דיון התקשורת, השידורים והמולטימדיה לעונת 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/7/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתך ומה מקורות הידע שלך בכדורגל... אבל תשתדל לא להיכנס לאתרים ישראליים בכלל, כמה שפחות תיכנס רק תרוויח מזה, כי זה עוד יחסית מהדברים הנורמאליים והטובים שיש לעיתונאות פה להציע

2. AW forever Member

אני אמנם לא גר בארץ אבל עוקב אחרי התקשורת הישראלית וגם אחרי התקשורת ספורט באדיקות. בהכללה גסה התקשורת הישראלית אוהבת סנסציות ודרמות (וזה כי החברה הישראלית אוהבת סנסציות ודרמות) ומכיוון שלחלק מהישראלים יש את הנטיה לדבר בביטחון גמור ובהחלטיות גם על דברים שאין להם מושג/שלא ניתן לקבוע בוודאות לגביהם- זה בא לידי ביטוי גם בתקשורת עם כל מיני קביעות נחרצות.
    גם עם עוטפים את זה במעטפת של תחכום ומילים גבוהות, זה עדיין קביעות נחרצות ובלבול מוח.
    אני מסכים שזה יכול להיות הרבה יותר גרוע, ושבנוסף לנחרצות תתווסף גם עילגות ונלעגות.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן איך מחר במקום לשדר ולנסיה-סביליה משדרים את סוסיאדד-מאיורקה רק בגלל אוואט ותומר חמד.... פשוט בושה השידורים בארץ שבמקום משחקים מעניינים ומרכזיים משדרים משחקים של קבוצות הרבהה פחות מעניינות רק בגלל שיש שם שחקן ישראלי

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

האתר גול פשוט מביך בסיקור המשחק בהרכב הצפוי רשמו שגודין ופלקאו צפויים לפתוח נגד סביליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. skyday20 Member

סרט דקומנטרי של ITV על ליאו מסי.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

את המשחק של בטיס-ריאל יצא לי לראות באלג'זירה ולמרות שזה לא פעם ראשונה או שניה שאני רואה משחק בשידור ערבי אני חייב לציין שזה פשוט עולם אחר, איזה הבדל עצום בין השדרים הערביים לבדיחה שיש פה בארץ, גם לא מנמיכים את הקהל בזמן שהשדר מדבר והאווירה נשמעת הרבה הרבה יותר טוב

ממליץ לכל אחד בחום גם אם הוא לא מבין ערבית לפחות לראות משחק אחד בליגה הספרדית באלג'זירה ולראות ולשמוע את ההבדל העצום בשידור... תענוג

7. xavi6 Member

לי זה תמיד נשמע כמו איזה ילד בן 4 מתלהב שצורח. אני מעדיף מיוט.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהבעיה אצלך ולא בשדרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ועוד ביזיון מבית ערוץ הספורט, ביום ראשון המשחק אולי המרכזי של המחזור בילבאו-ולנסיה לא משודר... למה?!? כי דודו אוואט וחמד פוגשים את אתלטיקו שעתיים לפני זה ובערוץ הספורט קשה לו לשדר עוד משחק מהליגה הספרדית..
    למרות שהקבוצה שלי משודרת אני חושב שזה ביזיון ושוב החלטה מפגרת של ערוצי הספורט, משחקי מאיורקה צריכים להיות בנוסף למשחקים המרכזיים ולא במקומם..מדי שבוע אנחנו רואים את השיעמום של מאיורקה כשמנגד משחקים הרבה יותר מעניינים ואטרקטיביים לא משודרים

אני מאוד מאוד מקווה שערוץ הספורט לא יהיו כאלה מפגרים וביום רביעי יעדיפו לשדר את גיחון-מאיורקה על פני המשחק המרכזי אתלטיקו-בילבאו

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אחרי כמה תלונות בסופו של דבר בילבאו-ולנסיה כן ישודר ביום ראשון..

אבל הביזיון העוד יותר גדול זה יום רביעי, במקום לשדר את המשחק המרכזי אתלטיקו-בילבאו משדרים את גיחון-מאיורקה.. לא רוצה להישמע מגעיל אבל אם ככה המקרה אני מעדיף את הליגה הספרדית ללא ישראלים, ככה אולי נראה שידורים נורמאליים ולא משחקים לא מעניינים בכלל

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איך בדיוק צופה שרוצה לראות את הישראלים אמור להנות משני הישראלים של מיורקה? אחד בשער והשני על הספסל? בתור אחד שהתנסה בדברים האלה, אני יודע שזה דבילי.

11. skyday20 Member

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/383499_371240042897094_283231561697943_1314040_635072351_n.Xxx

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט בדיחה אחת גדולה... כל מה שקשור לספורט ולמדינה הזאת באותו משפט הוא מקרי בהחלט, חסרי מושג היו וחסרי מושג נשארו

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תקנו אותי אם אני טועה אבל צמד המשחקים של ברצלונה-צ'לסי לא יהיו משודרים בארץ נכון?
    הראשון יוצא בערב יום השואה, והשני יוצא בערב יום הזיכרון.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הראשון..בשבוע השני לא ישודר בארץ ריאל-באיירן