דיון הקיזוז: הקיזוז בוטל - יש פלייאוף עליון ותחתון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏11/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. פה זה ליגה של 4 קבוצות, אם תרצה או לא. פעם לחלק הולך יותר ופעם לחלק הולך פחות, בסופו של דבר ישנן 4 גדולות שהן המרכז. בספרד זה לא ככה, לולנסיה וסביליה לא מתייחסים בעשירית העניין והסיקור כמו שמתיחסים לבארסה וריאל וזה לא משנה אם הן מקום ראשון או אחרון...הסיבה שאין לך כל שנה פה טופ 4 כמו באנגליה, זה העובדה שלא מתנהלים נכון ולא מביאים שחקנים מתאימים וזרים איכותיים, אחרת זה היה עושה את ההבדל והיית רואה כל שנה את ארבעת הגדולות למעלה ובפערים יותר קטנים ממה שיש היום. איך אתה רוצה שיהיה טופ 4 אמיתי כשבית"ר ומכבי כל שנה מחליפות בעלים ופעם זה מוציא כמו משוגע ופעם אחד אחר סוגר את כל הברז, אי אפשר ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/10
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאת התגובה הזאת אני חייב לקבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מכבי חיפה פשוט מפשלת בעצמה ואם היא לא יכולה לשחק תחת לחץ בגלל מה שהאדומים עשו אז זו בעיה של השחקנים.

3. Don Joan Roman Member

זהז שיש 4 גדולות זה אני יודע אבל השנה זו ליגה של 2 קבוצות.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה שעה לשחק 3 בצהרים במיוחד שהמשחק לא כ"כ מעניין, רק חבל שבפעם הראשונה שאנחנו משחקים בשעה כזאת יש במקביל את הדרבי של מנצ'סטר שהוא "קצת" יותר מעניין, והפועל ת"א ומכבי חיפה חייבות לשחק באותה שעה, זה יוסיף מתח ועניין במשחקים.

5. Igi Member

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אוהדי הפועל ת"א יגידו כן, אבל מה לעשות כאלו הם .

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם הוא היה אומר שזאת הצלחה היית אומר שהוא עושה דווקא נגד כל העולם שמתלונן על זה.
    מה אתה רוצה מה?

בכיין.

ומקווה שלא ימחקו את זה כמו שלא מחקו את ה100 הודעות שקראו לי ולשאר אוהדי הפועל בפורום בכיינים, כולל לאנשים מהמועדון.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אולי אתה ואוהד הפועל הנוסף שפה לא, אבל רובכם בכינים פשוט תקרא את הטור של מר עמנואל רוזן ותבין .

http://www.one.co.il/Article/157196.html

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להתחיל להביא לכאן טורים של ברקוביץ'?
    חלאס, אין דבר כזה בכיינים ואם כן אז הם גם בצד הזה וגם בצד הזה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. riquelme1 Member

בכיניים זה לא מילה. אם המצב היה ההפך, אף אחד מאוהדי חיפה לא היה מתלונן. השיטה נתקבעה בתחילת העונה, זה יכל להיות גם הפוך, כל ראשי הקבוצות(כולל יעקב שחר), הסכימו למהלך, אתם יכולים לבכות כמה שאתם רוצים, מכבי חיפה קיבלה היתרון ביתיות נגד הפועל בגלל שהובילה את הטבלה, בקרית אליעזר במשחק על האליפות היא הפסידה, חיפה הובילו כבר ב11 הפרש וגם עם שיטת הקיזוז היא הייתה צריכה ויכולה לקחת אליפות, חיפה יכולה להאשים רק את עצמה ולא אף אחד אחר.

הפועל ת''א הפסידה משחק אחד כל העונה(לעומת 5 של חיפה), כבשה 81 שערים, היא הקבוצה מספר אחד בארץ העונה עם תרצו או לא, חיפה קבוצה מצויינת, אפילו מעולה, ואני לא האמנתי שהפועל יצליחו להשאר בתמונה אחרי שנאטכו עזב אבל להפועל יש את המאמן מספר אחד בארץ.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיזוז לא יכול להימדד לאורך שנה אחת כ"הצלחה" או "כישלון". ואגב כן, מבחינת דרמטיות, שזאת המטרה של כל הקיזוז - הוא הצלחה. הויכוח לא צריך להיות אם הניסוי הצליח, אלא על מוסריות הניסוי.

13. Igi Member

דווקא טור משעשע, אהבתי.

ומיסטר שחם הנכבד, למרות שכבר הבהרת שלא משנה מי יגיד לך מה, אתה תמיד זה שצודק, אני עדיין רוצה להגיב פה כדי להבהיר נקודה.
    זה שהראש שלך עובד בצורה כזו שכל דבר שקורה, אתה מוצא איך להפוך אותו נגד הקבוצה שלו, לא אומר שאצל כל בני האדם זה עובד ככה. אצלי זה לא המקרה, אם הוא היה אומר שהוא נגד הקיזוז הייתי חושב שהוא סוף סוף תפס קצת שכל(ותאמין לי שגם הוא נגד אחרי שראה את האי ספורטיביות שהוא גרם לליגה הזו). הבאתי את הכתבה על זה שלוזון יצביע נגד הקיזוז כדי לעדכן אתכם בכישלון העובדתי של השיטה. לא שזה לא היה ידוע כבר לכל בן אדם שהוא לא הזוי, אבל עדיין...סתם משהו שדי חשוב להביא לפה.

14. eran levy Member

אולי הכי כדאי להתחיל ולהתעלם משחם כשהוא יוצא בעוד אחד מהתקפי הזעם שלו על מי שזה לא יהיה. כולם מתייחסים לדברים שהוא אומר, מנסים לחנך אותו ולהסביר לו שזה לא עובד ככה, שאי אפשר לעלוב בכל מגיב שני בפורום ולהמשיך בחיים כסדרם. גם אני הגבתי בעבר לדבריו והפסקתי עם זה, זה חסר טעם. IGI, תפסיק להתייחס לדברים שלו, זה הרבה יותר קשה להיות נבזי כשלאף אחד לא אכפת. אולי ככה הוא ילמד לרסן את עצמו. פורום חופשי, דמוקרטיה, הכל טוב ויפה, אבל כללי נימוס בסיסיים נפרצים כאן בכל פעם מחדש על ידו, ובעצם למה? כולה מדברים על כדורגל!
    תפסיקו להתייחס, ויפה שעה אחת קודם.

15. ogabona Member