דיון התקשורת, השידורים והמולטימדיה לעונת 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/7/11.

1. Raulito Madridista

למי שלא יודע, ערוץ הספורט אירגן יוזמה יפה לקראת הקלאסיקו - ביקש מקהילות האוהדים לארגן 40 מהצד של מדריד ו-40 מהצד של ברצלונה. אני כמובן לקחתי חלק. היה אדיר

גם אני הייתי בתחושה שקלאסיקו זה משחק של בית, הייתי מתבאס להיות בצד השני - לראות אוהדי בארסה מתגרים אחרי עוד תצוגת נפל בקלאסיקו, אבל אמרתי שזו חוויה בלתי-רגילה וחלה חובת ההתייצבות, צו 8 ממש.

מעבר לכך שהגענו מאוד מוקדם סתם ולא עשינו כלום עד 20:00 - היה שווה כל רגע.
    התדריכים ההזויים באולפן, השקט בהתחלה כשרוב האוהדים לא באמת ידעו לשיר את ההמנון של ריאל(נזכרתי בבית הראשון דווקא בהתחלה) והסתפקנו בשירת puta barca ו-.....Madrid!

נכנסנו מהר, התמקמתי עם החבר הטרמפיסט(ההוא עם הגבס) בעמדה טובה, והמצלמה ידעה את מי היא רוצה לתפוס. כבר מההתחלה המון SMSים והודעות - "ראינו אותך בטלוויזיה, איזה סלב", והיו גם את הקנאים - "רומנו, תפסיק להידחף למצלמה". למי שלא יודע - אני הייתי ההוא עם החולצת אימונים בתכלת, קצת ג'ל בשיער, גובה טעון שיפור וצעיף סגול שהתנופף למעלה.

זרקנו שטויות בלי הכרה באולפן. כשמודי איבד קשר עם אחראי השידור וצעק את זה באוזניה - "הפקה, מישהו, הפקה?" - נתנו קונטרה: "הפקה, חיתול, הפקה". כל פעם שריאל השיגה קרן היה טירוף - saque de esquina. גם עשיתי ניחוס הפוך על חדיירה בצורה אדירה, כשהראו אותו עולה לקרן ההיא בזריזות אמרתי לעצמי - "למשל חדיירה הזה, כל פעם הוא כל-כך נמרץ ועולה למעלה - אפילו בילדים הוא לא נתן גול, לא מצליח להבין את זה". הייתי מבין הבודדים אולי שלא הפסיק לבקר את בנזמה על 'הצמיג' אבל הוא שיחק נהדר עם הגב אל השער. גם קונטראו השתיק אותי קצת.

יש אוהדים - הלוואי והיה לי את האומץ שלהם. רק דקה 18 וכבר מתחילים לשיר לאלה מבארסה - "יאללה, הביתה, יאללה, הביתה..." חוק - לא מתגרים לפני הסיום. שירת ה- Campeons, Campeons בסוף הייתה דווקר יותר במקום. לדעתי גם גורשנו מהאולפן על-ידי מודי דווקא אחרי שבסוף הפסקנו להקשיב להוראות של 'הבמאי'.

ראינו מקרוב את מלר נכנס בטירוף(ומהמר בביטחון - X או 2) את ארבל מגיע עם מעיל כאילו עכשיו אנחנו במוסקבה, אפק צועק במקום לפרשן, מודי נותן בראש ואוחנה מבלבל במוח. ואיך לא - תמונה עם פרימו, ציון 3. עוד מעט בפייסבוק. תודה רבה לכל מי שהגיע, לא פעם אחרונה, אני בטוח. הנה וידאו אדיר שמתאר את ההתפרצות בגול השני והאללה מדריד! והאללה לבאיירן ביום רביעי!

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/12
  2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גדול!

3. Ricky van Wolfswinkel Member

עכשיו ב-ONE נותנים עדכון לייב למשחק של ברצלונה.
    בתחילת כותרת המשנה כתוב אחרי שאבדה את הסיכוי לזכות באליפות''.
    אם היא אבדה את הסיכוי לאליפות אז מה הטעם בלהשקיע בעדכונים למשחק שלה?

4. Landon Donovan Member

ובאותו נושא - למה לא משדרים את אתלטיקו-מלאגה? בהחלט היה אפשר לשדר אותו ולעשות שידור משולב של ההכתרה של ריאל והפרידה מפפ...

5. skyday20 Member

זה מצקועיות, אם ONE עושים משהוא מקצועי מדי פעם, אז אני לא הייתי מתלונן על זה. :aaa21:

6. Ricky van Wolfswinkel Member

עכשיו הרבעייה של מסי נהייתה הכותרת המרכזית.
    לפמי איכפת מהמתח בתחתית ליגת העל או זה שצ'לסי לקחה את הגביע האנגלי שמסי שבר עוד שיא.

7. xavi6 Member

מה כואב לכם?

8. Ricky van Wolfswinkel Member

שאנחנו גרים בישראל ולא בספרד.
    אתר ספורט ישראלי צריך לנהוג כמו אתר ספורט ישראלי ולא כמו ''ספורט'' הקטאלוני.

9. xavi6 Member

אבל הבחור שובר שיא. זכייה של צ'לסי באיזה גביע חסר חשיבות שבשנה הבאה מישהי אחרת תיקח שווה לשבירת שיא כל הזמנים של כיבוש שערים?!

אתה סתם מקנא.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx טוב לגלות שה FA CUP זה גביע חסר חשיבות...

11. xavi6 Member

כשאתה אוהד את' מדריד גם גביע המלך נראה כמו גביע יוקרתי. אני יודע.

12. Zizou10 Member

איזה אף בשמיים, תתבגר.

כל הכבוד למסי ובהחלט הישג ראוי לציון ולשבח (כמו גם האחרים שציינו פה)

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

same same

עריכה:

אמיר - מכיר אותו מספיק טוב (גם במציאות) וכנראה שיש דברים שלא ישתנו, וזה שביט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכיר, זה ירדן.. ואף פעם לא נמאס לו לצאת.... (יש שלל מילים שאתה יכול להכניס לפה אז אתה תבחר)

14. RubberSoul Member

הגמר גביע היה 3 שעות לפני המשחק של ברצלונה, לא ראיתי אבל בטח התייחסו לצ'לסי בזמן הזה...

15. Civil Anti Madridista

תאכל את הלב ותהיה בשקט. בשיא הרצינות, אי אפשר להתייחס יותר לשטויות שאתה רושם

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528070_10150818805294712_2123843156_n.Xxx