דיון השיפוט :: ויכוחים ומחלוקות

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י RubberSoul, ‏12/6/21.

1. רוברטו באגיו31 Member

ממה הוא ניצל ? גם אם היה פנדל וצרפת היו מנצחים, שום דבר לא היה משתנה .

אני באמת לא מבין איך השופט שרק לפנדל נגד פורטוגל במחצית הראשונה, היה מגע בין שני השחקנים ואמבפה כרגיל צלל .

מבעס מאוד אם פורטוגל לא היו עולים בגלל החלטה כזאת של השופט, והדבר הכי מתסכל מבחינתי שה var לא מתערב אף פעם בהחלטות שיפוט מוטעות במקרים של פנדלים .

2. Sturridge Member

בעיקר מלשרוף לעצמו את הטורניר (ואולי מזה שמישהו ישים לב שהוא חלש מאוד כבר תקופה).

3. RubberSoul Member

כאמור, 2% חוקי שהפנדל הזה היה הכריע, ובשביל זה שופט המסך קיים, בשביל לגבות את השופטים שיכולים להמשיך לטעות כמו תמיד, רק שעכשיו יקבלו גב לא משנה מה.

4. DRORIKO Member

5. VAR Member

אני מרגיש שאנשים יצאו קצת מפרופורציה אחרי אתמול. אז כמה דברים:
    1. לחלוטין לא רלוונטי המעמד. החוקה לא אמורה להבדיל בין משחק ידידות לבין חצי גמר היורו.
    2. לחלוטין לא רלוונטי המצב. החוקה לא אמורה להבדיל בין 1-1 בהארכה לבין 5-0 דקה 70.
    3. פה תהיה מחלוקת, אבל בעיניי לחלוטין לא רלוונטי אם העבירה נעשתה ברחבה או במרכז המגרש. במרכז המגרש השופט היה שורק על זה ובדיוק 0 אנשים היו מתלוננים. אין לי בעיה שיתאימו את הסטנדרט של עבירה במרכז המגרש לסטנדרט של פנדל, אבל הגיע הזמן שתהיה אחידות גם בנושא הזה.
    4. ראחים סטרלינג הוא האדם היחיד בעולם שיודע בודאות אם הוא נפל בגלל המגע או שצלל.
    5. יש בערך 10 חוקים ותקנות שהייתי משנה/מיישם לפני שהייתי מתחיל לחשוב איך מתייחסים לאירועים מהסוג הזה. בואו נתחיל מסנקציות כלפי צוללנים (כמו בNBA - קנס אוטומטי על כל פלופ), בואו נתחיל מליישר קו בעניין נגיעות היד, בואו נתחיל לאכוף פנדלים על תפיסות ברחבה. אם אחרי כל זה נשארנו רק עם פנדלים רכים אז אני חושב שהגענו לזמנים טובים מאוד.
    6. הפנדל הזה הוא בעיניי מקרה של 70-30 לכיוון ה"לא פנדל". אממה, ההכשלה על הארי קיין בזמן החוקי היא 70-30 לכיוון ה"כן פנדל". הייתי די בשוק שהVAR לא הפך את ההחלטה ההיא. בכל התחום האפור שנשאר צריך לתת הנחייה ברורה - שרקת על מקרה גבולי בצד אחד, שרוק על מקרה גבולי גם בצד השני. ואם קרו שני מקרים כאלה באותו צד - תאזן. ואיזה קטע - זה בדיוק מה שקרה אתמול.

מקווה ששינה טובה בלילה הרגיעה כמה אנשים. בעיניי, שיפוט מהטובים שהיו ביורו עד עכשיו.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

במרכז המגרש סטרלינג לא היה צולל

7. DRORIKO Member

לגבי עונש על צלילות. כמדומני שינו את החוק והיום על צלילה אתה אמור לקבל צהוב. אני אומר כמדומני כי השופטים לא מוציאים על זה צהובים. משום מה הם מאד רחמנים בנושא.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא צריך עונש. אם יש ספק, לא צריך לשרוק לפנדל וזהו. הוואר משנה את המשוואה.

9. DRORIKO Member

הבעיה שצלילה זה רמאות לכל דבר. וזה רמאות שיכולה להכריע משחק. וזה לא משנה אם עלו עליך או לא. להבדיל אלפי הבדלות אבל זה כמו גנב שפורץ לעסק ומנסה לגנוב כסף, גם אם תפסו אותו וסיכלו את הגניבה הוא עדיין יענש על זה.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הוואר אמור למנוע את הרמאות. אבל אני מצפה משופט לזכור מי אוהב לצלול.
    לא ראיתי את ההארכה. אחרי שקראתי חדשות חיפשתי את הקטע ביוטוב. כתבתי Sterling dive, קיבלתי סרטון של שלוש דקות שלא כלל את הצלילה המדוברת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אז אתה רואה שגם אלה שיושבים בואר יכולים לאכול את זה

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בוואר רואים את הכול, אבל מפרשנים לטובת השופט הראשי. במקרה של ספק עבירה או מאשרים את ההחלטה שלו, או מבקשים ממנו לגשת למוניטור.

13. DRORIKO Member

אתה יודע מי היה המדריך צלילה של סטרלינג בליברפול

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ג'רארד האגדי אגדה גם בענף הצלילה. ובכלל אנגליה אימפריית כדורגל ולא זקוקה לשחקנים זרים בשביל ללמד דברים בסיסיים.

15. טל. Member

אני לא שונא אנגליה. זה לא כמו ספרד למשל שזו נבחרת שאני מתעב.
    אנ שר במקלחת פוטבול איז קאמינג הום. אני אוהב סרטים של גאי ריצ'י.
    לא שונא אנגליה.

האנגלופילים של צ'רלטון עולים על העצבים אומנם. אבל לא מזיז לי כל כך.
    לא. שונא. אנגליה. לא שונא.

אתמול לא היה פנדל. לא גבולי ולא בערך ולא כמו.
    פשוט לא היה.
    זה או צהוב על התחזות (לדעתי צריך לשנות את החוקה לאדום), או שופט שמסמן להמשיך ו"קום קום" עם היד.

התצוגת שיפוט היתה כל הזמן לטובת אנגליה. אם זה המאה צלילות עם קפיצות ראש לתוך הדשא של הארי קיין סטייל פול דיבאלה.
    ואם זה ה 7 דקות תוספת זמן של 6 דקות, שכולנו יודעים שלא ככה עושים ואסור לעשות.

הרי כולנו פה ראינו שופטים עוצרים משחק על השניה אפילו כשקבוצה בהתקפה מתפרצת.
    ועוד מאה דוגמאות נוספות קטנות.
    היתה האווירה המוכרת הזו - של שופט שיש לו פייבוריטית סלש שהוא נותן לה יותר כבוד... וזה הכל.
    וזה גם מה שהיה בסוף.

עכשיו האנגלים שמחים כי הם אלו שכייסו. אבל כמו המשפט האלמותי ההוא מהספר מרד הנפילים - הם לא מבינים שמחר יכייסו אותם.
    הכדורגל הפסיד.
    על כל ילד אנגלי אחד שאתמול יצא מגידרו מכל אושר. -יש ילד אחד בדנמרק (ועוד כמה ממדינות קטנות קטנות אחרות) שאיבדו אמון בכדורגל.
    ומחר גם הילד האנגלי שהיום יוצא מגידרו מרוב אושר: מחר גם הוא יאבד אמון בכדורגל.
    כשאותו יכייסו.

פערי הדורות מתרחבים אקספוננטלית.
    אני יושב מדבר עם בני דודים שלי בתיכון - אפילו לא 15 שנה קטנים ממני - אני מרגיש כאילו אני מדבר עם סבתא שלי בת 80.

יש היום הרבה תחביבים לילדים. כבר בגיל צעיר מאוד... בטח בעולם המערבי.
    והתנהלות כמו שראינו אתמול רק הורגת את הכדורגל. הופכת אותו לשואו דבילי של תיירים. משהו שאין טעם לקחת אותו ברצינות.

זו דעתי לפחות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/21