דיון התקשורת,השידורים והמולטימדיה לעונת 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע בנוגע להתקנה והרכבת צלחת אני לא ממש מודע, ביפו לכולם יש צלחות ובטוח לוקחים על זה עלות לא קטנה של קניה והרכבה.. אני מציע לך להתקשר לבדוק לכמה אנשים שעוסקים בזה בעיר שלך ולבדוק לגבי זה..

לגבי הערוצים 10 ערוצי אלג'זירה בנוסף לערוץ NBA, ESPN,ESPN CLASSIC,ESPN AMERICA,FOX SPORT, בנוסף לעוד שני ערוצי ספורט של דובאי שמשדרים ליגה גרמנית מכסים את כל הספורט שקיים בעולם חוץ מליגת הכדורעף(שהיא הליגה האנגלית) ולזה משלמים 350 שקל בשנה

לי לדוגמא עלה הממיר תשלום חד פעמי של 800 שכולל את הערוצים שפתוחים לשנה(זה בלי כרטיס אלא חיבור דרך האינטרנט) כלומר הממיר עלה 450 ש"ח וכולל 1700 ערוצים (עם אפשרות לפתוח עוד ערוצים) אבל 90% מהם בערבית

2. Ricky van Wolfswinkel Member

מצחיק שיורם ארבל מנסה לסלסל את השם של פלורו פלורס שהוא בכלל איטלקי.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה צריך להתקין צלחת, 2000 ש"ח נשמע לי עלות הגיונית היום לצלחת בסיסית יחסית, אבל רצוי שתעשה סקר שוק כי אני לא מעודכן, זה גם תלוי באיזה לווינים אתה מתכנן לקלוט שבהתאם לכך מחיר יכול לעלות ולעתים נדרשת יותר מצלחת אחת. כמובן שאתה גם יכול לשדרג את הממיר שמציעים לך, אין כמעט גבול לכמות השידורים שאתה יכול לקלוט, אבל גם מן הסתם אין צורך וזה כרוך בהשקעות נוספות.

עד לפה זה חד פעמי, אבל בשביל ערוצים מסוימים צריך לשלם גם תשלום שנתי מסוים, שנמוך משמעותית מאלו שאתה משלם עבור ערוצי הכבלים/לווין בישראל והתמורה גדולה יותר. המחיר תלוי בערוצים וכמו שציינתי יש גם דרכים לפרוץ והלתחבר חינם.

פה: http://www.sat-israel.co.il/ יש אנשים מקצועיים מאוד שיוכלו לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

לגבי השפות, זה שאלה של מה אתה רוצה לקלוט וכמה אתה מוכן להשקיע, בגדול בלווינים של המזה"ת יש יותר סיכוי לסדרות וסרטים באנגלית, בעיקר במצרי (נילסט), בעוד בהוטבירד או איך שקוראים ללווין האירופאי שכולם מתחברים אליו, עדיין מדובבים את הרוב. אצל אמיר אולי 90% זה בערבית כי אין לו צורך למצוא שפה אחרת, אבל בערוצי הספורט של אל ג'אזירה, ועוד הרבה ערוצים טובים שנקלטים בלווין המצרי, יש תכנים באנגלית או אופציה לבחור אנגלית בפסקול.

אתה גם עדיין תקלוט את הערוצים הגדולים של ישראל אם זה חשוב לך.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/12
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מיורקה לא מנצלת את המעידה של ברסלונה ולא מעפילה למקום הראשון. החלוץ הטוב בעולם הבקיע אומנם, אבל הפעם זה לא הספיק.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

צ'רלטון בנוסח ספרד: משחק הנבחרת במינסק לא שודר בספרד, לא ברדיו ולא בטלוויזיה. חברת Sport Five הצליחה למכור את זכויות השידור לכמה תחנות זרות, ביניהם אחת פורטוגלית, ככה שבגליסיה כן צפו במשחק, אבל אף אחת מחמש התחנות הספרדיות שרצו לשדר לא הסכימה לשלם את הסכום הנדרש. הסכום הזה לא צוין, אבל כן צוין שעבור שידור ברדיו Sport Five דרשה 25 אלף יורו. וגם על זה לא נמצאו קונים.

6. riquelme1 Member

פשוט שערורייה שמדינה שהנבחרת שלה היא אלופת העולם ואלופת אירופה, והאזרחים הספרדים לא יכולים לראות אותה בטלווזיה במשחק רישמי.

7. skyday20 Member

כתבה יפה של ג'ורדי אלבה. (Video)
    My Webpage

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שכתוב בשורה הראשונה של הכתבה הראשית באתר ערוץ הספורט "עזבו את השיאים שנשברים בספרד נגד קבוצות שלא עוברות את החצי"

מיותר לציין שאני לא נכנס לאתרים ישראליים כי אין להם מושג בספורט ושהפנו אותי לכתבה, אבל זה עוד מוכיח את הטענה שברגע שמשקרים לאנשים וממשיכים לשקר ולשטוף להם את המוח, בסוף יוצאת מדינה עם פיגור שכלי (לא רק) בספורט וכולם בטוחים שאין קבוצות בספרד,שאין הגנות שזה ליגת טום וג'רי וכדומה.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מילא אתר אחר היה כותב את זה, אבל ערוץ הספורט משדר את הליגה הספרדית. גם אם הליגה הזאת היתה משעממת, אסור להם להודות בזה.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.marca.com/deporte/futbol/2013/momentos.html

סיכום סיבוב במארקה, רגעים ששווה לציין כמו : החמישייה של פלקאו, השיא של מסי, המרפק של נבארו, המופע של מוריניו וכד'

למרבה ההפתעה הסרטונים עובדים

11. Ricky van Wolfswinkel Member

כי היא ממש לא...
    בגלל זה הפער בין ברצלונה לאתלטיקו הוא 11 נקודות, שחקן אחד כובש מקבוצה שלמה ומאז שויאריאל (שכבר התפרקה) ב-2006, שום קבוצה לא עברה את השמינית של ליגת האלופות.

תמשיכו להחזיק מליגת הזבל הזאת, בינתיים אתם יכולים לחשוב מי הקבוצה הבאה שתתפרק: סאראגוסה או מיורקה.

12. Civil Anti Madridista

אני חושב שבשנתיים האחרונות העובדות מדברות בעד עצמם. קבוצות הדרג ה2 בספרד נותנות בראש לקבוצות הבכירות באנגליה

13. אלי מתחן Member

הקבוצות הבכירות באנגליה מקבלות בראש גם מהגרמניות בשנתיים האחרונות, זה לא דוגמא.

14. סדרו קייטע Member

אז למה אתה רוצה להשוות? לליגה של המאדים?

בהקשר של הכתבה, יותר מהביקורת על התחרותיות בספרד (שהיא בהחלט לגטימית), תמיד מצחיק אותי שמשתמשים בליגה האנגלית כתמונת ראי. הרי הליגה האנגלית חסרת תחרותיות כמעט באותה מידה, רק שקבוצות הצמרת שלה פחות טובות, כך שאפילו התירוץ הזה לא רלבנטי לגביה. לפחות שריאל מדריד בעונה לא טובה (כמו העונה הנוכחית) היא מפסידה בלי סוף נקודות. חבל שאתה לא יכול להגיד אותו דבר על יונייטד.

אלו טיעונים פבלוביים. הרי גם אם יונייטד תוביל את הטבלה ב15 הפרש, עם קצב צבירת נקודות של קרוב ל100 בעונה, בדרך לאליפות ה14 ב16 שנה, יטענו שהליגה האנגלית היא שיא התחרותיות ו"הכל שם יכול לקרות". במצב שריאל מדריד יותר קרובה למקום חמישי מלמקום השני בספרד, בניגוד מוחלט לכל תחזית או פרשנות מוקדמת של אותם כותבים, פשוט ישנו את הטיעון מ"ליגה של שתי קבוצות" ל"ליגה של קבוצה אחת" ולא ינסו להסביר איך העובדה שהיא מפסידה כל כך הרבה נקודות מסתדרת עם הטיעונים המוקדמים.

נ.ב

למצוא סתירות וטעויות בהודעות של כותב בקנה המידה של "ריקי" זה באמת לא חוכמה, אבל בכל זאת, שני תיקונים:

1. ויאריאל לא "התפרקה", היא ירדה ליגה, על המגרש. שאם לא שם דבר אחר זו דווקא עדות לרמה גבוהה של הליגה.

2. מאז 2006 גם ויאריאל וגם ולנסיה עברו שמינית, אבל למה להתעסק בעובדות. העיקר שהאנגליות שולטות בליגת האלופות, לא? כמה זה, שתי קבוצות בחצי גמר, בשלוש שנים?

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/13
  15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל שלך יש סבלנות להתווכח עם כל אותם נפגעי חוסר המושג בספורט.. ככה אולי איזה אחד יראה איך פעם אחר פעם השקרים שלהם פשוט מגוחכים

Make the lie big, make it simple, keep saying it, and eventually they will believe it

משפט שמייצג את מה שקורה בליגה האנגלית.. מדהים אותי לראות איך מיום ליום הם מתרבים