דיון התקשורת האיטלקי::

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏22/7/07.

1. cazzo Il Capocuoco

5+LIVE או איך שלא קוראים לזה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. kfiros Member

כן, תורניר הרכבות במוסקבה משודר אצל הגנבים ב5+

אבל להתעודד.. לפחות קיבלנו בחינם את מכבי תל אביב נגד סנטה קולומה אתמול XD

3. AC Milan lover Member

תודה אני אסתפק באינטרניט כי אין לי את 5+ live

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערב ב 21:30 טורניר בירה מורטי עם יובנטוס, אינטר ונאפולי בערוץ CANALE 5.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם ב ART SPORT 4 למי שיש לו.

6. yoni10 Member

הוט החשיכו את הערוץ, אין לי מושג למה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הוגן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בני זונות, דווקא התחיל טוב שראיתי את המגישה ואז פוף!

מישהו טורח להתקשר ולשאול על מה ההחשכה? בשנים קודמות ראינו ונהנו.

9. cazzo Il Capocuoco

בעזרת הכתב והעיתונאי של הגאזטה דלו ספורט, אנטונינו מוריצ'י, יש סיכוי שנוכל לראות את טרופאו טים {ישודר בCANALE 5 ב21:30} שישוחק ביום שלישי. הנה כמה כתבות שתרגמתי כדי להבין את המצב:

ביום חמישי בערב, הרבה איטלקים שגרים מחוץ למולדת כתבו לגאזטה דלו ספורט על הכעס שאפילו משחקי ידידות בקיץ הם לא יכולים לראות. במקום לראות את דל פיירו,סואסו או לאבצי,הם ראו מסך שחור. הבכי והטענה הכי נפוצה הייתה: "למה אנחנו תמיד נדפקים?למה גם משחקי ידידות בקיץ מחשיכים?". מי שהעביר לCanale 5 כמה דקות לפני תחילת השידור מהסן פאולו של נאפולי,ועוד ראה חדשות,חשב שאולי יוכל לראות קצת כדורגל. אבל בדיוק כאשר התחנה כיוונה את שידוריה לאיצטדיון,פתאום המסך הוחשך.
    בעיה של זכויות שידור, כמו תמיד, לא היו כמעט ערוצים לא-איטלקים שקנו את הזכויות לשידורים האלה ולכן הסיכוי היחידי של המהגרים האיטלקים היה צלחת לווין פרטית שמותקנת בביתם. תגובת Mediaset: "שידורי הכדורגל מכוונים רק לאיטליה, ככה שזה נורמלי לחלוטין שהמסך יוחשך." מה יקרה כאשר יובנטוס תשחק מול רומא ביום שבת הקרוב {מחר ב21:45 ישודר המשחק בRAI UNO}, מסתבר שגם המסך יוחשך....
    מחקר קצר מוביל אותי למסקנה שבזמן שהסריה אה תתחיל המצב ישתפר, נשמע מוזר, אבל אמיתי. לפי Media Partners & Silva {החברה שמחזיקה בזכויות שידורי הסריה אה בכל העולם} הסריה אה העונה הקרובה תהיה הליגה הכי נצפית בעולם, עד כמה שזה נשמע ביזארי. ריקארדו סילבה נציגה של החברה אומר לי: "במדינות עניות יחסית כמו ברזיל, הודו, סין, רוסיה שבהם מספר התושבים שאין להם גישה לכבלים או לווין יראו לפחות משחק אחד מאיטליה בערוץ חופשי. זה מכיוון שהליגה הספרדית והאנגלית משודרות בתשלום לצופים יותר עשירים. במדינות הענקיות האלה יש לנו פוטנציאל של 3 מיליארד צופים,אנשים שרואים את מילאן-אינטר או רומא-לאציו בסיביר,באמזונאס או בשנגחאי."
    יום עבר וMediaset עושה איתנו חסד, איטלקים בחו"ל שיש להם את Canale 5 יוכלו לראות את טרופאו טים ביום שלישי הקרוב בלי לדאוג אם המסך יוחשך או לא. Rai דווקא יותר קשוחה, את המשחק של יובה מול רומא לא נוכל לראות דרך Rai uno אלא אם כן יש לכם ערוץ זר שקנה את זכויות השידורים למשחק הזה, המצב דומה בדיוק למשחק הסופרקופה שיהיה ב19 לחודש בין אינטר האלופה למחזיקת הגביע רומא. לגבי טרופאו לואיג'י ברלוסקוני, Sky Italia מחזיקה בזכויות השידור של המשחק הזה.

מי שחושב שלא יראה את הסריה אה דרך מרקע הטלויזיה יוכל לשלם לאתר אינטרנט ולראות את הסריה אה: http://www.seriea.tv/

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למזלי שיש לי את art הם שידרו את גביע "בירה מוריטי" וישדרו את משחק הסופר קופה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ד"א הסופר קאפ האיטלקי בין רומא לבין אינטר ישודר ככל הנראה אני חושב לראשונה בארץ וזה יהיה ב5+ לייב.

12. Giallorossi Member

יש שידור של רומא-יובנטוס באינטרנט או בטלוויזיה?

13. cazzo Il Capocuoco

99 אחוז שיחשיכו את המסך.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני מדבר על RAI UNO, הערוץ היחיד שאני יודע בבטחה שהוא משדר בשידור ישיר את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/07
  14. Giallorossi Member

אם הם לא משדרים בכלל את המחשק, למה הם מחשיכים ?

עכשיו צריך לחפש שידור באינטרנט באיכות חרא עם שדרנים סינים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. Giallorossi Member

יש למישהו לינק לרומא-יובה בsopcast? (די דחוף)