דיון התקשורת,השידורים והמולטימדיה לעונת 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. Valencianista Member

דווקא מופיע אצלי (והופיע גם לפני שעה, היה רשום 23:59 כמו שצריך).

2. פול סקולס Member

שגיא כהן האידיוט מתבלבל בין פלגריני לבין פלגרינו.

במחצית של המשחק של ברצלונה הראו תקציר ובוא הוא אמר משהו בסגנון "פלגריני יכול להיות מרוצה אחרי שסיים את דרכו בריאל מדריד בבושת פנים".

השמות כמעט זהים, אבל כשמשלמים לך כסף כדי לדבר על הליגה הספרדית, אתה אמור לעשות שיעורי בית.

3. skyday20 Member

הוא התכוון לכך שפלגריני מאמן את וולנסיה, או סתם אמר את זה.?

לפני כמה דקות הוא ביקש אם אפשר שער של וויה ואחרי קצת זמן וויה מצא את הרשת.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אבי מלר לא הכין שיעורים. כל ספרד מכירה את אוליבר והוא לא.

5. Efm Member

עוד לא התאוששתי משני אירועים בשידורים של שלשום-

אלי אוחנה בנאום הזוי על כך שצ'אבי אלונסו לא היה כל כך חשוב בליברפול ושהזכייה שלו איתה בצ'מפיונס לא מהותית כי בליברפול מחפשים אליפות, הוא הוסיף שגם כשהוא הגיע לריאל הוא לא היה מספיק דומיננטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

יורם ארבל אומר בעקבות הקנייה של ג'ורדי אלבה שלברצלונה סוף סוף יש מגן שמאלי טוב אחרי כל מיני מקסוולים ואדריאנואים וצריך את שגיא "פלגריני העניש את ריאל" כהן שיזכיר לו איזה אחד, אריק אבידל.

6. Guardiola Member

אוחנה לא ראוי להשמיע את הדעה שלו, הוא אומר כל-כך הרבה שטויות שאיאפשר לעקוב אחרים. כמו למשל:"די מריה הוא המבשל העיקרי של ריאל", זה טירוף.

אני אומר את זה הרבה פעמיים, לולא היותו שחקן אני בספק אם היו נותנים לו להשמיע את הדעה שלו. מישהו מוכן להסביר לי לאן מוטי איווניר נעלם? הוא היחיד שמדבר בהיגיון.

אני מקווה שלא נצטרך לשמוע את ארבל ואוחנה, הם פשוט בושה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/12
  7. riquelme1 Member

עוד דוגמא זה שצ'אבי אלונסו היה שחקן בינוני ולא שחקן שהשפיע לפני שהגיע לריאל, הבן אדם חיי בסרט ולא יודע על מה הוא מדבר אלונסו היה בורג משמעותי בקבוצה של בניטז.

גם איווניר לא פחות גרוע.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לבורא צלחת הלווין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx גם בין 8 ל 10 משחקים משודרים מדי מחזור וגם שדרים מעולים שיודעים המווון על הכדורגל הספרדי (כולל אולפנים לפני ואחרי המשחקים עם מיצ'ל סלגאדו כאורח).

לאלה שלא מבינים ערבית אני גם ממליץ לנסות ולעבור לצלחת גם יותר זול וגם בחלק מהמשחקים יש אפשרות לשים שדר אנגלי

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לוויכוח שהיה פה קודם.. רק לראות את ההבדלים שהגנבים במדינה הזאת לוקחים ובמדינות אחרות/אפשרויות אחרות

על 10 ערוצי אלג'זירה אני משלם 350 שקל בשנה ויש בה את הליגה הספרדית,איטלקית,צרפתית,רוסית,הולנדית,ארגנטינאית,ברזילאית,אלופות,אירופית,יורו,מונדיאל,אולימפיאדה וכו'

רק ספורט 1 ו 2 לוקחים 720 שקל בשנה
    5+ לייב פעם אחרונה שבדקתי עלה 480 שקל בשנה ותראו את ההבדלים בין לוח השידורים שיש בערוצי הספורט במיוחד בליגה הספרדית לבין הלווין שגם משלמים פחות וגם נהנים הרבה הרבה הרבה יותר (עכשיו אתם מבינים למה ביחס למה שאנחנו משלמים 3-4 משחקים מהליגה הספרדית בשבוע זה מעט מאוד!)

זה הלוח שידורים של הליגה הספרדית במחזור הקרוב בלווין

http://up351.siz.co.il/up2/yow3zcn4lv2t.Xxx

הליגה האיטלקית

http://up351.siz.co.il/up1/gqo2gmoowrjx.Xxx

הליגה הצרפתית (+ המשחק של ליון ביום שישי שמשום מה לא מופיע בתמונה)

http://up351.siz.co.il/up3/zqwgtiizy32m.Xxx

אז כשתראו שמשדרים "רק" 3-4 משחקים מהליגה הספרדית תבינו שגונבים מכם ועובדים עליכם בעיניים, בטח ביחס למחירים העצומים שאתם משלמים

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני גם משלם לאל ג'זירה, אבל מי שמתקמצן גם על זה יכול למצוא דרכים לראות חינם את כל הערוצים האלו. אבל כל עוד יהיו פראיירים שישלמו חודשית להוט ויס במקום להביא צלחת לווין, ואני לא מדבר רק על חובבי הספורט שהם הפראיירים הגדולים אבל לא היחידים, הם ימשיכו לגבות את הסכומים הלא סבירים שלהם.

11. RiverPlate#35 Member

אני לא טועה אתה שומע את השידורים בערבית נכון?...

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא תמיד, יש שידורים באנגלית ויש שידורים בלי צוות שידור של הערוץ שאתה נשאר עם הצוות המקומי. זה משתנה בין הליגות והמשחקים.

13. Valencianista Member

350 שקל בשנה הסיפור הזה? מה בנוגע להתקנה של הלווין? אני שמעתי על חברות שמתקינות לך לווין תמורת 2000 שקל בערך ואתה יכול לצפות תמיד (כלומר דמי תשלום חד פעמיים). אם אתה אומר שיש משהו ב 350 לשנה זה יותר טוב, אפשר עוד פרטים?

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השידור היום של יורם ארבל במשחקה של ריאל היה בזיוני.
    נכון, אני לא שדר וקשה לשפוט אחד כזה, אבל יש דברים שגם האוהד הנייטרלי יכול להבין. אז ארבל משדר מהאולפן ולא מעמדת השידור בברנבאו, אבל לטעות כל כך הרבה, לא להבין בכלל מה קורה במגרש. איך אני כאוהד מהכורסה רואה שיש סימן למעלה על המסך של +4 ומבין שיש 4 דקות תוספת זמן והוא שתי דקות שלמות אומר "אנחנו בתוספת זמן אבל אין לי מושג של כמה". איך יכול להיות שהוא חושב ששחקן ספסל של חטאפה קיבל כרטיס אדום וכשאוחנה מתקן אותו שזה מהספסל של ריאל אז הוא אומר "אז מעניין מי זה" ורשום למעלה שזה לקונטראו.

עד מתי?

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/12
  15. Valencianista Member

אפשר תשובה? נשבר לי כבר לראות באינטרנט.