דיון התקשורת והשידורים

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/6/18.

1. DRORIKO Member

לדעתי יש בעיות בסאונד, יעקבי נשמע צורם מדי. בשידורי הצ'מפיונס הוא נשמע טוב יותר.

2. Raulito Madridista

כשראיתי את ספרד-פורטוגל באיזה פאב לא הבנתי מה קורה, זווית מעורפלת כזו כאילו גבוהה ואלכסונית כמו אחת המצלמות שאפשר היה לבחור בפיפה 2002, איכות הצפייה ביזיונית. הבנתי שהתלוננו על 'כאן' ושהיה שיפור אבל זה עדיין לא מספיק.

עובר על עיתוני הספורט פה ושם, ו-'ידיעות' הקדישו 12 דפים שזה נחמד, אבל לא אהבתי. יותר מדי סרבול ובלאגן, תמונות לא משהו, רק שלושה משחקים קיבלו התייחסות רצינית והעדיפו במקום זה לכתוב קשקוש על העולם הערבי וראמוס או משהו כזה. 'כריסטיאנו גדול ממסי', כותב עמיר פלג בטור די מביך וזה מתאים יותר לויכוחי הפורום שלנו ולא לעיתון מכובד, וגם הכותרת עצמה בעיתון עם תמונה גדולה של כריסטיאנו לעומת תמונה קטנה יותר של מסי מאוכזב. זו ילדותיות. ה-3:3 בין ספרד ופורטוגל צריך לקבל את השער, אחד המשחקים הגדולים במונדיאלים האחרונים.

אגב, זה ממש מתאים לדף הפייסבוק 'כשל בתקשורת'. מחפש במארקה הרכבים משוערים לגרמניה-מקסיקו, והנה:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/06/16/15291838857479.Xxx

11 פעמים לוקאס ואסקס, מרגש שיש שחקן כזה בכל עמדה או שמישהו שיכפל אותו. הוא לא מקסיקני כידוע לי. וגם יש כמה שחקני ספסל כאלה וגם ואלדס, מגניב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/18
  3. alexshw Member

תודה על ההבהרה ערוץ הספורט
    https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35403872_10211440216949278_4556983219001491456_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=3fd2e51e6bc5671b83baaecc9012a04f&oe=5BA65E6E

Abu George אוהב/ת את זה.
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בהתחשב בעובדה שיש לו 10 מ-10 ביורו אז מצבו טוב.

5. DRORIKO Member

יצא לי לראות אתמול את אולפן המונדיאל של ערוץ הספורט. סך הכל הרימו שם הפקה נחמדה. בעצם דחסו שם כמה תכניות לתכנית אחת. אלי ומירי שמנחים את האולפן עושים כרגיל את עבודתם נאמנה, שגיא קצת מתפלצף אבל מדבר לעניין(למשל לגבי המערך של קרואטיה) פאנל היציע היה סבבה, מיכאל וינסנדט הוא הפתעה מרעננת וקופמן כשהוא לא קורא לכולם דגנרטים הוא נסבל בהחלט. על הגזרה של האינטרנט אמונים טליה ועידו גור החמודים.
    הפאנל של כאן לעומת זאת ממשיך לדשדש. לבנטל (המלך) הוא נקודת האור היחידה אבל זה לא מספיק. אני גם לא יודע מי לעזזל החליט שמוקי מתאים להיות מנחה. בחור מאד נחמד, אחלה מוזיקאי ושחקן, מנחה הוא לא(לא ששלום טוב יותר)

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אין פרשן עכשיו לצד עמיחי שפיגלר בסרביה-קוסטה ריקה?

7. cheddar Member

יש

8. yakov_y YNWA

עומרי אפק איתו.

9. cheddar Member

מישהו יודע מה ההיגיון של המצלמה עם המנוף מאחורי השער? זה מרגיש שאף פעם לא רואים את הזווית שלה.
    מנסה למצוא איזה שיטתיות לפי מה מחליטים שהיא צריכה להיות למטה או למעלה

https://i.imgur.com/mhIvbsQ.Xxx

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, מסתבר שפתחתי את השידור בדיוק ב10 דקות שהוא לא דיבר.
    לא רגיל שפרשן ישראלי לא מבלבל את המוח בכל הזדמנות שיש לו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. cheddar Member

יש להם הרבה hiccups זה פחות או יותר שורד אבל לא כמו שמצופה מאתר רשמי במדינה נורמלית

12. robertocarlos.m Member

עמית לוונטל כל כך מעל כל מי שבפאנל הזה.
    פשוט חבל שלא נותנים לו להתבטא

13. Raulito Madridista

אז מישהו בדק כמה משחקים משדר ערוץ הספורט שהם מתהדרים ב-'מונדיאל בערוץ הספורט' בפרומואים? או.קיי, פרו נגד דנמרק, ועוד כמה משחקים ישודרו שם? ואני מדבר רק שם, לא בנוסף. העיקר שיש אולפן שגם בו לא קיבלתי משהו שלא ידעתי. חיכיתי דווקא ל-'הצצה - הערב של כריסטיאנו' כי מכתבות הוידאו של ערוץ הספורט אני כן לוקח משהו(רם חיים, בדרך-כלל), אבל כבר נמאס ומעייף לשמוע את קופמן מנתח כדורגל עולמי.

דבר שני, מעניין מה עמיר פלג שרוב הזמן מעביר ביקורת על הכדורגל והספורט כאן וכיוצא בזה על תקשורת הספורט בארץ - היה אומר על הטור שלו היום. על כריסטיאנו נגד מסי. הוא אמר יפה - 'הילד הזה הוא אני' - הילד שאוהב יותר את רונאלדו, כלומר זה עניין של טעם, אבל להגיד שמסי משחק בנבחרת עם שחקנים טובים יותר בכל עמדה בהשוואה לפורטוגל ולהזכיר את אגווארו והיגואין או די-מאריה - זה עלבון למקצוע, זה חוסר ידע, וזה מביך. כי חוץ מהם - אין למסי עם מי לשחק. אני מקבל את זה ש'רונאלדו יותר מראדונה ממסי'. זה אותו עמיר פלג אגב שבטור הקבוע שלו בחמישי מחפש חומר בארכיון על כל שחקן ועל ההתבטאויות שלו. ואני זוכר טור שלו, לפני מונדיאל 2014 או משהו כזה - 'רונאלדו האמיתי' עם תמונה של רונאלדו הברזילאי וזלזול ענק בכריסטיאנו.

לגבי עמית לוינטל שהזכרתם כאן - הוא היה ב-'ישראל היום' על המשבצת של דור הופמן ופוטר בגלל סיבות פנימיות. אני חושב שהקושי שלו להשתלב בתקשורת מראה את הקושי להיכנס בכלל, בין אם זה לספורט5 וכן-הלאה, 'וואלה' ועוד. הוא כן כותב לאתר של מעריב-ספורט1 לפעמים וכן רואים אותי בפאנל פה ושם.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/18
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מלבד אתמול ערוץ הספורט ישדר עוד שמונה משחקים-כולם במחזור האחרון של שלב הבתים, כשבכל בית יערכו שני משחקים במקביל. מיותר לציין שהמשחק היותר אטרקטיבי ישודר בערוץ 11.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקופ מאיוניר. ככל הנראה ליכטשטיינר לא ישאר ביובה עונה הבאה. עלוב.