דיון התקשורת, השידורים והמולטימדיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/7/10.

1. RubberSoul Member

חוץ מספורט 5 שהליגה הספרדית זה הדבר היחיד שנשאר להם איפה בדיוק מלקקים לברצלונה?
    כי אני פשוט רואה איך מסקרים בהרחבה את חטאפה נגד אתלטיקו...
    שום איזכור לגבי המעברים בין הליגות,כשבלקפול מקבלת את הפינה של תמונת היום כשעלתה ליגה,מקבלת כתבות רבות וזה לפני שדקל עבר לשם.
    על מסיבת התחפושות של ליברפול שמעת?

גם נמאס שמלקקים לשחקנים ש10 דקות משחקים טוב וכבר אלילים,ומאז הספיקו להפסיד 4-0 ולעוף מליגת האלופות...

2. riquelme1 Member

בידיעות, בוואלה, בוואן, ובכל אתר ישראלי, עם אתה לא רואה את זה אתה פשוט עיוור, כי חצי עולם רואה את זה, כל התקשורת מלקקת לברצלונה שבוע אחרי שבוע, אתה פשוט לא אוביקטיבי כמו 90 אחוז מהתגובות שלך.

אני דווקא כן רואה, השאלה זה איפה אתה רואה.

אתה לא יודע אפילו לספור, ראיתי אותו גם בליגה האיטלקית, אבל בסביליה ראיתי אותו כבר למעלה מ90 דקות. אבל זה בטח עדיף מלהעריץ ליגה חלשה להחריד עם קבוצות מביכות כמו הליגה השנייה שהדיון שלה לא עובר אפילו עמוד אחד.

3. RubberSoul Member

אולי מלקקים לברצלונה,אבל אי אפשר שלא לראות איך מלקקים לליגה האנגלית.
    ווסטהאם נגד אסטון וילה מקבל כתבה ראשית.
    אפילו את הדרבי של מדריד הם כותבים אחרי שהוא נגמר בתחתית האתר.

אולי אתה רואה בפורומים שבהם אנחנו גולשים,אבל "לאתלטיקו שרוצה להתאושש הבקיע אגוארו" אני לא קורא סיקור מורחב.

ואם לא שמת לב,אני כבר הפסקתי לעדכן את הליגה השנייה באייסוקר.
    בזבוז זמן להשקיע על ליגה שאף אחד פה לא מתעניין לאנשים שלא קוראים ועוד לקבל ירידות על זה,במיוחד מאנשים שלא רואים את הליגה ויודעים לקבוע את הרמה שם.
    רק להסתכל על דיוני הליגות הנמוכות בפורומים אחרים ואפשר להבין למה עם כל הצער הפורום הספרדי לא מוערך.

VISCA CIGARINI

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/10
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בעקבות הוויכוח שלכם התחלתי לחפש משהו על המשחק של אטלטיקו מחר. נאדה. אבל זה קצת יותר חשוב מגביע פורסט גאמפ או איך קוראים לו?

5. riquelme1 Member

6. RubberSoul Member

כשראיתי את הכתבה הזו הופתעתי לראות את השם של קיקה בכותרת.

http://sports.walla.co.il/?w=//1669984
    אז גם אני חיפשתי, ושתי פסקאות על משחק בין אתלטיקו וסביליה.

והנה ווסטהאם נגד בולטון ונגד וילה:
    http://www.one.co.il/Article/164292.html
    http://www.one.co.il/Article/163812.html

אין הבדל,הרי תשומת הלב שקיבלה אתלטיקו שווה לזו שקיבלה ווסטהאם...

7. riquelme1 Member

קודם כל אתלטיקו שהבאת היה בוואלה, ששם כל הסיקורים שלהם או לפחות רובם נראים כמו שהם רשמו במשחק בין אתלטיקו לסביליה, ''וואן'' הוא אחד האתרים הכי גרועים שיש, ככה שזה ממש לא דוגמא טובה.

מה גם שוואטאהם מקבלת יחס מיוחד בגלל אברהם גרנט.

8. Raulito Madridista

Gracias Raul

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0910/raul5.Xxx

כבר פירסמתי כאן קליפ על ראול בעבר אבל זה אחד אחר לגמריי, לפי דעתי הקליפ הטוב ביותר שעשיתי וכבר עבדתי על משהו בסביבות 20-25. הקליפ הקודם כלל את 30 השערים היפים של ראול בקריירה. הקליפ הזה כולל לא רק את השערים האלו אלא עוד מהלכים וירטואוזים(עקבים נהדרים וזוכרים את הבישול לזיזו בקאמפ-נואו?), גולים נוספים(שניים נגד ברצלונה מהשנים האחרונות, ביניהם הנגיחה מכל הלב אחרי שתי דקות של משחק בעונת קאפלו, טריק יפה נגד לוקומוטיב) וקטעים בלתי-נשכחים אחרים כמו 'חגיגות אליפות', גביעים ובקיצור - שווה לראות. השיר שבקליפ לא מקורי, העתקתי את השיר ששמו בקליפ במארקה לכבוד עזיבתו של ראול, אבל בכל-זאת לטעמי קליפ אדיר. אשמח לתגובות בכל דרך שהיא כמובן!!!

קליפ נוסף שהכנתי והוא חדש - אריאן רובן

9. yakov_y YNWA

הכתבה של אתר "ONE" לקראת פתיחת עונת 2010/2011 ב"לה ליגה".

http://big.one.co.il/Cat/Articles/ShowArticle.aspx?id=164712

כתבה מאוד גרועה.
    ברצלונה וריאל מדריד קיבלו כמה פסקות בכתבה, סביליה ואתלטיקו מדריד קיבלו פסקה, ולנסיה לטענתם תשחק במרכז הטבלה (אני משער לעצמי שהם חושבים שולנסיה בנויה ע"י דוד סילבה ו-ויה בלבד), אגב ולנסיה קיבלה פסקה קטנה בדיוק כמו ויאריאל, שאר הקבוצות קיבלו 2 מילים כל קבוצה.
    למעט ברצלונה וריאל מדריד, אתר "ONE" לא יודע שקיימות עוד קבוצות. פשוט עצוב.

10. eran levy Member

את דעתי על אתר ONE לא אבטא כעת, הדברים הקשים עלולים לגרום למחיקתם...
    אבל אתר ONE לא ממציא יש מאין. יש שני אתרי ספורט מרכזיים - ONE וערוץ הספורט. שניהם עלובים, שניהם מלאים באינטרסים ושניהם קובעים את דעת הקהל ולאחר שזו נוצרה - מצייתים לחוקיה. את רובם הגדול של הישראלים רק ברצלונה וריאל מדריד מעניינות. כמה ישראלים באמת שמעו אי פעם על לבנטה? אם לא היו צ'רטרים למלגה מה היו יודעים על הקבוצה? אם לא יוסי בניון כולם היו קוראים לסנטנדר "סטנדרד".
    כל עוד ONE מייצג את תרבות הכדורגל הישראלית רק ריאל מדריד וברצלונה יהיו קיימות. מצד שני, גם בארץ שחקנים מקצוענים חולמים על הגרלת ליגת אלופות מול מסי או רונאלדו, הרי סביליה היא "קבוצה אפורה". אז אם השחקנים הם אוהדים קטנים, מה לנו כי נלין על אוהדי ההצלחות ועל אתרי ספורט עלובים?

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  11. yakov_y YNWA

כל מילה בסלע.

12. אלי מתחן Member

תגידו מה זאת הבושה הזאת עם המשחק של ריאל? איפה הפיקוח במדינה הזאת?!

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין שהמונדובסקט לא עניין אף אחד במדינה הזו אבל אז כשהוא הגיע לשמינית הגמר פתאום צצו להם כמה שידורים ב5פלוס לייב , פתאום הגנבים האלה החליטה שמשחקי חצאי הגמר והגמר חשובים במיוחד והעבירו אותם לערוץ הספורט .
    אני בטוח שמשחק של ריאל מעיין הרבכה יותר ויביא יותר ריטינג ממשחק כדורסל

הביזיון ימשיך מחר עם כמה משחקים ב5 פלוס לייב

14. RubberSoul Member

זה ברור שאם תרצו לראות משחק כלשהו הסיכויים שהוא משודר בארץ לא גבוהים.

שידור למשחק של אתלטיקו:
    http://embed.boxlive.tv/index.php?width=58...5&autoplay=true
    מסתבר שגם באינטרנט אין הרבה אפשרויות שידור, ובאתרים שמפרסמים לינקים חצי מהלינקים שלא כבויים לא עובדים.

15. Raulito Madridista

לפעמים אני לא יודע מה עדיף - להקדיש ארבע שורות לסיקור המחזור ולא לחכות אפילו עד לסיום המשחק של ברצלונה מול בילבאו למרות שהמשחק נערך בשעה 22:00(ידיעות אחרונות) או לכתוב כמה פיסקאות אך עם גיבובי שטויות(מעריב). שימו לב מה היה כתוב במעריב הבוקר:
    1) "ברצלונה חזרה למקומה הטיבעי מעל ריאל מדריד". תלוי איך מסתכלים על זה. לאורך ההיסטוריה, כמדומני שריאל מדריד הייתה הקבוצה הבולטת ולא רק בספרד. מקומה הטיבעי של ברצלונה הוא המקום השני. ואם מתייחסים להווה ולשנתיים האחרונות - אז בארסה עדיין לא 'במקומה הטיבעי' כי וולנסיה במקום הראשון.
    2) "ריאל השיגה נקודה בלבאנטה עם הרבה מזל". לפי מה שאני ראיתי דווקא אנחנו היינו קרובים לכבוש בשנייה האחרונה של המשחק וגם לפני זה היו חצאי מצבים. חלילה שלא תחשבו שאני טוען ששיחקנו טוב - אבל מן הסתם ריאל הייתה יותר קרובה לנצח מאשר לבאנטה, שבכלל לא נשדדה על-ידי השופט.