דיון השידורים 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י אפנברג, ‏17/6/10.

1. msvduisburg Member

ל cazzo אכן כן גם אני סובל מירידתם של ard rtl תחנות שהייתי צופה בהם המון ועכשיו ירדו לי מהצלחת

אבל לידיעת כולם ביורוספורט 2 הגירסה הבולגרית יש כל יום שני מחק של הליגה ה 2 בגרמניה בשידור ישיר

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה עם YNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3947041,00.html

3. doundoun Member

לראות מקבץ של יותר מ 30 שערים זה טוב ויפה אבל לאחר שהתרגלנו לראות את סיכומי המחזור
    עם אבי מלר ואו בard ...... מה אגיד לך לירן , זה לא זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

4. doundoun Member

למי שעדיין מעוניין לראות את סיכום שני המחזורים ולא מצא עד כה אני
    ממליץ מאוד להיכנס ללינק זה ולהוריד בעזרת יוטורנט.
    עשיתי זאת אתמול וקיבלתי שעתיים של כדורגל נהדר, צילומים נפלאים,פרשנות
    פנטסטית { באנגלית} מespn .

בבקשה : http://www.kickasstorrents.com/search/bundesliga

:aaatv:

5. hai80 Member

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/10
  6. werder bremen Member

תשמעו,החל להימאס עליי הנושא שבשביל להנות מהקבוצה שלי אני צריך לשבת כמו מטומטם ולחפש(לפעמים שעות) לינקים למשחקים של ורדר ברמן,אני חושב שאנחנו צריכים לצאת למאבק כנגד ערוץ הספורט שלא משדרים את הליגה הגרמנית כמו שעשתה בעבר,ומזניחה את הליגה הכי מעניינת בעולם!
    אנחנו צריכים לבוא ולהביא להם כאפה לפרצוף כדי שיתעוררו ויפסיקו כל שבוע לשדר את ברצלונה וריאל מדריד וללקק להם את התחת כבר כמה שנים רצופות בלי הפסקה שהם משדרים אותם ומזניחים קבוצות אחרות,ליגות אחרות..בנוסף לליגה הספרדית שהיא משדרת היא משדרת רק עוד ליגה אחת האיטלקית,ובמה היא יותר טובה מהגרמנית שהיא אכן זוכה לשידור? יש יותר אקשן,יותר דרמות,יותר שערים בניגוד לליגה האיטלקית היבשה(בטירוף) בשערים! עוד משהו,ערוץ הספורט יכול לשדר את משחקי יום שישי בערב(21:30) אין שום דבר שמשודר בערוץ 55,56 באותו הזמן של המשחק,יום שבת 16:30,נותנים משחק חוזר של הליגה הלאומית,או ספרדית ומייבשים את הצופים בזמן שמתנהלים להם משחקים מעניינים בליגה הגרמנית.
    19:30 המשחק שנועל את הליגה הגרמנית(ליום שבת) באותו זמן לעיתים רחוקות יש שידור כל שהוא,פעם כדורסל פעם הליגה הספרדית אך מעטים השידורים בזמן זה ועדיין בוחרים להתעלם.
    יום ראשון 16:30 בדרך ככל ערוץ הספורט נוהג לשדר משחק מהליגה האיטלקית(לפעמים גם 2)
    אך במצב של שידור יחיד ובודד שגם הוא לעיתים יותר רחוקות בוחר ערוץ הספורט להתעלם.
    18:30 בזמן הזה אין שום שידור של אף ליגה בערוץ ספורט 5,את הליגה הספרדית נוהגים לשדר בערוץ 58 במשחקים של מאיורקה ולנסיה וכו',אך עדיין נוטים להתעלם!
    ואני אומר למה שאנחנו חובבי הכדורגל נסבול מהפקרות המגעילה הזאת שהליגה הטובה בעולם באמת!
    משודרת בערוץ ספורט 1-2 כאשר מזלזלים בליגה הזאת ומביאים פעם בשבוע שידור של יום שישי ובמקרים נדירים גם ביום ראשון אך נדירים להפליא,צריך לבוא לערוץ הספורט עם כל ההסברים האלו ולומר להם שחובבי הכדורגל בארץ וחובבי הליגה הגרמנית בפרט מעוניינים בשידורים לליגה הגרמנית כמו בשאר אירופה שיודעים לעריך את הליגה הגרמנית ונחשבת הכי טובה בכמה וכמה מדינות.
    עם לא נעשה כלום עוד עונה ועוד עונה ועוד עונה תחלוף עד שאולי מטומטם שם יבין שטעה,ואנחנו מפסידים הנאה מרובה בזמן שמשחקי הליגה הגרמנית מתקיימים ובערוץ הספורט בוחרים לשדר שידורים חוזרים וכו',אני מציע שנכתוב מכתב לערוץ הספורט או נעשה מחמאה ואני אומר בשיא הרצינות למה שאנחנו נסבול מההפקרות והבזיון של ערוץ הספורט בזמן שאנחנו משלמים לו בכל חודש כמה עשרות שקלים בשביל 7-8 משחקים בודדים בחודש ב-2 הערוצים 56-55.

*אבקש תגובות של כולם,אני רוצה לראות לאן זה יוביל אני מקווה שאנשים יסכימו איתי וננסה לשנות משהו*

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/10
  7. yocki land Member

אני לא לגמרי מסכים.
    למי אתה מתלונן כאן, לערוץ הספורט שעושה מה שהוא יכול ומשדר שתי ליגות שלדעתו יותר משתלמות לו, או לצ'רלטון שקונים את הזכויות ומשדרים רק פעמיים בשבוע בממוצע?
    התלונה לצ'רלטון אכן מוצדקת, יש להם לוח שידורים כ"כ עמוס והם קונים עוד ועוד ליגות רק כדי שערוץ הספורט לא יקנה אותם.

ואנחנו לא לבד בעניין. שתי הליגות שמשודרות הכי הרבה בארץ הם האנגלית והספרדית שכל אחת היא "ליגת הדגל" של כל חברה משדרת. המשחקים המשודרים לפי העיקרון יכולים להיות בערוצים סגורים (live, ספורט 1\2) מלבד המשחק המרכזי שאמור להיות בערוץ פתוח.
    אבל מה לעשות שהרגולציה בישראל לא פועלת הכי טוב בנושאים האלה ומקלה על צ'רלטון ככה שהליגה הגרמנית והאנגלית משודרות בערוצים סגורים כולל המשחק המרכזי. חבל שאין להו שידורים כמו לאיטלקית:משחק מרכזי בספורט5.
    אני אישית לא משלם לערוצי הספורט כי אני יודע שיש מספיק אתרים איכותיים שלא נתקעים ובאיכות טובה שאני מסתפק בהם.

בסה"כ אין יותר מידי מה לכעוס עליהם (חוץ מהקטע של המשחק המרכזי) לדעתי כי אין להם טעם לשדר בלי לקחת כסף. אתה יכול להגיד שאתה מעדיף שזה לא ישודר בכלל וזו טענה לגיטימית, אבל כרגע זה הדרך היחידה בה הבונדסליגה יכולה להיות משודרת בישראל. אין מה לעשות.

נ.ב
    עם דבר אחד אני בטוח לא מסכים, שכתבת שהליגה האיטלקית יבשה. אין ספק שאני אעדיך לראות משחק בונדסליגה על כל אחד אחר אבל זו דיעה אישית ואתה לא יכול להגיד דבר כזה כקביעה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/10
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שאתה צריך לעשות, שזה גם סוג של "מרד צרכנים" אבל חשוב מכך זהו פיתרון לבעייה שהצגת, זה להתנתק מהוט\יס ולהתקין צלחת לווין פרטית תמורת תשלום חד פעמי. פלוס, אולי, תשלומים שנתיים בשביל חבילת ערוצים בתשלום זו או אחרת, אם אתה לא רוצה להסתמך על שיתוף - מה שעדיין יוצא זול יותר מהחבילות ספורט של הוט ויס.

פופ, גם הבאת "כאפה" לערוצים הנ"ל וגם הרווחת צפייה במספר גדול יותר של משחקים מהליגה שאתה אוהב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/10
  9. werder bremen Member

התכוונתי יבשה בייחס לאיטלקית(אני עצמי אוהד גם מילאן) בשביל מה הם משדרים את הליגה האיטלקית בשביל הגולים? יש לכם בונדסליגה שממוצע של מחזור 29 שערים,רוצים התקפות איכות? קחו את הבונדסליגה למה יותר שווה לשדר את האיטלקית? לא מובן לי..
    ד"א עוד דבר שמעצבן אותי ברמות,זה שאפילו את הסיכום הגרמני מה שטרחו לעשות שנים רבות כבר הפסיקו להביא יותר בושה ביזיון וגזילת כסף מזה אין! בושה בושה בושה ואנחנו צריכים לעשות משהו אחרת נסבול מזה כל הזמן,המדינה שלנו מטומטמת וגם הגופים שלה הם מעירים על משהו הם ישנו אותו,רק במאבק נשיג את רצוננו.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע איך זה קשור לערוץ הספורט. הטענות הן לצרכן קודם כל שנתן כוח לחבורת המושחטים של צ'רלטון והשני לצ'רלטון שלקחו את הזכויות רק בשביל לפגוע ביריבים. חבל שלא נכנסת ענקית ספורט שלישית שתיקח את הליגה הגרמנית. במצב הנוכחי ידינו כבולות.
    אני מייעץ לך בחום לשמוע לדברים של אליאס, לדעתי הפיתרון הטוב ביותר, מכל ההיבטים.

11. werder bremen Member

כמובן שעם עד אז שאני יתבגר וערוץ הספורט לא יטרח לשדר אז אני יקנה צלחת,בגיל שלי אין לי אפשרות..ולא דיברתי על ערוצי הספורט אני מדבר על מה אנחנו יכולים לעשות בכדי שערוצי הספורט ישדרו את הליגה הגרמנית על ידי מאבק שלנו\מכתב לערוץ הספורט..

12. Rudess Member

לא צריך לחפש שעות לינקים, תיכנס לאתרים הגדולים כמו www.myp2p.eu, www.atdhe.net ותמיד תוכל למצוא לינקים למשחקים של ברמן. אל תפרנס את חברות הכבלים ואתה לא צריך לקנות גם צלחת פרטית כי היום באינטרנט יש הכל ובאיכות טובה מאד.

13. eran levy Member

אני יושב בגרמניה ואין לי מנוי לערוץ הספורט (SKY) מפני שלדעתי הוא יקר מדי, וגם אני מחפש ומוצא לינקים למשחקים ורואה באיכות סבירה בהחלט. לא משלמים אם יש אופציות אחרות, זהו האלף-בית של כל מחאה צרכנית.

14. werder bremen Member

כן אבל עם נשב רגל על רגל,נצפה בבונדסליגה במשך כל החיים באינטרנט?
    אנחנו לא מוכנים לשלם לספורט 1-2 50 ש"ח בחודש בשביל 3-4 משחקים בודדים של הבונדסליגה..ספורט 5-6 במילא לא משדרים אז בואו נגיש להם מכתב.

15. eran levy Member

לדעתי אתה פוגע בנקודה הלא נכונה.

מרד צרכנים פירושו הימנעות מקניית מוצר שלוקה בחסר או שקהל היעד אינו מרוצה ממנו. מרד צרכנים אינו שליחת מכתב לצ'רלטון/ערוץ הספורט, זוהי התרפסות. תקשורת הספורט מבססת את לוח שידוריה על דעת הקהל בארץ. רוב חובבי הכדורגל מתעניינים בליגה אנגלית וספרדית, הכדורגל הגרמני נדחק לפינה אצל הרוב, זאת יוכיח כל סקר שייערך בארץ. תראה מה קורה כאן בפורום הגרמני, אין יותר מדי תנועה, לעומת הפורומים האנגלים והספרדים. הפורום הוא המראה של צופי הכדורגל, וצופי הכדורגל בארץ רוצים אנגליה וספרד. זה לא מוצא חן בעינינו, חובבי הבונדסליגה? לא נשלם עבור מה שאיננו רוצים בו. לא תמיד זה עובד, אבל זה מה שיש. יש עקרונות שכדאי להילחם עליהם, גם אם זה פחות נוח. חוץ מזה אפשר לקנות מוניטור גדול וכיסא נוח, לשבת מול הסטרימינג ולהנות מהחיים.