דיון השידורים 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏27/7/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בפעם המיליון נודניק,
    זה שזה ריווחי לשדר את באיירן זה גם אני אומר, הכלב קבור באימרה שלי שזה לא בהכרח מייצג את דעת הקהל.

אני כמובן לא מדבר על זה שבאיירן משחקת בשלבים הגבוהים של ליגת האלופות, אני מדבר לדוגמא על משחקי הגביע.
    באיירן תשחק מול קבוצה בליגה הרביעית ובאותה עת יהיו משחקים בין קבצות בונדסליה ובונדסליגה 2 לדוגמא בין שאלקה לבין דואיסבורג (דרבי) או בין הרטה ויוניון ברלין ישדרו את באיירן, זה לא בהכרח יביא להם יותר רייטינג, אבל עדיין יהיה להם ריווחי יותר לשדר את באיירן.

מקווה שבזה הדיון תם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש פה מעין סוג של סתירה. מה שיותר ריווחי הוא כזה בגלל שהוא מביא יותר רייטינג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/11
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אוקיי אנחנו מתקדמים, עכשיו תחשוב שטלקום הספונסרית של באיירן כמו בכל משחקיה המשודרים של באיירן מקבלת פירסום ומשלמת X כסף, כך גם גורמים אחרים. הפירסומות במשחקים של באיירן מן הסתם זוכרים ליותר ביקוש מאשר במשחקים של לברקוזן או שאלקה.
    הפירסומות (גם במגרש אגב) הרבה יותר יקרות ברגע שמשדרים את משחקיה של באיירן לעומת נגיד שטוטגארט. זה אומנם רק מוטיב אחד אבל מאד מכריע, זה גם יסביר למה אם ישדרו שני משחקים האחד ב 19.00 והשני ב 20.30, באיירן תהיה בפריים טיים ולא ב 7 בערב, כי פשוט בפריים טיים בכלל הפירסמות יקרות יותר, על אחת כמה וכמה שבאיירן תשחק.
    סלע, אתה מבין עניין אתה אמור להבין שיש הרבה גורמים שמשפיעים על ההחלטות, רייטינג כמובן הוא אחד המכריעים בהם, אבל לא רק. הרי אם רק רייטניג היה השיקול אז היו מעדיפים לפעמים משחקים אטרקיטיבים יותר, אתה לא חושב?

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אכן אנחנו בכיוון הנכון.

יפה מאוד ועכשיו בוא תגיד לי למה במשחקים של באיירן הפרסומת יקרה יותר? בגלל שהדשא בארינה יפה יותר? אעזור לך: כי יש יותר צופי טלויזיה במשחקי באיירן מכל קבוצה אחרת וזה מעלה את מחיר הפרסומת באיצטדיון (וגם במחצית בטלויזיה וכו' וכו').

תעשה את האחד ועוד אחד ואז תבין שהמחיר היקר הוא בגלל כמות הצופים (באיירן מקבלת הכי הרבה רייטינג בגרמניה כי יש לה הכי הרבה אוהדים או אוהדי טלויזיה, אוהדים פאסיבים או איך שרק תרצה לכנות אותם).

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, חבל על הדיון, סתכל פשוט על ההודעות האחרונות שלי ותמצא תשובה.

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

עקשנות שמונעת על שנאה וקנאה ולא תשכנע אותי אחרת. אני שומע כל היום על מכבי תל אביב בכדורסל ולא שונא אותם. לא עשו אותי באצבע ואני יודע שראול עבר לשאלקה כל המדיה הגרמנית השתוללה. כשיש חדשות מעניינות גם משאר הקבוצות זה מועבר בתקשורת. לבאיירן יש יותר אוהדים וזה למה יש גם יותר חדשות עליהם בטלויזיה וזה ככה בכל מדינה. תמשיך לקנא.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל מה שקראתי בשלוש השורות שכתבת זה בלה בלה בלה.
    בניגוד אליך הסברתי בדיוק את הנקודות שלי, כמובן שלא נעים לשמוע, אבל זה דיעה שלי, לא מצפה ממך שתבין, מצפה שתקבל דיעה שונה משלך.

מקנא?
    אפשר לחשוב אני מרוויח אגורה מהכדורגל, אז אולי הייתי מקנא. אני פשוט חושב שהייפ על באיירן עבר ממזמן את הפרופרציה הנכונה בגרמניה.
    כמו שאמרתי רובן עיקם קצת את הרגל נכנס לחדשות לפני אסונות בעולם, זה לא נכון ולא הגיוני, לקנאות זה לא קשור.

מאחל לך אגב אהבה לקבוצה כמו שאהבה שלי לשטוטגארט, במיוחד על רקע הדברים שאתה כ"כ מתגאה בהם :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

קנאות? המצאת מציאות משלך ועכשיו גם שפה חדשה? מניח שמדובר בקנאה וזה צועק בתוך כל הנימוקים המסובבים שמרחת. האוהדים לא מרווחים כסף מכדורגל ואתה יודע מצויין באיזו קנאה מדובר (זאת שהרבה אוהדים בגרמניה חולים בה).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא הזה שמורח בסיסמאות.

מתברר שגם תרבות כדורגל גרמני אין לך, הרי לכבד דיעות של אחרים זה מאד קשה לך.
    ואני בניגוד לך נכנסתי לעניין, כל מה שכתבתי פה (סטטיסטיקה רצינית אין בעניין) אלו דברים שאני שנים מתעסק בהם, לא שלפתי את זה מהמותן.
    אם יש לך משהו מועיל חוץ מ"קנאות" והמצאת מציאות" אנא ממך השכל אותי.

העובדה שקשה לך להבין את ה א' ב' של עולם הכלכלה של זה לא הבעיה שלי, העובדה שיש לך מרירות ונסיון להראות שכל דיעה הנוגדת את שלך היא טיפשית, רק מראה שאתה צריך עוד ללמוד הרבה.

בקיצור וכדי לסכם את הדיון הזה, הדיעה שלי ושל עוד ורבים וטובים בגרמניה היא שיש הקצנה בתיקשורת לגבי באיירן, אי אפשר לעשות כלום נגד זה וגם אם לברקוזן או שאלקה יזכו 10 שנים ברציפות בליגת האלופות אני מתקשה להאמין שזה ישתנה, זה המציאות, האם זה קשור רק ברייטינג, אני טוען שלא, אתם בדיעה אחרת, לגיטימי.

10. dudi Member

בגדול יש משהו בדבריו שלירן שמדוייקים לא פחות ביחס של ברצלונה,יונייטד ושאר ירקות לעומת באיירן, מי כמונו אוהדי באיירן מרגיש את זה על בשרו.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בהבט שזה מכעיס את שאר האוהדים זה הדבר הראשון שאמרנו, אין בכלל ספק. הייתי מתאבד אם כולם כאן היו אוהדי שאלקה. מצד שני יש גם עובדה שקשה להתווכח איתה והיא שיש לבאיירן יותר אוהדים בגרמניה וזה רווחי לערוצי הטלויזיה ולכן הם משדרים אותם. אלו הן העבודות המאוד לא נעימות לאוהדי שאר הקבוצות.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלעון, אתה לא תוותר אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נגיד ואתה צודק, ןנגיד שיש משהו במה שאומרים או שאתה אוהד (או מסמפט) של באיירן או שאתה לא.
    עכשיו ניקח משחק גביע נגד קבוצה בליגה הרביעית, מאידך יש לך משחקים אטרקיטיבים ומעניינים יותר (נגיד הדרבי של ברלין).
    בא נגיד שלבאיירן יש הכי הרבה אוהדים, 35 אחוז מכלל האוהדים בבולי צופים במשחק.
    מאידך המשחק השני היה גורר גם אוהדים של קבוצות אחרות, ככה שלצד ה 15 אחוז שהם אוהדים של הקבוצות יש לך עוד 20 אחוז אוהדים של שאר הקבוצות ואתה מגיע לאחוזי צפיה זהים, אז למה דווקא זה ריווחי לשדר את באיירן אם יש אחוזי רייטינג זהים?

קיצר, באיזשהו מקום כולכם יודעים שאני צודק, מתישהו משהו יצטרך להוכיח גדולה ולהגיד את זה...

שבת שלום חברים!

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לקחת דוגמאות קיצוניות ולהגיד שזו המציאות היא מעשיו של נוכל ולא כותב עם כוונות תמימות בפורומים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נתחיל מכך שאתה דיברת על חדשות ולכן בגלל שלבאיירן יש הכי הרבה אוהדים בגרמניה, הם מקבלים במה גדולה יותר לפי דרישת רוב הציבור. עכשיו אם אתה רוצה לעבור למשחקי בונדסליגה או גביע (לא יודע למה אתה בורח כל הזמן לכל מיני מקומת אחרים, אבל אענה לך גם על זה). אם באיירן תשחק מול קבוצה מליגה שלישית וברמן תשחק נגד לברקוזן, אז המשחק השני יושדר ובאיירן לא יהיו בפריים טיים. אם באיירן תשחק מול קבוצת ליגה ראשונה כלשהי, אז באיירן תשודר לפני ברמן מול לברקוזן. הם תמיד ילכו לפי מה שנותן יותר רייטינג כדי להשיג יותר רווח. כל משחק לגופו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, שוב לא נכון, לך תעשה שיעורי בית ותראה את שידורי הגביע של באיירן בשנים האחרונות ואיזה משחקים שוחקו באותה שעה.
    תן לי לתת לך רמז, באיירן שיחקה מול קבוצות נחותות (לא משנה איזה דרמה היה בסוף והיו משחקים הרבה יותר מעניינים לצד).

וסלע זה לא עיוות המציאות, זה המציאות, לא דוגמא קיצונית, אלא מציאות.

אתה יודע מה השבת עומדת להכנס, אז בא נסכים שלא נסכים, לא שולל את הדיעות שלך, אבל חושב אחרת זה הכל.

15. johnnie walker Member

היום בשעה 8:30 שידור ישיר של המשחק ורדר ברמן-אברטון בערוץ יורוספורט (51).

תבלו.