דיון השידורים הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏31/12/05.

1. Marcelinho Member

נכון מאוד...

ובלי קשר כמו שאמרתי ורבים אחרים אמרו כאן, לא צריך להשוות את הליגה הגרמנית לשידורים אחרים שמשודרים אלא לקחת את היתרונות העצומים שבה בפני עצמם! כמות השערים הבלתי מבוטלת, העלייה ברמה ובהתעניינות העולמית וגם בהתעניינות בליגה פה בארץ. השידורים שספורט 5+ שידר בתחילת השנה היו מצויינים וממש כייפים לצפייה, השעה נוחה ומושלמת לכדורגל והאווירה בגרמניה (שאומנם רואים דרך המצלמות) מחשמלת. שידורי הליגה הגרמנית יעשו רק טוב!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתם פה בעצם הכל- ערוץ הספורט בעצם עצר פה מומנטום של גדילת האהדה לליגה הגרמנית כששידר אותה על בסיס קבוע פחות או יותר, והלוואי שנזכה לראות שוב את השידורים האלה, מכיוון שאין איזה ליגה שמשודרת באותה שעה, מכיוון שמדובר בליגה אטרקטיבית עם ממוצע גולים גדול משל הליגות האירופאיות האחרות, מכיוון שהאווירה במגרשים היפייפיים, בטח עכשיו בשנת המונדיאל, בשיאה, ומכיוון שאיכות שידור כמו אצל הגרמנים עדיין לא ראינו בשום מקום אחר.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב עוד משהו קטן...ערוץ הספורט צריך לראות את הפורום וכמה תגובות וכמה אנשים מתעניינים
    פה אבל לצערי קשה מאוד לאהוד את הליגה ולהגיב פה בלי לראות משחקים כשהפעם האחרונה שראיתי משחק מהליגה היה לפני יותר משנה ושלא כל הזמן יוצא לראות תקצירים..

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה בידיוק הנקודה!!!
    אני לא נכנס לכיס ולהחלטות של אף אחד, אבל יש משהו ממכר בבונדסליגה,
    הגיע הזמן שגוף כלכלי כמו ערוץ הספורט ישים לב לזה!

5. Makaay#10 Member

באמת בושה שבארץ אין שידור אחד!, אחד! של הליגה הגרמנית במקום זה הם שמים שטויות
    ושידורים חוזרים, את באיירן אני בקושי יכול לראות, רק את המישחקים בליגת האלופות ולפעמים יש באינטרנט לינקים וגם זה באיכות גרועה ומקרטעת. אני מקווה שהמצב יישתנה.
    וגם אני נמנה בין אלו שקשה להם להגיב בפורום הרבה בזכות העובדה שאני רואה משחקים מהליגה פעם ב.. בעקבות ערוץ הספורט

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  6. Riki Member

אין מילים בפי, פעם אחרי פעם הרעיונות שלך לירן מדהימים אותי.
    אני חושבת שכולנו הגענו מזמן למסקנה, שהבולי היא אחת הליגות המרתקות שיש. הקצב והסגנון בהחלט גורמים לליגה להיות בין אחת מהטובות באירופה.
    בתור אחת שנהנת מכדורגל באשר הוא, אני חושבת שצריך וחייב לתת לנו הצופים להנות ממשחקים של הליגה.
    זוכרים כמה מאיתנו ישבו לראות באיירן ברמן ופשוט ליקקו אצבעות ? זוכרים כמה התלוננו אחרי המשחק שאין שידורים נוספים ? צריך ומוכרח לשלוח את זה ולפרסם כדי שיבינו ויראו שיש דרישה גדולה לליגה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוזמה מבורכת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx . אני מהראשונים שידרוש ודורש את שידורי הבונדסליגה. בשבילי הבולי תמיד היתה הליגה השניה אחרי האיטלקית.

אני מצטרף למאבק :aaaprot:

8. שגיא Guest

ללא ספק אחת הליגות המעניינות באירופה. אף אחד פה לא מחדש כלום, גם לא לערוץ הספורט, הרי הם היו משדרים אותה. אני רק יכול להצטרף פה לבקשות ולייחולים של כולם שהליגה הגרמנית אכן תחזור להיות משודרת בערוץ הספורט. קהילת האוהדים של הליגה הזאת, עדיין נמצאת בעלייה ושידורי הליגה אפילו יקפיצו אותה עוד כמה רמות למעלה.

9. Mourinho Member

מסכים איתכם. גם אני מאוד מאוכזב שהפסיקו לשדר את הליגה הגרמנית, בעונה שעברה שידרו את הבונדסלייגה, ומספר חובבי הליגה הגרמנית רק גדל וגדל, אין ספק שהבול היא אחד הליגות האטרקטיביות והטובות באירופה, הרבה מאוד שערים, איצטידונים מפוארים{הכי יפים באירופה!}: באיירן, שאלקה, המבורג, ורדר ברמן, שטוטגארט, דורטמונד, לא חסר אוהדים לקבוצות האלה, במיוחד לבאיירן מינכן שהיא אחת הקבוצות הטובות באירופה ויש לה מספר נכבד של אוהדים בארץ, בתחילת העונה שידרו את הליגה הגרמנית, אבל אחרי זה באה הפסקה ומאז היא לא חזרה, חוץ ממשחק אחד מדהין בין ברמן לבאיירן.

המונדיאל השנה יהיה בגרמניה, כך שחשיפה של הליגה הית עושה רק טוב.

אני מצטרף למעבק, ומקווה שלשם שינוי ערוץ הספורט יגיב בחיוב, כאחד ששלח הרבה מאוד מכתבים ובקשות לערוץ הספורט, לא קיבלתי אפילו יחס. ואם כל הכבוד ל-WWE, לדעתי זה יותר מתאים לערוץ של אקשן ולא לערוץ ספורט, ובטח שלא על הליגה הגרמנית.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן בסדר,שבספורט 5 יש לכם לא יותר מכמה ריקודים סלוניים + אליפות העולם בכדור נוצה,זה בסדר,אז למה לא לקפוץ על שידורי הWWE שמביאים רייטנג גדול ורק לאחרונה החליטו בעקבות העלייה ברייטנג לקנות את כל הPPV עד 2006?.

ברור שאפשר להתנפל על זה. אבל אני מניח שריקודים סלוניים ראוי להשאר במסכים(וזה לא בא על חשבון הליגה הגרמנית,אבל הWWE כן).

צריך לשים את הליגה הגרמנית בערוץ 5.זהו.

11. city Member

ה-WWE זה שידורים מוקלטים, לא יקרה כלום אם ידחו את השידור בשעה וחצי או שיעבירו ליום אחר.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הם היו בימי חמישי ורק לפני שבועיים שלוש החליטו להזיז אותם לשבת.

ליגה גרמנית בספורט 5 ימנע את כל הבלאגן.כי צר לי לבשר לכם,את שידורי הWWE לא יורידו ובגלל שרק לפני שבועיים הזיזו אותם לשבת,אני בספק אם שוב יזיזו אותם.

13. Marcelinho Member

חברה הדיון שלנו הוא לא על WWE ועל כל דבר אחר שמשודר בערוץ הספורט אלא רק על הליגה הגרמנית שהיינו רוצים לראות דרך הערוץ.

מטרת הדיון הזה היא להראות שלליגה הגרמנית יש קהל יעד שרוצה לראות את המשחקים, בלי קשר לעל חשבון מה הם ישודרו. תגובות בנושא WWE או כל דבר שיושווה לליגה הגרמנית ימחקו, תודה מראש.

14. l-adam Member

כמו שאמרו קודמי...
    יוזמה מבורכת, אני חושב שחשיפה גבוה יותר לליגה הגרמנית תעשה כאן רק טוב. הליגות הנחשבות בעיני הישראלים הם הספרדית, אנגלית ואיטלקית. גרמניה גם מתאימה לרשימה הזו.
    ואם כבר אפשר לציין, סוף סוף ONE החליטו לשים עמוד לליגה הגרמנית ולפרסם אותו בתפריט הראשי. אני חייב להגיד שבעלי אינטרנט איטי היו סובלים מהטעינה הארוכה של העמוד "ליגות נוספות" ואז דרך שם להיכנס לליגה הגרמנית.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן, כבר תקופה ש one נותנים את הכבוד הראוי לליגה הגרמנית ובכלל לעצמם כאתר ספורט מוביל ורציני.

מדינות כמו רומניה, סין, טורקיה, אנגליה, איטליה, ספרד, אוקראינה, צ'כיה, פולין, רוסיה, יוון, וגם מדינות מהמזרח משדרות את הליגה הגרמנית הבכירה זה כבר שנים. ההתעניינות שלי תמיד הייתה גדולה בנושא, והטלויזיה במדינות העולם נוגעות בכל ליגה גדולה בצורה מקצועית למדי. הגיע הזמן גם בישראל.