דיון התקשורת,השידורים והמולטימדיה לעונת 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. סדרו קייטע Member

שאתה מתווכח עם מישהו ואתה חושב שהצדק והעובדות לצידך, עדיף לנמק למה אתה צודק מאשר לכתוב לו שהוא חסר מושג. תגובות לא מנומקות בדיון הן נשקו של החלש / מפסיד.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה כמה תסביר להם.. כבר יצא לי לראות אנגלופילים.. יש חלק שהוא נורמאלי ונחשף לדברים אחרים ככה שאפשר לנהל איתם דיון.. אבל יש את החלק שאין להם מושג מה זה כדורגל, חיים בבועה ואיתם אי אפשר לנהל דיון

3. Maravilla Member

אותה ליגה "פח זבל" נמצאת במקום הראשון בדירוג של אופ"א לפי הצלחות באירופה ב-5 השנים האחרונות, שולחת 4 נציגות לשמינית הגמר בליגת האלופות ומאכילה את קבוצוות הפרמיירליג "האמתניות" קש בשנים האחרונות, מוזר לא?

מה שכן פח זבל בליגה הספרדית זה היכולת לנפח את עצמה למימדים כבירים, בזה הפרמיירליג הליגה הטובה בעולם.

4. סדרו קייטע Member

"ריקי" הוא לא ממש אנגלופיל. הוא די אנטי הכל (חוץ מאדן האזאר) ממה שקראתי.

אם מישהו כותב משהו שהוא לא נכון לדעתך, תנמק למה אתה חושב כמו שאתה חושב וגם אם לא בהכרח תשכנע אותו, לפחות תוכל לתת את הזווית שלך לשאר קוראי ההודעה. זה בכל זאת פורום כדורגל והמטרה היא לייצר דיון ולא לכתוב ישר לכל מי שאתה לא מסכים איתו, ש"אין לו מושג". מניסיון שלי בפורום, רוב הכותבים בפורום האנגלי הם אנשים פתוחים (ולפחות נקראים כמאד נחמדים) שאפשר לנהל איתם דיון גם אם לא מסכימים על הכל (שזה בסדר גמור).

לי השטחיות והתעלמות מעובדות יותר מפריעה כאשר מדובר בעיתונאים מאשר מכותבים בפורום. אתה לא באמת מצפה מאנשים שזה תחביב שלהם למחשבה סופר מעמיקה על כדורגל. מאנשים שזו הפרנסה שלהם, אתה מצפה שהעובדות יהוו לפחות נקודת התייחסות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/13
  5. Maravilla Member

6. סדרו קייטע Member

פשוט ביזיון שערוץ הספורט לא משדר משחק של הקבוצה מהמקום השני בטבלה, בזמן שב5+ יש שידורים חוזרים. הערך הבסיסי של "טובת הצרכן" הוא הדבר האחרון שמענין אותם.

7. Civil Anti Madridista

היינו צריכים לעלות את הנקודה הזו לפני חודש, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא
    העניין כזה ערוץ ספורט1 מחזיק בזכויות השידור של הגביע הספרדי ובכך הוא מרשה לעצמו לשדר פרומואים מוקדמים לסופר קלאסיקו המתקרב (לטענתו)
    באיזה זכות הם פוסלים את שאר הקבוצות האחרות כשמדובר בגביע? מילת המפתח במפעל כזה היא הפתעה
    גם בעונה שעברה זכורים לי הפרומואים האלה שהתחילו גם אז מוקדם מדי מהצפוי

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לפני שנתיים כששתי הקבוצות הוגרלו בשלב השמינית ונודע שישנה אפשרות לקלאסיקו בגמר אז כבר משמינית הגמר עשו פרומואים לקראת הקלאסיקו ועוד שלב בדרך לקלאסיקו וכד'.. אין מה לעשות היום קלאסיקו זה מה שמוכר בארץ ו99% מ"אוהדי" ברצלונה ומדריד בארץ מתעניינים רק במשחק אחד במהלך השנה וזה קלאסיקו (* לא כולל גמרים)

אבל באמת שאליהם אני לא חושב שצריך להתלונן, הם משדרים את הגביע הספרדי כל הזמן שמים שידורים ישירים מכל המשחקים, תאמין לי אם זה היה בספורט 5 אז היית רואה במקרה הטוב 2 ברבע הגמר ובשלבים המוקדמים רק את המשחק של מאיורקה בנוסף לשתי הגדולות

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חיל מרין מסביר למה קשה להתמודד מול בארסה וריאל. נכון לעכשיו כל מועדון עושה הסכמים על זכויות השידור לבד. השיטה הזאת תהיה בתוקף עוד שנתיים. אבל אחרי זה הקבוצות יעברו להסכמים קולקטיביים וחלוקת הכספים מזכויות השידור תהיה יותר שוויונית.

10. Zizou10 Member

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/02/11/futbol/1adivision/1360579195_extras_mosaico_noticia_1_1.Xxx

רשמו ביומנים והתריעו בחצוצרות, יש עכשיו גם שעה לקלאסיקו בליגה שייערך במחזור ה-26. יום שבת ה2 למרץ בשעה 17:00 (שעון ישראל כמובן)מקור

11. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

השעה המוקדמת נובעת בוודאי מהגומלין בין ריאל ליונייטד בליגת האלופות, אשר יערך ב5 במרץ (נדמה לי שיש לכך גם אזכור בכתבה, אבל לצערי אינני דובר ספרדית). טוב לדעת שלפחות ההתאחדות הספרדית מתחשבת בנציגות שלה באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/13
  12. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקביעות של ארבל לגבי איכות הליגה הספרדית והגרמנית בהתייחסות רק לחצאי הגמר פשוט מגוחכות. גם אם נצא מנקודת הנחה שבאיירן ודורטמונד טובות יותר מריאל וברצלונה, זה ישר אומר שהליגה הגרמנית עדיפה על הליגה הספרדית? אני מוכן לסלוח לו על הטעויות בהגיית שמות וזיהוי שחקנים, אבל זה פשוט מביך.

בלי קשר לאם זה נכון או לא, לקבוע את זה על סמך ארבע קבוצות ששיחקו בסה"כ שני משחקים זו נגד זו...

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משלמים להם להופיע בטלוויזיה והם כנראה מרגישים צורך לומר "משהו עם משמעות", לצאת בהצהרות, כותרות גדולות וכו'...

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם כאן בפורום עד לפני כמה זמן אנשים החלו לצאת בהצהרות על חוזק הליגה לפי התוצאות בזירה האירופאית....מוזר.

15. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להגיד שלפחות בכל מה שקשור לכדורגל הספרדי, מוטי איווניר פשוט 10 רמות מעל כל פרשן אחר בארץ וטענתי את זה עוד כשהוא היה בספורט 5. הוא לא מנסה לספר לנו על קונספירציות כלשהן ורק אומר את דעתו על מה שקורה במשחק בעיקר מבחינה טקטית, בלי לסבך הכל ולנסות להמציא את הגלגל מחדש כמו ששגיא כהן ואוחנה עושים באופן קבוע. יש לו רק בעיה אחת והיא שהוא הוגה לא נכון שמות של שחקנים (אריין rubben, סרג'יו ראמוס וכו') אבל הוא בהחלט שינוי מרענן לעומת כל הזבל שיש כרגע בספורט 5. בזמנו הוא עזב אחרי שקיבל הצעה ממכבי ת"א, ואני לא מבין למה ערוץ הספורט לא ניסה להחזיר אותו אחרי שהוא עזב את הצהובים.