דיון התקשורת הרשמי לעונת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏10/7/09.

1. Beitar Member

כשערוץ 10 שידר את מכבי חיפה והפועל ת"א בגביע אופ"א לפני שנתיים (כשחיפה הגיעה לרבע הגמר והפועל לשמינית), הוא שלח שדרים למשחקי החוץ של הקבוצות אותם הוא שידר. גם ערוץ הספורט היה שולח שדר ופרשן למשחקים המרכזיים של ליגת האלופות החל משלב שמינית הגמר, ועובדה שאפילו השנה למשחק הראשון בין ארסנל למנצ'סטר יונייטד הערוץ לא שלח צוות שידור. לכן מה שלירן מציין זה נכון - חיסכון בכסף.

2. ertyo Member

זה נכון שערוץ הספורט בבעיות כלכליות, אבל גם כשהפועל תל אביב שיחקו בפריס אני זוכר שנדב יעקבי ושגיא כהן שידרו מהאולפן ולא מהמגרש עצמו.
    הערוץ הספורט הזה הוא הערוץ היחיד חוץ מהערוצים בתשלום שמשדר ספורט והוא צריך להשקיע יותר במשחקי הישראליות באירופה {כי כבר אין להם ליגות מענינות חוץ מהספרדית}.
    לגבי האולפן אני יכול לאמר על ערוץ 1 דברים רעים גם בגלל שהוא לא משדר הרבה אירועי ספורט, אבל הוא הערוץ החיד שמשקיע באולפן שנפתח חצי שעה לפני משחק ומדברים על המשחק עצמו ואני חושב שהוא צריך לשדר את משחקי הישראליות באירופה ועוד כמה משחקים אחרים כי אין ערוץ אחר שרוצה לשלם, והערוץ הזה הכי משקיע, למרות שהאולפן שם נראה מוזנח.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולשמוע את דני נוימן? לא תודה.

4. ertyo Member

דני נוימן באמת טמבל שלא מבין בכדורגל וזה פשוט עינוי לשמוע אותו, אבל ערוץ 1 הוא הערוץ היחיד שמשקיע גם באולפן{בד''כ}במשחקים שהוא משדר, בניגוד לערוץ 10 שמתחילים שידור 10 דקות לפני ו7 דקות מתוך זה זה פרסומות, שלא נדבר על ערוץ 2 שזה ערוץ שבכלל לא משקיע.

5. Beitar Member

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק מקווה שזה יהיה משהו כמו 18:00,19:00 בערב ולא אחרי.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Don Joan Roman Member

אני מאחל לכל חובבי הכדורגל במדינה להבין חצי ממה שדניאל נוימן מבין בכדורגל, ההבדל הוא שדני לא יודע להעביר את זה בצורה נכונה וראויה בטלויזיה, תנו כבוד חבר'ה לשחקנים שבנו את הכדורגל הישראלי, דניאל נוימן הוא אחד מהם.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני נוימן תרם רבות לבית"ר כשחקן והיה שחקן גדול, אבל כפרשן לשמוע אותו זה פשוט לא....
    טמבל הוא לא, אבל רוב הפרשנות שלו בנויה על קלישאות ישנות שגם אני יכול לומר את זה ולקבל משכורת יפה.

10. Beitar Member

צ'רלטון תמשיך לשדר את משחקי ליגת העל (2-8) לפחות עד נובמבר 2010, לאחר שהגיעה לפשרת ביניים עם ההתאחדות בבית המשפט המחוזי. המשחק המרכזי קרוב לערוץ הספורט.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

טוב, לי באופן אישי זה היה צפוי.
    לדעתי בחברה צריכים לפתוח ערוץ נוסף, אני לא יודע איך הם יצליחו לדחוס את רוב השידורים, שרובם מתנגשים בשעות.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מוכן להסביר לי למה הערב אין שידור של מכבי חיפה בקזחסטן? חוץ מלהגיד שזה ביזיון ישראלי טיפוסי אין לי יותר מה להגיד.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה יש לכם, יש שידור בערוץ 10 בשעה 18:50.

14. Spanish Weapon Member

איפה בדיוק ראית?
    במדריך התוכניות של יס זה לא מופיע,בלוח השידורים של ערוץ 10 זה לא מופיע,באתרי הספורט כתוב
    שאף ערוץ לא רכש את זכויות השידור על המשחק...על מה אתה מסתמך בכזאת וודאות?

15. Dimitar Berbatov Member

יש שידור ממה שהבנתי. אבל ביזיון לא פחות גדול שקבוצות כמו בני יהודה ומכבי נתניה לא מקבלות התייחסות וכמובן ששתיהן לא משודרות. נתניה כנראה תשודר, בכל זאת גלאטסראי. זה נכון שבשלבים האלו היריבות לא אטרקטיביות והיריבה של בני יהודה לא לוקחת את המפעל ברצינות רבה, אבל זה לא שלוח השידורים של ערוץ הספורט מלא ותפוס עד אפס מקום.