דיון השידורים 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י אפנברג, ‏17/6/10.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מסכים. יכלו להתחלק במשחקים ולהשאיר לערוץ הספורט את שידורי יום שבת. הבעיה היא שצ'רלטון מתעסקים בתחרות בין הערוצים יותר מאשר בסיפוק תכנים לצופים. בהחלט יש סיבה להיות ממורמרים כאשר לערוץ הספורט אין מה לשדר בשבת אחרי הצהריים.

2. werder bremen Member

בכל מקרה אנחנו חובבי הכדורגל הגרמני מיום ליום רק יותר ממורמרים כי אין באמת מישהו שאכפת לו מלשדר את משחקי הבונדסליגה,ושצ'רלטון משדרים בימי שישי זה לא עושה עליי רושם כי ביום שישי במילא אין להם מה לשדר. וכשיש משחק מעניין באמת בליגה הגרמנית זה לרוב נופל על הליגה האנגלית והמשחק הכי זניח כמו ווסטאהם - סטוק אז הם יעדיפו לשדר אותו.
    וזה מעצבן שאף אחד לא עושה משהו בנידון.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מסכים איתך שאת שאלקה לא מרבים לשדר כמובן כי רוב משחקי הקבוצה הם בשבתות,
    אבל אני חובב כדורגל גרמני ונהנה לצפות במשחקים שגם לא של שאלקה.
    אם המשחק של שאלקה משודר כמובן שבכלל אני שמח, אבל גם אם לא - הם נותנים לי שלושה שידורים שאני אישית נהנה מהם.המשחקים בימי ראשון בכלל מאוד כיפיים לצפייה.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אגב, בעבר שלחתי מייל לספורט 1 בשאלה מדוע לא משדרים את הדרבי של שאלקה מול דורטמונד,ומשדרים את באיירן מינכן מול פרייבורג נדמה לי, וקיבלתי תשובה בערך כזאת :
    "שלום ___
    באיירן מינכן כיום היא הקבוצה הכי פופולרית בישראל ולכן אנו מעדיפים לשדר אותה ולא את המשחק בין שאלקה לדורטמונד"
    נו באמת..
    ואגב - זה היה בשבת, שני המשחקים !

5. eran levy Member

אפשר לראות זאת בדרך זו, אבל האשמה אינה של צ'רלטון. הם קנו את הזכויות מהסיבות שלהם. אם ערוץ הספורט היה חושב שזה מספיק חשוב עבורו לשדר כדורגל גרמני הוא היה קונה את הזכויות וגם מציע הצעה גבוהה יותר משל צ'רלטון. לצ'רלטון אין אג'נדה לשוויון בחלוקת השידורים, הם עושים עסקים וגם ערוץ הספורט עושה עסקים. אפשר להתעסק בשאלה למה צ'רלטון לא קנו חצי מזכויות השידור, אבל בשביל מה? הם עושים יותר מאשר היה כאן אי פעם. שני שידורים ישירים מובטחים בשישי וראשון, למה מה שטוב לגרמניה לא טוב לארץ?

ערוץ הספורט פישל בגדול, לכן אין לו מה להראות בשבתות.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני מסכים עם מה שeran levy אומר לחלוטין.בנוסף אל תשכחו שכשהזכויות היו אצל ערוץ הספורט, היו משדרים משחק אחד בשבת וגם זה לא ברצף אלא מתי שהתחשק להם.היום הם גם ככה בנפילה מטורפת ואין להם מה לשדר חוץ מגביע השוקו וליגת האלופות, ופעם בשבוע משחק מספרד.כל שאר השידורים זה תכניות כושר או "אתנה מדברות ספורט" - ממש מרתק.

גם אם זה לא הקבוצה שאתה אוהד שמשודרת בצ'רלטון, זה עדיין עדיף מאשר שלא ישודר בכלל, בטח ובטח כאשר נותנים לך כל שבוע מינימום 2 משחקים, כשלפעמים זה גם 4.

7. danielone Member

תראו אתם צודקים שאתם באים בטענות על צ'רלטון
    כי באמת זה לא בסדר שהם לא משדרים את הליגה הגרמנית בשבת
    כשהם מחזיקים בזכויות אבל כמו שאתם רואים יש להם בעיה רצינית
    שהם צריכים לשדר גם את הליגה הישראלית גם את האנגלית והאיטלקית
    אז במקום שנבוא אליהם בטענות למה הם לא משדרים את זה בא נבוא אליהם בטענות
    למה הם שמחזיקים כמעט בכל זכויות השידור של הכדורגל העולמי לא פותחים ערוץ
    נוסף שיהיה להם 3 ערוצים באמת לא יכול להיות שלערוץ הספורט יש 4 ערוצים
    ומלבד הליגה הספרדית כל שבת משדר כל הזמן ענפים אחרים שלא כל כך מעניינים
    ושידורים חוזרים ועוד שידורים חוזרים מה שאני אומר שאנחנו צריכים לבוא לצ'רלטון
    בטענות ואני אומר את זה בתור מנוי שלהם שיפתחו ערוץ נוסף ספורט 3 (כמובן בלי לעלות
    את המחיר ) תבינו שצ'רלטון מפוצצים בזכויות שידור שכמעט ולא משודרים
    שימו לב לסל זכויות שלהם מתוך ויקיפדיה בסל זכויות לכדורגל ולא שאר הענפים
    ליגת העל בכדורגל
    הליגה האנגלית בכדורגל +הליגה האנגלית השנייה בכדורגל
    הליגה האיטלקית בכדורגל (בצוותא עם ערוץ הספורט)
    הליגה הגרמנית בכדורגל
    הליגה הרוסית בכדורגל
    הליגה הפורטוגזית בכדורגל
    הליגה ההולנדית בכדורגל
    הליגה הבלגית בכדורגל
    הליגה הארגנטינאית בכדורגל
    הליגה הברזילאית בכדורגל
    ליגת האלופות בשלב הבתים (בצוותא עם ערוץ הספורט)
    הליגה האירופית (בצוותא עם ערוץ הספורט)
    הגביע האנגלי + גביע הליגה האנגלית
    הגביע האיטלקי גביע המלך הספרדי והגביע הגרמני בכדורגל
    שימו לב לסל הזכויות שידור בכדורגל של ערוץ הספורט
    גביע המדינה בכדורגל + גביע הטוטו ומשחק מהליגה הלאומית
    ליגת האלופות (בצוותא עם צ'רלטון)
    הליגה הספרדית בכדורגל
    הליגה האיטלקית בכדורגל המשחק המרכזי (בצוותא עם צ'רלטון)
    ליגת הMLS בכדורגל
    הליגה האירופית (בצוותא עם צ'רלטון)

אני מקווה שרובכם מסכימים איתי והגיע הזמן שצ'רלטון תפתח ערוץ נוסף
    או שתפסיק לקנות את הזכויות למשחקים שבכלל הם לא משדרים !

8. werder bremen Member

זה מה שאנחנו טוענים למה לבזבז סתם כסף ולגנוב זכויות כדי שערוץ הספורט לא ישדר את הליגות שערוץ צ'רלטון קונה אבל בכלל לא טורח לשדר אותם.
    כשחושבים על זה זה כל כך מרתיח מה שהם גורמים לנו זה פשוט סבל שאי אפשר להנות מפאקינג כדורגל גרמני בארץ בצורה נורמלית וכיפית.

9. eran levy Member

קשה לי להבין את הטענות, אז אולי תסביר לי אחת ולתמיד מה הבעיה.
    צ'רלטון משדרים יותר כדורגל גרמני מאשר ערוץ הספורט שידר כשהזכויות היו בידיו. יש שני משחקים בשבוע, אחד בשישי ואחד בראשון. הכדורגל הגרמני לא פופולרי בארץ כמו הכדורגל האנגלי והישראלי ולכן לאנגלי ולישראלי יש עדיפות בשבת, וזה לא ישתנה בקרוב כי אף אחד בצ'רלטון לא ישדר כדורגל גרמני בשבת למספר קטן של אוהדים (ולא משנה אם זה עשרה או עשרת אלפים - לכדורגל האנגלי תמיד יהיו יותר אוהדים בארץ).
    אז במקום להתלונן שבו ותהנו מכדורגל גרמני משובח, כדי שצ'רלטון (או ערוץ הספורט) ישדרו יותר כדורגל גרמני אתם צריכים לספר עליו, להזמין חברים לראות אותו, לדבר עליו. רק ככה תעלה הפופולריות שלו. אי אפשר לרתום את העגלה לפני הסוסים.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם ערוץ הספורט שידר שני משחקים בשבוע. אחד בשבת ואחד בראשון.

11. eran levy Member

אוקיי, אז על מה הכעס? קודם היו שני משחקים ועכשיו יש שני משחקים, אף אחד לא גנב את הכדורגל הגרמני לצופים, רק יום שידור אחד השתנה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ביום שבת יש מבחר משחקים גדול יותר ולכן לרוב יש משחק מרכזי מעניין יותר. אפשר להבין את התיסכול של ידידנו הגרים בארץ. זה היה כמעט ואידיאלי ועכשיו זה די צולע. במקום עבודה מכנים את זה "הרעת תנאים" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/11
  13. אפנברג Member

רוצה סיבה לכעס? בבקשה: צ'רלטון פרסמה שהערב ב-21:45 ישודר בשידור דחוי המשחק וולפסבורג-באיירן מהיום בצהריים. מה משודר במקום? שוב המשחק מאתמול בין לברקוזן לדורטמונד (ששודר בשידור ישיר). וכך אני לא מתעדכן כל היום בתוצאה כדי לראות הערב המשחק עם המתח ומקבל כינים...זה נקרא זלזול וככה זה נראה.

14. דנידין Member

אפבנרג, אז למה אתה לא מתנתק מהם? למה אתה אומר "הם מזיינים אותי" וממשיך לפסק רגליים? תתנתק מהם ותפסיק לתת להם פרס על מה שהם עושים. אתה בעצם מעודד אותם בכך שמה שהם עושים זה מצויין ואתה מבסוט מהשירות.

15. eran levy Member

זה כבר נאמר קודם בנושא הנ"ל, אבל כנראה שהרוב מעדיף להתעלם ממנו, וכך נעלמת מחאה ציבורית עוד לפני שהחלה. הכי קל זה להתלונן על צ'רלטון ולהמשיך לשלם להם, כי מסתבר שגם שני משחקים זה עדיין מפתה מספיק כדי להמשיך ולהיות מנויים, וישראל אינה מצטיינת במחאות הצרכניות שלה. רק ניתוק מסיבי יעשה את העבודה. רק פגיעה בכיס של צ'רלטון יבהיר שהקהל לא מרוצה מהתוכן. כשחמישה אנשים כותבים בפורום שזה מעצבן אותם ובאותה נשימה ממשיכים לשלם דמי מנוי לצ'רלטון זה לא רציני ונשמע שבמקום לספק את הצורך לעשות את השוני זה מספק את הצורך להתלונן.