דיון התלבושות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ice Cream, ‏19/6/13.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

המחירים של החולצות פורסמו, מחירים סבירים לחלוטין לדעתי בעיקר שמדובר בחולצת Dri-Fit של נייק

חולצת הפסים

גבר : 159 ¤
    ילד : 139 ¤

הירוקה

גבר:179 ¤
    ילד:159 ¤

הלבנה

גבר:199 ¤
    ילד:179 ¤

השחורה

גבר:199 ¤
    ילד:179 ¤

מספר + שם שחקן/אוהד:60 ¤
    סמל ליגת טוטו:20 ¤
    תוספת ויראטי:20 ¤

וכמו בכל שנה גם העונה מנוים יזכו להנחה של 10 אחוז

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/13
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מאמין שאלו המחירים של חולצות הרפליקה ולא של חולצות המשחק. חולצות משחק של נייקי (שהן ולא הרפליקה בטכנולוגיית דרייפיט איכותית) עולות הרבה יותר ממה שציינת כאן, אולי אפילו כפול.

אלא אם המועדון מסבסד לאוהדים (קשה לי להאמין), לא הגיוני.

3. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אלו מחירים של חולצות המשחק (טוב ככה לפי התגובה של המועדון) וכבר שנים שאלו המחירים פחות או יותר, גם בעונה שעברה קניתי באותו מחיר יותר מאוחר אני אצלם את החולצות מעונה שעברה ותגיד לי.

4. Ice Cream חסה

במכבי תל אביב הייתה שנה שעברה הפרדה כזו - חולצות רגילות ב-99 חולצות משחק רשמיות עם שקר כלשהו ב-200 ואם אתה רוצה שחקן זה עוד 50 שקל. הייתי צריך לפורים חולצה של אלירן עטר וקניתי את זו שנקראת חולצת אוהד (עכשיו עושים מכירת חיסול ב-75 בכלל..), וסך הכל היא נראית בדיוק אותו דבר ונראה לי שגם מתאימה לכדורגל.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

א. הן לא נראות אותו דבר. בחולצת האוהד (בית) הבד מתחת לזרוע היה כחול בעוד בחולצת המשחק צהוב. גם היו עוד כמה שינויים קטנים. בחולצת החוץ אין אפילו מה לדבר, כאשר כל הדוגמה והתפירה נראים שונה לגמרי.
    ב. חולצות המשחק עשויות בד אחר לחלוטין, צריך להרגיש כדי להבין.

עניין החלוקה בין חולצות אוהד (רפליקה) לחולצות משחק קיים בכל העולם, כדי להקל על אוהדים שרוצים חולצה של הקבוצה. גם בארץ זה נהוג ואתה כנראה פשוט לא יודע על זה (הרבה כי מרבית המועדונים בארץ מוכרים חולצות משחק. רק שזה בשל העובדה שלא הרבה מועדונים חתומים על חוזי ספונסר לבוש רשמיים ומי שכן לרוב חתום עם יבואן שונה משאר העולם. קאפה של ישראל, למשל, שונה מקאפה העולמית).

בכל מקום העולם חולצות המשחק של נייק הן הכי יקרות באופן בולט וניכר (בין 75 ל-100 יורו בד"כ), אין שום סיבה שבארץ זה יהיה שונה. כנראה שמוכרים רק חולצות אוהד לקהל הרחב כדי להקל על האוהדים, וחולצות משחק יהיה קשה להשיג (בדומה לחולצת החוץ של מכבי העונה שאפשר היה להשיג רק בחנות אחת בחולון).

6. Ice Cream חסה

בד מתחת לזרוע.., תהייה בריא. הרפליקות גם עשויות מבד שמתאים לכדורגל אפילו אם זו לא המילה האחרונה בטכנולוגיה של החולצות, וזה כנראה משתלם יותר. אם אלה רפליקות - אז החולצות של מכבי היו זולות יותר ב-30 שקל (או 60 אם עושים את זה בלי שם ומספר), אם אתה אומר שזה ההבדל בין אנדר-ארמור לנייק, let it be.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא בטוח אם הבנתי אותך. אבל אני רק יכול לציין שאנדר ארמור קרובה מאוד ברמתה לנייק, הציוד מאוד מתקדם. לכן חולצות המשחק היו מאוד יקרות (עדיין לא משתווה לנייק שהם היקרים בעולם). אני מחזיק בחולצת רפליקה וחולצת משחק מתלבושת הבית של שנה שעברה, ההבדלים הם שמיים וארץ.
    העונה מכבי מוכרת רק חולצות משחק, כפי שעושה מאקרון בכל העולם. לכן, אגב, אוהדים רבים ברחבי העולם אוהבים את החברה הזו כספונסרית לבוש. לי אישית זה פחות משנה.

8. Ice Cream חסה

אוהדים אוהבים את מאקרון כי היא לא מוכרת חולצות זולות יותר? ציינתי את זה שמכבי תל אביב הרבה יותר זולים ממכבי חיפה, אלא אם החולצות שמוכרים בגרנד קניון הן ה"רשמיות" וצריך להשוות אותן לרשמיות של מכבי, למרות שמבחינתי שתי החולצות ראויות להיות רשמיות ומתאימות לכדורגל, וצריך להסתכל על האופציה הכי זולה של חולצה עם סמל, פאטצ'ים נחוצים, ספונסרים (כי אין מה לעשות, זה חלק מהקבוצה, וכל הכבוד לחיפה שהיא מוסיפה אפשרות של הדפסת וראייטי), מספר ושם...

9. Igi Member

החולצות של חיפה הכי יפות שהעלו פה.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אעשה את זה מסודר:
    חיפה לובשת נייק, חברה שידועה בכך שחולצות המשחק שלה שיוצאות לאוהדים הן היקרות בעולם בפער. חיפה מוכרת חולצות לאוהדים במחיר נמוך יחסית לנייק (אם כי גבוה ביחס לאחרים), לכן קיימות מבחינתי שתי אפשרויות - או שחיפה מוכרת רשמית רק חולצות רפליקה (כפי שעשתה מכבי עם חולצות החוץ שנה שעברה. כדי לרכוש חולצת חוץ כפי שלבשו במשחקים היה צריך ללכת), או שההנהלה מסבסדת את מחיר החולצה לאוהדים. (מבחינתי הייתה אפשרות גם לכך שנייק אולי מלבישה את חיפה בדגמים פחות חדישים, אבל לפי עיצוב החולצה והפרטים שניתנו זה לא המצב).
    נכון שגם חולצת רפליקה של חברות בסדר גודל של נייק ואנדר ארמור ראויה להיות חולצת משחק, אבל חולצות המשחק פשוט ברמה גבוהה יותר.

ולגבי מאקרון - הם מוכרים גם בזול, אבל גם רק חולצות משחק.

11. Ice Cream חסה

החולצות של מאקרון עולות אותם 250 שקל כמו של אנדר ארמור, לא הבנתי למה בגלל זה אוהדים אוהבים אותם יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שכחתי שקניתי חולצה במבצע למחדשי מנוי..

בכל אופן, מאקרון מוכרת רק חולצות משחק ולא מייצרת רפליקה, וזו סיבה לכך שאוהדי ווסטהאם, למשל, התאכזבו מהמחירון שמספקת אידס השנה לעומת מאקרון שנה שעברה.

13. Ice Cream חסה

הסתבכתי כבר, אבל זה לא מושא לדיון, אז נעצור פה.

14. Civil Anti Madridista

ניתן להשיג שם את החולצות האלה אולי?

http://doublepass.sport5.co.il/userfiles/doublepass_P5318206.Xxx
    בלי הכיתוב מתחת להונדה כמובן

15. Ice Cream חסה

תנסה ליצור קשר עם קבוצת הכדורגל חופים.