דיון השופטים הרשמי: טורניר לא טוב של השופטים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏3/6/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הם נסחפו יותר מידי. ישיבה בטריבונה במהלך רוב המשחק מול אוסטריה זה יותר ממספיק (אפשר היה גם לוותר על זה).

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת. הידינג ניתקל אתמול בשופט הרביעי כשהסתובב ולא הבחין בו ומיד ביקש את סליחתו.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אורי. אמנם גם זה קרה. אבל לא לזה התכוונתי. אחרי הגול הראשון הוא לקח את ארשבין ודיבר איתו (יחד עם המתורגמן), בא השופט הרביעי ואמר להם להפסיק הידיניק דחף אותו ואמר לו משהו כמו עוף מפה.
    מה קרה אורי, אם זה לא נגד איטליה אז זה בסדר?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי, תגובה טיפה יותר בוגרת לא הצלחת למצוא... ואיך בכלל הטענה שלי שהידנג נתקל בשופט הרביעי והתנצל קשורה לנבחרת איטליה...

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך, אורי, הטענה שלי על מה שעשה הידיניק לשופט הרביעי קשורה לזה שהוא נתקל בו?

איך קשור איטליה? אני אגיד לך איך. זה קשור לויכוח שהיה לנו לפני כמה ימים. הסובייקטיביות של האוהד. כאשר מדובר בנבחרת שלו הוא רואה את כל הטעויות הכי קטנות נגד הנבחרת שלו אבל כשזה לטובתה הוא מתעלם, וכאשר זה נוגע למשחק בו הנבחרת שלו לא לוקחת חלק הוא לא שם לב. בדיוק כמו שאתה לא שמת לב למקרה של הידיניק והשופט הרביעי אחרי הגול (שוב לא ההיתקלות וההתנצלות שלהם, שזה היה מקרה אחר). ובדיוק כמו ששכחת, למשל, את מה שעשו האיטלקים לפרינגס לפני חצי הגמר במונדיאל (הם ולא הארגנטינאים שהיו מעורבים הגישו את הערעור) והדחקת את שני הפנדלים שהיו צריכים להישרק לטובת גרמניה באותו המשחק.
    אורי, זה לא משהו אישי נגדך, ככה זה כל האוהדים.

אני רק התפלאתי (והצטערתי) להבין שאתה טוען שהשופטים שנוגעים לאיטליה מכורים ומושחתים. אני עדיין מקווה שתחזור בך מהדיעה הזו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצר טיגנת פה חביתה בלי ביצים. סה"כ ראיתי אתמול את הידינג נתקל בשופט ומתנצל כיוון שלא ראה אותו. לטעמי הטיעון שלך על חוסר הצדק או קונספרציה כלפי העובדה שהידינג לא הורחק על כך ולב כן בגלל שרב עם מאמן אוסטריה לא קשורה לכלום. וכדי לחפות על חוסר הקשר הזה אתה עוד מביא לי את העובדה שאני אוהד איטליה. אני לא זרקתי טענות לאוויר העולם או סתם שיתפתי אותכם במחשבות שנרקחו במעבדת מוחי, אלא כל טענה שלי הצגתי באופן הכי מפורט שאפשר, גיביתי כל אחת מהן עם דוגמות אשר עזרו לי לבנות "קייס" על המגתיות שאיטליה מקופחת ע"י השופטים. אגב, לפני מספר ימים הודה מורנו השופט האקוודורי ששפט את איטליה מול דרום קוריאה שקיפח אותנו בצורה קיצונית. אני מסכים איתך שכאוהד איטליה הרבה יותר נוח לי להבחין בטעויות הקורות נגדי מאלה שלא אוהדים את הסקוודרה אצורי, אבל אין בכך להפריח את טענותי. מה גם שבכל פעם מגיע שופט (כמו גם זה ששפט אותנו מול רומני) ומתוודה שטעה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורק למען הפרוטוקול, אני לא צד בנושא, ואם כבר אז להפך. אני מעדיף לראות את גרמניה מנצחת ולא את פורטוגל.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, מתי תפנים. לגבי המשחק אתמול - היו שני מקרים. באחד מהם אכן הידיניק נתקל בשופט הרביעי בטעות וביקש סליחה. בשני הידיניק דיבר עם ארשבין, הגיע השופט הרביעי ואמר להם להפסיק והידניק דחף אותו ואמר לו משהו כמו עוף מפה. כשתבין את זה, תראה שאתה חייב לי התנצלות על החביתה והביצים. מעניין אם הטלביזיה הגרמנית שהראתה את זה שוב הבוקר תגיש ערעור על העניין לגורמים המתאימים וגם מעניין מה אותם הגורמים יעשו אם הערעור הזה יוגש. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ושוב, אם את יוגי העיפו על מה שהעיפו ועוד הרחיקו אותו למשחק נוסף אז זה המינימום שבמינימום שצריך לקבל מאמן שדוחף במכוון את השופט הרביעי (לא נתקל בו, אלא דוחף אותו). פשוט באופ"א והשופטים מחפשים את גרמניה (עוד משנת 66).
    שוב, אורי, היו שני אירועים. אחד ראיתי את השני או שפיספסת (כי בדיוק לא הסתכלת) או שהדחקת.
    ושוב פעם שוב, כל העניין אם איטליה היה רק כדי להדגיש את זה שכל אוהד שם לב לדברים שקורים לנבחרתו (ובמיוחד להחלטות נגדה) יותר מאשר לנבחרות אחרות (או החלטות שנויות במחלוקת לטובתה) ולכן אתה בטוח שאיטליה תמיד מקופחת או מקופחת יותר מאחרות. בסה"כ מה שאני מנסה לעשות (וגם בזה שהתחלתי להביא טעויות שיפוט כאן, שעד עכשיו לא עשיתי) זה להוציא ממך הודאה שאתה לא באמת התכוונת לזה שהשיפוט מושחת/קנוי/מכור נגד איטליה. קשה לי לקבל אחד שמבין כל כך הרבה בכדורגל שחושב באמת ככה, אלא אם כן יש לך הוכחות.

וממש לא משנה לי אם אתה בעד או נגד גרמניה במשחק היום. אגלה לך סוד (אני דווקא שמח שאיטליה עלו לרבע ואשמח גם אם הם יעברו אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החביתה היתה מופנת לעובדה שניסית להפריח את טענותי בהקשרם עם העובדה שאני אוהד איטליה, להם לא היה שום בסיס, או ביצים לבשל עימם חביתה.

בנוגע למקרה השני, יכול להיות שיש אמת בדבריך ואכן לא ראיתי תוך כדי המשחק מקרה עליו אתה מדבר, אבל גם השופט לא ראה אותו בדיוק כמוני ולכן לא יכל לשלוף אדום להידינג כפי שעשה במקרה של לב. אתה יכול לבוא במקרה כזה לשופט הרביעי, שלא כמו במקרה שאירע במשחק של גרמניה לא הפנה את תשומת ליבו של השופט לאירוע. אני רק לא מבין, איך העובדה שהידינג היה מורחק על מקרה כזה, במידה וקרה, היתה עוזרת לגרמניה או הופכת את הההחלטה של אופ"א לעמוד מאחורי השופט שהוציא ללב אדום כשגויה.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה יצא לך מכך שאודה במשהו שאנוכי איני מאמין בו, למה לי לא להיות נאמן כלפי עצמי... יש לי את כל הסיבות להאמין לכך ולעצרי הרב כל טורניר מתווספות לי סיבות חדשות. כפי שכתבתי כבר קודם, אני לא סתם זורק טענות אלה, כאילו היו בשבילי תרופות פלא שירפאו את כאבי, אלא מהדק חזק לכל אחת ואחת מהן דוגמות, הוכחות והסברים שיגבו את טענותי. השיפוט לרעת הנבחרת שלי מגמתי, בין אם זה סתם שנאה עיוורת או קונספרציה של בעלי עניין, אני לא מוצץ תחושה זאת מן האצבע, אלא מלקט אותה מן המציאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/08
  11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

והשופט הרביעי הוא חלק מצוות השיפוט שמושחת נגד גרמניה. יחד עם אופ"א שמושחתת נגד גרמניה.

בנתיים רק במשחק האחרון (מאז שהתחלתי לחפש את העניין) מצאתי שתי החלטות שיפוט מושחתות, מגמתיות וקריטיותנגד גרמניה.

כמובן שיש גם 3 כאלה אצלי בראש מהמונדיאל הקודם.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב שאלה שלא ממש קשורה לשופטים אבל קשורה לתקנון, אז אני מעלה אותה כאן.

אני זוכר שבהתחלה אמרו שהכרטיסים הצהובים משלב הבתים נמחקים בסיומם. אז איך זה שאתמול 3 טורקים קיבלו צהוב שגורם להם להעדר מחצי הגמר?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מאוד מוזר, אני גם זוכר שאמרו שאחרי שלב הבתים הספירה מתאפסת, אופ"א שינתה פתאום את החלטתה ואנחנו לא שמענו על כך? מוזר.

14. ManUtd Fan Member

לדעתי זאת החלטה מטופשת ביותר לא לאפס את הצהובים כשזה מגיע לשלבי הנוקאאוט, אבל אם כבר לא לאפס, לפחות לעלות את מספר הצהובים ל-3 ולא להשאיר את זה על 2.

15. אבו Member

:aaarofl: