דיון התקשורת, השידורים והמולטימדיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/7/10.

1. קטלוני Member

לגבי הסעיף הראשון,זה לא ממש ברור על פי מה החליטו לרשום את המשפט הזה.מסתמן שולנסיה יותר גדולה מריאל וברסה.
    לגבי הסעיף השני באמת לא היה שוד,אלא ביזה של ממש.בחיים לא היה נבדל.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאתמול , לקוחות YES נהנים משבוע חינם של ערוץ ספורט5HD .

3. Raulito Madridista

כל הכבוד לחברת צ'רלטון שלא רק שסיפקה שידורים ממשחקי הגביע הזניחים יחסית, אלא הלכה צעד אחד קדימה והיטיבה עם לקוחותיה כאשר הציגה את המשחקים באיכות HD, מורסיה נגד ריאל מדריד ומשחק כזה באיכות כזאת - ממש חלום.

ועכשיו למשהו קצת פחות טוב - טעויות מביכות של עיתון מעריב בסיקור גביע המלך ביומיים האחרונים.
    גולת הכותרת - היום בבוקר - "לוגריינס מהליגה השלישית הפתיעה את ולנסיה עם ניצחון 3:0 במשחק הראשון בין שניים. כמדומני, דווקא האורחת, ולנסיה, הייתה זו שניצחה. מילא היו רושמים תוצאות בלבד ואז אולי הכתב התבלבל במספרים או שהיה באג במחשב כפי שקורה לפעמים - אבל להתבלבל ככה כשכותבים על המשחק במילים - איך אפשר?
    משהו פחות רצינית - ריאל מדריד בהרכב מלא סיימה בתיקו מאופס נגד מורסיה מתחתית הליגה השלישית. מורסיה ממש לא בתחתית - היא מוליכת הטבלה, או שקבוצה עם מאזן של שישה נצחונות וארבעה תוצאות תיקו בעשרה משחקים נחשבת כקבוצת תחתית? וכמובן שריאל לא שיחקה עם ההרכב המלא. זה היה הרכב חזק, אין ספק, אך לא ההרכב המלא ויש הבדל - קרבאליו, חדיירה, אלונסו, אוזיל, די-מאריה והיגואין.

4. RubberSoul Member

שלא נדבר שפעם עיתון 24(נראה לי של וואן) או ישראל היום פרסם שברצלונה שחררה את דני אלבס.
    מה שעצוב זה שאין פה טוקבקים כמו באינטרנט ורק לשלוח אימייל יראה להם את הטעות.

ואני גם לא רוצה להזכיר את הדבר הכי מצחיק שראיתי בשנה שעברה,שכל התקשורת הישראלית הסתמכה על וויקיפדיה ויצאו בכותרות:"צחוק הגורל - ברצלונה הוגרלה נגד אלקורקון", כשההגרלה לא נערכה,ובסה"כ בוויקיפדיה נכתבו משחקי הסיבוב הזה אחד מתחת לשני והכתבים החכמים של וואן חשבו שזה המנצח נגד המנצח...
    מצחיק היה לראות את התגובות ואת הכתבות של ההגרלה האמיתית.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו , לתקשורת הישראלית אין מושג בנוגע לכדורגל האירופאי.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום ראשון ושום שידור של הליגה הספרדית !!!

לא זכור לי מתי בפעם האחרונה לא ראינו שום שידור ביום ראשון.. 6 משחקים משוחקים הערב ב 3 שעות שונות..וערוץ הספורט לא מצא לנכון לשדר שום משחק..

רק לשם השוואה 3 משחקי ליגה אנגלית נערכים היום ושלושתם משודרים(וילה-ברמינגהאם,ניוקאסל-סנדרלנד,בולטון-ליברפול)

לראות ולקנא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. הקפיטליסט משער 2 Member

אמיר, הם מבינים רק דרך מעשים. הפתרון הכי פשוט והכי קל: להתנתק מחמש פלוס לייב. אז נכון, תחמיץ איזה ארבעה או חמישה משחקים של אתלטיקו באיכות טובה, אבל לפחות לא תרגיש כמו פראייר כל שבוע מחדש.

8. RubberSoul Member

את אתלטיקו, ויאריאל וסביליה(לא במחזור הזה) הם לא משדרים, אבל את דודו אוואט כן.
    היום ב10 ב5+ לייב מאיורקה נגד לבאנטה.
    לא רק שזה משחק עם אחוזי רייטינג נמוכים ביותר, זה גם בערוץ בתשלום עם עוד יותר סיכוי שלא יראו את המשחק.

9. הקפיטליסט משער 2 Member

את הערוצים האלה לא מעניין רייטינג, אלא כמה אנשים משלמים מדי חודש כדי להתחבר אליו. לא משנה להם אם 50 אנשים רואים את המשחק של מיורקה, כל עוד מחוברים לערוץ 20,000 שמבחינתם יכולים לראות באותו הזמן "רוקדים עם כוכבים" או אל ג'זירה. בגלל זה חשוב לעשות מעשה ופשוט להתנתק מהלייב. אני לא אנטי כמו שהייתי לפני כמה שנים והיום אני חושב שאם יש תמורה אפשר לשלם. בצ'רלטון יש תמורה. חמש פלוס לייב לעומת זאת זה פיקציה.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע אם שמתם לב או לא אבל את המשחק של בארסה אתמול שידרו אבי מלר כשלצידו ישב אלי אוחנה. נכון שהראשון לא הכי מתאים לעמדת השדר, ומקומו מתאים יותר לעמדת הפרשן, אך השילוב שלו עם אוחנה דווקא היה לא רע בכלל. מלר בכדורגל אנגלי זה כמו יעקובי בספרדי- התלהבות יתר- כשהם בליגה אחרת הם דווקא לא רעים בכלל. לאוחנה היו כמה יציאות של חוסר ידע, אך עם "עודף" הידע של מלר, הם היו שילוב מרענן ביותר.
    נחמד לשמוע אותם מידי פעם.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מארקה מתבזה היום עם הסקופ שאטלטיקו הציעה לריאל את פורלאן תמורת 18 מיליון יורו. פתאום אטלטיקו תמכור לריאל בחצי מחיר את השחקן שז'וז'ו לא רוצה? שטויות, סיבת הידיעה היא שמשחקי הגביע של אמצע השבוע הזה לא מוכרים עיתונים. 3 משחקים, אגב, לא ישודרו באף ערוץ טלוויזיה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/10
  12. kaka` Member

ידוע באיזו שעה הקלאסיקו יהיה?
    אם לא מתי זה מתפרסם בערך?

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שני 29/11 שעה 22:00

14. kaka` Member

אחלה, תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המתקפה המכוערת על פרסיאדו מצד התשקורת חייבה אותי למצוא את הציטוט המדוייק:
    "Me parece que pueden deberse a tres motivos: si lo dijo como un chiste a mí no me hace gracia, si fue una provocación hacia el Barcelona no creo que consiga que le conteste y si lo dice de verdad es un auténtico canalla."
    נדמה לי, יכולות להיות 3 סיבות: אם הוא (מוריניו) אמר את זה בתור בדיחה, היא לא מצחיקה אותי, אם זו היתה פרובוקציה נגד ברסלונה, אני לא חושב שתקבלו תשובות ואם הוא ממש התכוון לזה, הוא מנוול אמיתי.

פרסיאדו קינח במסיבת העיתונאים עם המשפט הזה: "מאחוריי הרבה עליות, אבל מעל הכל הרבה חברים ולו יש רק תארים."