דיון התקשורת הרשמי לעונת 14/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני כמעט אף פעם לא רואה את הפינה האחרונה של התוכנית "יציע העיתונות" , "מבט לחדשות". הפינה האחרונה שבה הם מדברים על אירועי היום בפן היותר אקטואלי. אני כמעט תמיד מכבה את הטלויזיה בשלב הזה. הפעם במקרה השארתי, אין ספק, היה שווה את זה.

רסקין העלה לדיון את כל הסערה סביב הקלטות אולמרט ושולה זקן שהפלילה אותו.
    שלמה: "אני לא מבין את שולה זקן הזאת. אולמרט היה כמו אבא שלה, דאג לה, היה איתה לאורך כל הדרך ועכשיו הוא מפלילה אותו?"
    רסקין: "שלמה אבל היא נותנת עדות נגדו."
    שלמה: "מה נותנת עדות? היא היתה חלק מכל הסיפור הזה, היתה שותפה להכל. מה היא לא נהנתה מזה?"
    רסקין: "שלמה היא עדת מדינה. זאת המטרה של זה. כל עד מדינה הוא חלק מזה. זה בדיוק העניין".
    שלמה: "איך יכול להיות שמשהו ששותף לפשע מפליל עכשיו אדם אחר? לא אוהב את זה. לא מוכן לקבל את זה. מי שמע על דבר כזה?".

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. yros1 Member

בלי קשר ואולי עם, לאלימות ולצעקות מדיוני פרשנים באולפנים ובתוכניות רדיו יש הרבה תרומה לאלימות במגרשים.
    הם מחממים ומחממים ומנסים להלהיט יצרים מדרבי..
    חלקם - רון קופמן דוגמה בולטת - מזמן היו צריכים להיות מורחקים ממיקרופונים על שיח אלים.

אתמול לדוגמה, הם שואלים כאילו בתמימות - האם מכבי תל אביב כדורגל תרצה "לפצות על ההשפלה של מכבי תל אביב כדורסל בהיכל הפיס בירושלים על ידי השפלת הפועל תל אביב בדרבי"..
    בכלל כל השיח של "השפלות" כבר מדרדר את זה לכיוונים לא טובים.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עזוב אותך שלמה אדם הזוי היה שם קטע במהלך הדיון על אירועי הדרבי שהוא זרק פתאום ״מתי אוהדי מכבי פרצו למגרש??״..
    הכי מצחיק היה לראות את יריב טפר שהתעצבן והתעצבן במשך 40 דקות כי החבר׳ה שם (בעיקר פרימו) השפילו(!) אותו ובסוף הכל התפוצץ בצורה אשכנזית וחמודה על קופמן.
    איך אומר הפי (היום סד) אידריסו? lollololololol

4. oranfu Member

זה מצחיק (ועצוב) שבנאדם מבוגר לא מבין את המשמעות של "עד מדינה".

אבל אם להתייחס לגופו של עניין (למרות שזה לא המקום) אז גם אותי זקן מגעילה. היא היתה כלום ושום דבר ואולמרט שינה לה את כל החיים. במשך עשרות שנים הוא דאג לה כמו לבת משפחה קרובה אבל היא בגדה בו בצורה מגעילה. הרי כל עוד הכל היא הרוויחה מזה לא היתה לה שום בעיה לעבור על החוק, והיא גם דאגה להקליט אותו על מנת שיהיה לה מינוף. מה גם שהעיסקת טיעון שלה מאוד מאוד מקלה איתה. שיעשו עיסקת טיעון, אבל שהעונש לא יהיה מגוחך.

5. alexshw Member

כל הרעיון של "עד מדינה" לפתות דג קטן יותר ולוותר לו על חלק מהעונש, תמורת הפלת הדג הגדול ביותר.
    זה עדיף מאשר שהדג הקטן יקבל את מלוא העונש, אבל הדג השמן ישאר יצא נקי.

ברור שהיא בן אדם מגעיל ביותר, אבל למי באמת אכפת? כל עוד המושחת הגדול ישב טוב טוב בפנים.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בשיאו(אם אפשר לקרוא לזה שיא) כפרשן שלמה שרף לא היה עילוי אבל איכשהו היה תורם לך משהו כצופה פעם ברבע שעה-עשרים דקות היום הוא כבר הפך לקריקטורה של ממש. הוא עמוס באינטרסים וממש כל משפט שלו מהפה נגוע באינטרסים ובהגנה על החברים שלו טביב, שום, קשטן ורוזן. למה הוא השתלח לפני שבועיים בסתיו שחם הבעלים של כפ״ס? כי הוא העיף משם את כל החברים שלו. למה אתמול הוא התמקד באיגוד השופטים? כי החבר שלו כבר לא יו״ר האיגוד. ערוץ הספורט עושה לו טובה ולנו עוול שהוא משאיר אותו שם במצבו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. עידן444 Member

חחחחחחחחח

8. תומס מולר Member

ברקוביץ' ''ייני הילד החנון הזה ניסה לתקוף אותי''

חחחחח גדול

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בעל תפקיד מרכזי באחד המועדונים המרכזיים בישראל, על קפטן היריבה, שחקן נבחרת ישראל.
    זה בעיקר עצוב.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבן אדם היחיד, בהיסטוריה של היריבות הכי מטומטמת בספורט הישראלי, שאמר קבל עם ועדה שגם הקבוצה שלו צריכה להענש ולהענש בחומרה. בחיים לא שמעתי התבטאות כזאת מאף גורם אי פעם מהפועל או ממכבי.

רק על זה אני שוקל לתת לו פרס ישראל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Civil Anti Madridista

אני מכבד מאוד את אייל ברקוביץ' כאדם ושחקן, בעיקר על הכנות שמאפיינת את האישיות שלו. אין ספג ששירן ייני ניגש אל ברקוביץ' והיו בניהם חילופי דברים, אבל שפת הגוף של קפטן מכבי (עם ידיים מאחורי גבו) לא נראית כמאיימת בטלוויזיה כמו שברקו טוען.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/14
  12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יותר עצוב שייני שחקן נבחרת ישראל...
    מברקוביץ' אני ממש לא מופתע, הוא מדבר יותר מהגובה שלו. ב'וואלה ספורט' הפכו אותו לגיבור הדרבי, לא פחות ddddd

13. Muurad Member

הייתי מכבד את אדון ברקוביץ' הרבה יותר אם לא היה מתחנן בפני ג'ורדי קרוייף שלא יפוצץ את המשחק וירד לחדר ההלבשה אחרי שהאוהד תקף את זהבי.

כשזה היה "נוח" ולא הייתה סכנה לאוהדיו ושחקניו, וכשקבוצתו ביתרון של 10 שחקנים כשהכוכב של היריבה בחדר ההלבשה היה נראה לו לגיטימי ואף רצוי להמשיך לשחק כשזה משרת את האינטרסים שלו ואין אף אחד מהצד שלו בסכנה ממשית.

אם תשאלו אותי לו יש חלק לא קטן בהתדרדרות העניין, בעצם העובדה שהתעקש וניסה לשכנע את אנשי מכבי להמשיך לשחק. כל הכבוד על נאומי ה"אני מאמין" שלו לאחר מעשה, אבל אדם נשפט במעשים בזמן אמת לא בדיבורים בדיעבד, ולדעתי הוא נכשל בגדול. -ולדעתי זו בדיוק הסיבה לשמה ניגש ייני לברקוביץ'.

14. סמואל אטו Member

לברקו יש שנים ארוכות בתור איש תקשורת, הוא ידע בדיוק איך להתנהל אתמול כדי לצאת המנצח הגדול. ״שאפו״.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חייב להגיד שבהתחלה לא אהבתי את הקונספט של 'מגרש פתוח', אבל היום אני מוצא את עצמי בכל יום שאני יכול צופה בערוץ 5 בין השעות 16:00 ל19:00.

מצב נושא:
הנושא נעול.