגיב ומי שלא ירצה שהדיון "ייהרס", שלא יגיב פשוט.
    אבל לנהל איתי דיון על הודעות שלי פה ואז להיזכר בזה שכבר אי אפשר לשמוע יותר זה מגוחך.
    לא רוצים? אל תגיבו ולא יהיה דיון.
    הגבתם? אל תתלוננו שאני עונה חזרה ואז זה מתארך. זה הכל.

4. Landon Donovan Member

איתי, הבעיה היא לא בערוץ הספורט, אלא בשאר האתרים ואמצעי התקשורת, שלא מדווחת על ההתנגדות של הקבוצות שכבר משתמשות באולם הזה באופן קבוע. התקשורת האדומה, כרגיל, מתעלמת מכל מי שלא מתיישר לפי הקו המערכתי של הפועל.

5. זכאי Member

התקשורת היא הכל חוץ מאדומה, בטח בכל מה שנוגע לסל (לאיזה כותרת זוכה אבוקה ביציע של הפועל ולאיזה כותרת זוכה אבוקה ביציע של חיפה? את הפועל שוחטים הרבה יותר)

6. Telkiyski Member

תקשורת אדומה?
    הרי כשאוהד הפועל אחד עושה מעשה אדיוטי כמו הצלב קרס ההוא דיברו על זה שבוע.
    אבל כשאוהדי מכבי מדי משחק שרים שירים גזעניים אנחנו אפילו לא שומעים על זה, למשל.

ובסדר, כולם עושים את העבודה לא טוב, חוץ מערוץ הספורט כמובן שדואג לאינטרסים של מכבי.
    הבעיה היא בכל האתרים, ערוץ הספורט הוא בסדר גמור. נכון.

7. זכאי Member

אין לי כבלים, מה היה שם?

8. OriRR Member

מה הפגרה עושה לאנשים...

9. Landon Donovan Member

איתי, מדוע לכתוב "תקשורת אדומה" זה חסר בסיס, אבל לכתוב "ספורט מכבי", אחרי שלאורך כל העונה בערוץ הספורט תקפו את מכבי ללא הרף, גם כשהיא היתה בראש הטבלה, זה בסדר?

10. Telkiyski Member

כי כשאני כותב "ספורט מכבי" אני מביא לכך דוגמאות, מצרף קישור או אפילו שם תמונה. זה נקרא ביסוס.
    כשאתה כותב "תקשורת אדומה",אתה באמת סתם זורק את זה לאוויר.

ואם אתה באמת מאמין בזה, אני אשמח אם תתן דוגמא.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/13
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו הפעם האחרונה (באמת) שאגיב לכך.

אתה לא נותן הוכחות חותכות, בסה"כ דוגמאות לכתיבה שיכולה להצטייר כאנטי-הפועל, אבל מתעלם מדוגמאות הפוכות רבות שמופיעות באתר או שטוען ש"תם הסכסוך" באופן מגוחך. אתה משתמש בדברים שנוח לך להשתמש בהם, וכל מה שנוגד את טענתך לא זוכה להתייחסות.

ובאשר ל"תקשורת האדומה" - אוהדי הפועל מהווים נתח גדול יותר בתקשורת מאשר הם מהווים באוכלוסייה. המון עיתונאי ספורט הם אוהדים (רק בשלוף אני יכול לציין את פשכצקי וצנציפר, שהם מהבולטים בתחום), כולל בערוץ הספורט וגם בכדורסל (דניאל זילברשטיין למשל). צריך להיות עיוור למציאות כדי לא להבחין בכך. במרוצת השנים התקשורת הייתה מאוד תומכת כלפי הפועל על אוהדיה ומנהליה, למרות שבפועל לרוב הם היו ראויים לביקורת.

---------------------------------------------------------------------------------------------

ובנושא אחר - אני חייב לדעת מי זה/זו "התולעת" בדה באזר. מדהים.

12. Landon Donovan Member

רוצה דוגמא? הנה דוגמא: קבוצות של מכבי תל אביב במספר ענפים שונים טוענות שההסכם של הפועל עם העירייה על שימוש בהדר יוסף פוגע בהסכמים שלהן עם העיקייה שנחתמו קודם לכן. אף גוף תקשורת, מלבד ערוץ הספורט, לא מדווח על כך.

13. Telkiyski Member

לטעון ש"אוהדי הפועל מהווים נתח גדול מהתקשורת" (שזה בכלל לא נכון) זה יפה, השאלה היא מה קורה בשטח והאם הפועל מקבלת מהתקשורת יחס מועדף בעקבות כך.
    זה שאתה טוען שצנציפר ופשכה הם אוהדי הפועל (צנציפר אין לי מושג, פשכצקי? מאיפה הבאת את זה!?) זה עדיין לא מה שיהפוך אותם לעיתונאים לא ישרים, אלא רק מה שהם כותבים.
    גם גלדסטון אוהדי מכבי, אבל לא טענתי לרגע שבגלל זה האתר שהוא עובד בו מוטה לטובתה.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/214_10420982466_3156_n.Xxx

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בקיצור,
    אוהדי הפועל טוענים שהתקשורת צהובה, אוהדי מכבי טוענים שהתקשורת אדומה ואוהדי הפועל חיפה טוענים שהתקשורת בכלל ירוקה מאוד. כל אחד העלה את על אשר ליבו, והבנו שזה לא ייגמר אף פעם.

יאללה תתקדמו הלאה.

ובזאת סגרתי את הנושא למי שלא הבין.

15. Landon Donovan Member

אני לא מבין מה הבעיה בדיון הזה, הרי כמעט כל התגובות בו היו ענייניות ומנומקות. האם זה לא הנושא המתאים לדיון? האם הדיון הזה מפריע לדיונים חשובים יותר להתקיים? מי שהדיון הזה מפריע לו לא חייב להכנס לנושא התקשורת.

מצב נושא:
הנושא נעול.