דיון התקשורת הכללי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י SkiMan, ‏4/10/08.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שבניגוד לחדשות ערוץ 2 בימי שישי, שלדעתי מאז הגעתו של יאיר לפיד פשוט בירידה, גם התכנים וגם עצם העובדה שהוא מגיש שפשוט לא מתאים להנחות חדשות מהסוג הזה, התחלתי דווקא לצפות בחדשות של אותו הערוץ בימי שבת. חדשות קצת יותר קלילות, שקושמרו מעביר אותן בצורה מספקת. לא צריך אולפן מפוצץ בפרשנים שלא מחדשים.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח יש באתר ערוץ הספורט את ההקלטה של יציע העיתונות מיום חמישי.

לגבי לפיד, פעם הייתי רואה את אולפן שישי, אבל מאז שהוא שם, חתכתי לערוץ 10 והאמת שזו תוכנית הרבה יותר מעניינת גם כשהכתבות לא משהו (כמו בשישי האחרון). לא היתה לי בעיה עם לפיד בתוכנית שהיתה לו בעבר, אבל הסיפור הזה עם אולפן שישי זה לא בשבילו.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

4. Lupo Member

מעניין לראות מה יהיה.
    קשה לי לחשוב שהעיתון הפיץ שקרים כאלה במתכוון, הרי היה ברור לכל קוראי הכתבה שתביעה של דרוקר תגיעה בסופו של דבר.

5. yoni10 Member

הייתה כתבה טובה מאד בערוץ 10 על השקרן, נוכל, מטורף, שסוחף אחריו אלפי מטומטמים שמשלמים לו אלפי שקלים על כלום - אני כמובן מדבר על אורן זריף.

איך כזה בנאדם עושה מליונים מלעבוד על אנשים בעיניים, לקחת מהם הרבה מאד כסף על כלום ושום דבר. עושה לאנשים "טיפולים" של בין 5 שניות לחצי דקה ואח"כ "המטופלים" מרוב טיפשותם ותמימותם חושבים שזה יעזור להם.

עד מתי קוסמים וליצנים אחרים ימשיכו לעשות הון על חשבון אזרחים תמימים שבסך הכל הם לא אשמים שהם מטומטמים.

6. Lupo Member

תקשיב- אני לא יודע מה אתה רוצה מהבחור. הוא עושה עבודתו נאמנה. יש לו הרבה לקוחות מרוצים ולכן הוא גם עושה הרבה כסף. אם יש לך טענות למישהו על כך שהוא עושה כסף "על כלום ושום דבר", הכיוון שלך צריך ללכת על הלקוחות שמשלמים לו.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אורי גלר עשה בדיוק מאותו הדבר עשרות מיליונים.. אם אנשים עדיין מאמינים לדברים האלה, שיהיה להם לבריאות, אולי שווה לנו לחשוב על זה כמקצוע לעתיד.

בנימה קצת יותר רצינית, הדבר היחידי שמפריע לי בכל הסיפור הזה הוא ששריף גם אמר בחצי צחוק חצי אמת כי הוא גם ינסה להצליח בזירה הפוליטית, או במילים המדוייקות "לשמש כראש ממשלה". אם אתה רוצה להתפרנס שיהיה לך לבריאות, אבל את הדברים הנוספים תשמור לעצמך.

8. SkiMan Member

היה מביך לראות אותו ב"קליניקות" שלו. מה זה טיפול אצלו בעצם? הוא נותן למטופל להחזיק תרנגול, מעביר עליו ידיים למשך 10 שניות ועכשיו אותו מטופל נרפא. זה היה נראה כמו קרקס במקרה הטוב.

זריף הוא הוכחה נהדרת לכמה העם שלנו מטומטם יותר ממה שאנחנו חושבים. בסה"כ אי אפשר לומר שהוא בחור טיפש, הוא חכם מאד, מנצל את הטיפשות של העם שלנו עד הסוף ועושה הרבה כסף.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בכלל היה למגזין של ערוץ 10 אתמול סדרת כתבות מרשימה. לדעתי זה עדיף בהרבה על אולפן שישי.