דיון הקהל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏22/8/04.

1. בית"רי מלידה Member

לחוליגאנים האלה אני מאחל שיורחקו לכל חייהם ממגרשי הכדורגל, ואף יישלחו לתקופה ארוכה לכלא!

מדובר בקומץ של כמה מאות, שמהווה סרטן בגוף הגדול והטוב שקוראים לו " אוהדי בית"ר "!

צריך לחסל את האלימות-לפני שהיא תחסל את הספורט!

2. קופירוק Member

היה מחניק אולי, אבל היו קרחות בצדדים של היציע...

3. אלי מתחן Member

כי העבירו חלק ליציע לידנו

4. MaDot Member

אחחחח איזה אנשים מטומטמים יש פה אלוהים ישמור עושים ויכוח על אבוקות
    מה שכן בקריה בית"ר עודדו הרבה יותר יפה וכל הכבוד אבל משחק 1 לא עושה קהל

5. אלי מתחן Member

בעקבות הויכוחים בדיון על מכבי חיפה, מה אתם אומרים על מה שהיה באיצטדיון ר"ג ביום שלישי?

6. נדב מיכאלי Member

שחיפה עודדו עד שחיפה נרדמה
    וכשהם היו בפיגור במקום לעודד אותם להבקיע עוד 2 שערים הם הלכו הביתה(הרוב הגדול)

7. קופירוק Member

אתה כל כך טועה. קודם כל, מי שהלך הביתה מוקדם הם לא היו הרוב הגדול, וחלקם הלכו בגלל שהם חששו לאחר את הרכבת. בכל מקרה, העידוד נמשך גם בגול הראשון, השני והשלישי של רוזנבורג, גם אחרי ההרחקה של גרייב, וגם בסוף המשחק כששרנו לשחקנים " תודה רבה לך, מכבי חיפה, אנחנו אוהבים אתכם!!!" ו- "כולם לבוא אל הגדר". השחקנים ד"א באו להודות לקהל.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אכתוב זאת בפעם האחרונה:
    הקהל עודד בכל שלבי המשחק, לפני ההרחקה, אחרי ההרחקה, במצב של 2 - 0 בבונקר וגם אחרי הגולים שספגנו, וכמובן בסיום הרענו לקבוצה על המאמץ.
    לגבי כמויות- נכון, היו שהלכו ב 2-2 והיו שהלכו בדקות שלאחר מכן, אבל ממש לא רוב. רוב הקהל נשאר עד הסיום.
    כל מי שלא היה במשחק יכול להגיד מה בא לו, וכמו שכתוב לי בחוברת פסיכומטרי, זה ככליפת השום.

9. E-tam-R Member

רקובה, קופירוק והשאר... אני לא מבין בכלל מה אתם מתווכחים עם אוהדי בית"ר וכד' שחושבים שהקהל שלהם הכי טוב בארץ ושאנחנו חרא של קהל. הם רוצים לעצבן, שיעצבנו.. חבל סתם על המאמץ שלכם
    אני ואתם יודעים שהקהל עודד יותר מ-120 דקות ושכולנו הוצאנו את הגרון שלנו (ולא, לי עדיין לא חזר הקול, ואני עדיין מחפש בבית קלגרון).

כשהשחקנים באו להודות לקהל ריגש אותי שדוידוביץ' בכה וניסו לנחם אותו ואחרי זה שרנו לו השוער מספר 1 ודוידוביץ' דוידוביץ' והוא היה מבואס לגמרי ובכל זאת הוא בא עם ראש מושפל והודה לקהל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/04