דיון התקשורת והשידורים

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/6/18.

1. סיונרה Member

זה נחמד לבקר, השאלה זה מה הם היו עושים אחרת.
    לא יודע אם אולפן ליגת האלופות זאת השוואה נכונה. האולפן האלופות כבר מזמן איבד את זה, בשלב הנוכחי הם כבר הפסיקו לנסות ופשוט מביאים ראיונות חיילי מילואים בכל משחק.
    באופן כללי החסרון הגדול הוא שיש גבול לכמה אפשר לדבר על כדורגל. במיוחד לאורך חודש שלם רצוף. מה כבר אפשר להגיד על צרפת לקראת הגמר שעוד לא נאמר עד הרבע גמר?

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אגב אחת מתגליות המונדיאל זאת אשרת עיני, הידע הטקטי שלה מרשים(אגב בעברה עבדה החברת סקאוטינג) בשבילי זה פחות תגלית כי אני בקשר איתה בטויטר כבר כמה שנים, אבל יש עליה בכל אופן.

3. Raulito Madridista

אני חושב שהיא הייתה נהדרת אתמול כפרשנית, אני לא מרובע וברור שאין באמת שיוויון אך לדעתי בניגוד לנשים שרוצות לסקר קבוצות באופן קבוע, ונניח שירי אלדג'ם מסקרת את הפועל, שירלי בר-דיין סיקרה את מכבי ועוד, או כאלה שרוצות להגיש שזה הלחם והחמאה - לא היו הרבה נשים שבאמת רצו להיות פרשניות, לא קל להחזיק שידור. היא הפגינה ידע, הקול שלה נעים, לא ניסתה לגנוב את ההצגה, ואני מבסוט, מה הצעד הבא?

4. עידן444 Member

מקצוענות?
    הוא משדר את שמייכל כבר 30 שנה כשמייכל...
    באמת אחלה מקצוענות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

rivaldo ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

מקצוע שדרית הקווים הוא מבוקש כי הוא יכול להוות מקפצה לתפקידים בכירים יותר, לא בהכרח בספורט. דיברו פה אתמול על זה שכאן שלחו את גאולה אבן לרוסיה, אבן למשל התחילה כשדרית קווים.

6. Raulito Madridista

אבל תעשה את ההפרדה בין שדרית קווים שאותה לא צריך לשמוע כמעט 90 דק' וחלילה שאני ממעיט בערך התפקיד, הייתי רוצה להיות שדר קווים, אבל לדווח על חילוף מסתמן או איך הגיב הספסל של קובי רפואה אחרי שדמארי בעט למשקוף בדרבי ולמה ניר לקס לא פתח בהרכב ברגע האחרון, זה לא כמו להחזיק שידור. שוב, זה לא מבוסס, לא הסתמסתי עם מירי נבו או רותם ישראל וטליה סלנט, אבל אני חושב שלא היו הרבה בנות שרצו להיות פרשניות. מעניין מה יקרה איתה, אם זה פותח לה דלת.

7. DRORIKO Member

שמע לא כל אחד יכול להיות פרשן, צריך להכיר את המשחק לעומק ולדעת לנתח טקטיקות(אלא אם אתה שחקן עבר/בן של מאמן מעוטר ואז אתה מתקבל בלי תנאי סף) אם לרותם ישראל או טליה סלנט היתה את היכולת הזאת אני בטוח שהן גם היו רוצות להיות פרשניות.
    לגבי אשרת, בפן המקצועי היא עושה עבודה מצויינת אבל אני לא חושב שהיא עדיין בשלה לפרשן משחקים גדולים, היא לא מספיק כריזמתית וצריכה עוד לעבוד על הנוכחות שלה, אולי עד המונדיאל הבא היא כבר תהיה בשלה :)

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

Mahranlala ו-יאן קולר אוהבים את זה.
  9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

10. DRORIKO Member

בזמנו דסקל ירד בפייסבוק על הטור של מלר על זה שלמאמנים אין כמעט חשיבות למשחק, מלר ענה לו שם ודווקא בצורה מנומסת. מסתבר שהוא לקח את הביקורת ההיא יותר קשה ממה שנראה.

11. Mahranlala Member

היא צריכה לנסות להתקבל לצרלטון לפרשן בקביעות כל מיני משחקים מליגה בלגית וכד' וככה להתקדם

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. robertocarlos.m Member

העקיצה לדסקל זה הקטע עם הפרופסור מניו זילנד?

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אכן.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

לא סובל את דסקל, חושב שהוא חכמולוג ופופוליסט(לא מדבר כבר על שאר האשמות כלפיו) ועדיין הוא איזה 30 אי קיו מעל מלר. לפחות.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אמנם ערוץ הספורט הוא גוף כושל שנשאר לו רק להעלות תוכניות בידור שצוחקות על דברים שאחרים משדרים, אבל זרחוביץ' גאון.

muller אוהב/ת את זה.