דיון השידורים: סופית המונדיאל בצ'רלטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏12/6/05.

1. נדב מיכאלי Member

הליגה לאומית צריכה להיות בערוץ הספורט וגם תוכנית סיכום המחזור בליגה הלאומית כפי שהייתה לפני 4-5 שנים.

2. robson Member

ערוץ הספורט רווחי יחסית אבל את הרווחים שואבת חברת הכבלים והם נבלעים בים החובות שלהם..

לכן הם אפילו לא נגשו למכרז על שידורי הליגה האנגלית והם חיים על החוזים מהעבר של הליגות הספרדית, איטלקית, צרפתית וגרמנית וכמובן הצ'מפיונס ליג..
    בקרוב כשייגמר החוזה על הצ'מפיונס והמחירים יעלו ובהרבה מכיוון שיש היום גם את צ'ארלטון בתמונה אני לא רואה איך ערוץ הספורט ישמור על הזכויות של הצ'מפיונס...

אני לא אוהב שידורי ספורט בערוצים כלליים כמו 1,2 ו-10 מכיוון שכל ארוע שקורה במדינה {ובלי עין הרע קורים פה המון דברים..} גורם לביטול השידור של הכדורגל
    ומעבר לנושאים הבוערים שעל הפרק..לכן ערוץ הספורט בלי קשר לרמה ולמקצועיות שלהם הוא הפתרון האידיאלי אבל כמובן הכל תלוי בכסף..

3. הרצליה Member

מכיוון שהשנה גם יש עניין רב בליגה הלאומית(3 עולות עם אופציה ל-4) אני חושב שכדאי להחזיר את התוכנית "המגזין הלאומי" או כל תכנית סיכום מחזור שלא תהיה.

עומר אמר לי שלא יהיו משחקים בראשון-שני.
    עומר תאשר לי את זה רק!

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הליגה הלאומית אין לי מושג...אני דעתי האישית שזה יחזור להיות מה שהיה פעם..משחקים בשישי כולם או חלק שישי חלק שבת

5. robson Member

אני דווקא הבנתי שהתכנון של ההתאחדות הוא שידור של משחק אחד ביום שבת בשעה מאוחרת מהשעה של שאר המשחקים..
    ושידור עוד משחק אחד ביום ראשון..
    ולכן התכנון המקורי שלהם היה למכור את הזכויות בנפרד לשידור של שבת, לשידור של יום ראשון, ולתוכנית סיכום המחזור ועל הכל לקבל בערך 10 מיליון דולר..

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התיכנון שלהם הוא לעשות את כל המשחקים באותה שעה, למכור משחק אחד שישודר בשעה הזאת ועוד משחק אחד שישודר שעתיים אחרי זה או ביום ראשון...

אבל האמת הליגה הלאומית דווקא השנה צפויה להיות לא מעניינת בגלל חוסר העניין שהיה בעונה שעברה לדעתי...

7. Melixon 15 Member

עזוב אותם, עוד פעם אחת הם מביאים לי קומיקאי לא קשור לאולפן אני עובר עם ספינות אויר על האולפנים עם סולר ומדליק להם ת'חיים

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/05
  8. הרצליה Member

9. barakrom Member

זה נכון, ההתאחדות עושה הכל כדי שערוץ 2 וערוץ 10 ישדרו כל אחד משחק אחד בעונה הבאה ושערוץ 1 יישאר עם תכנית הסיכום של המחזור. אם זה יקרה, זו תהיה ההצלחה הכלכלית המקסימלית של ההתאחדות. צ'רלטון תשדר על בטוח משחק אחד מדי מחזור ושאר השלושה לא ישודרו חי

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין, ברק. שנתיים ואחוז הרוכשים 4 משחקים מצ'רלטון הולך ויורד משבוע לשבוע. אז עכשיו הם הולכים למכור משחק אחד?? לזה יהיה לאנשים הרבה יותר קל לוותר כשהשאר משודרים בחינם בטלויזיה וברדיו.

11. barakrom Member

הם ישדרו רק משחק 1, זה מטעמים של רצון לשמור על הערוץ חי עד המונדיאל. השאר ימכרו לערוצים אחרים.

12. אלי מתחן Member

וזה נכון שהולכים לשחוט את הצופים לקראת המונדיאל במחירים?

זה שעכשיו ישודרו 3 משחקים בשידור ישיר וכל השאר לא זה לא משנה, כי את הגדולות שמביאות את המאסות של האוהדים ישדרו בכל מקרה ואז הן יסבלו מכך שאוהדים יראו את המשחקים בטלוויזיה

13. robson Member

מחיר חבילה למונדיאל יעלה כ-250 דולר..

וסביר להניח שצ'ארלטון ישלבו משחק אחד מליגת העל עם משחקי הפרמייר ליג.

14. ראובן עטר 10 Member

עדיף את ערוץ 1 במקום 2
    כי יש פחות פרסומות

15. תמיד דל-פיירו Member

מה הקשר פרסומות??
    זה לא איזה סרט,זה משחק,לא מפסיקים אותו באמצע...
    גם בערוץ 2...