דיון הפרה-מונדיאל הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏23/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק במונדיאל 2006 איטליה הסתגרה כל המונדיאל על ה-16 וכבשה ממתפרצות...בואנה אין לכם מושג בכדורגל, הנבחרת הכי יציבה לאורך כל הטורניר היתה איטליה התקפית והגנתית, והיא ממש לא התבצרה ברחבה, איטליה שיחקה כל כך יפה בטורניר ש-7 המשחקים שלה היו אומנות פשוט אומנות והפרש שערים 2:12 והחותמת לכך זה משחק חצי הגמר מול גרמניה, אתה מוזמן למצוא ביו טיוב את התקציר האיטלקי של 10 דקות, משחק כזה התקפי ומהנה של שתי קבוצות לא נראה במונדיאל הרבה מאוד שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/10
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שאני כועס גם על אי זימונו של קמביאסו וכנראה גם מיליטו, אבל על זאנטי כואב לי יותר.
    פקרמן המטומטם (יהודי, מה יש לצפות?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) לא נתן לו לשחק ב2006, ומי שיחק במקומו? בורדיסו שהיה שחקן ספסל באינטר. חשבתי שבעידן מראדונה יעריכו אותו קצת יותר, אבל אין חדש תחת השמש, למראדונה יש כנראה בעייה עם שחקני אינטר, והוא עלול לא לאפשר לזאנטי לשחק בטורניר הגדול האחרון בקריירה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/10
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://img37.imageshack.us/img37/1852/12312gx.Xxx

אתה מתכוון לזה שיובש על ידי שלושה מאמנים למרות שבפעם היחידה שקיבל יותר מ-20 דק' נתן משחק מצויין ושער? בניגוד לאלו שקיבלו הזדמנויות ממאמנים שונים ולא הצדיקו אותן...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/10
  4. 亚历山大帕托 Member

מיליטו קיבל הזדמנויות? בכמה משחקים הוא פתח?

5. riquelme1 Member

קיבל, אבל לא מספיק. אין ספק בכלל שבכושרו הנוכחי, יש לו מקום בסגל, וכמו שאליאס אמר גם לליסנדרו בוודאי שיש, אבל כרגע בתוכניות של מארדונה זה היגוואין(גם בצדק), ומסי.

יש לארגנטינה מבחר אדיר של חלוצים, טבז, אגוארו, מיליטו, ליסנדרו, היגוואין. אבל הכי אני רוצה שיהיה בסגל זה באנגה, ודה-מריה הולך להיות אחד הטובים במונדיאל הזה.

הנבחרת שלי היא כמובן ספרד, מיורו 2000 היא הנבחרת האהובה עלי. 10 ניצחונות ב10 משחקים במוקדמות, הפסד אחד לארצות הברית ב40 משחקים, ללא ספק הנברת מספר אחד באירופה, אבל במונדיאל כמו במונדיאל שום דבר לא בטוח. אלופת אירופה צריכה מונדיאל אחד בארון שלה, והגיע הזמן שהפעם הזה יקרה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבז, מסי, מיליטו, ליסנדרו לופז, די-מריה והיגוואין כולם בעונה גדולה וחלק אפילו בעונת שיא ומי שמאמן אותם הוא מראדונה הליצן, גם כן מאמן.
    עם כמות כזאת של כישרון בהתקפה אני בונה על ארגנטינה להיות ההפתעה היחסית של המונדיאל.

7. 亚历山大帕托 Member

היה להם את כל הכשרון הזה גם במוקדמות, והם בקושי גירדו העפלה במחזור האחרון.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לו מספר הופעות הרכב לאורך השנים, במוקדמות האחרונות הוא שיחק 6 משחקים:
    1 הופעת הרכב - בביזיון מול צ'ילה, הוחלף במחצית אם אני זוכר נכון (אצל באסילה) - שזה כבר 1 יותר מליצ'ה במוקדמות.
    5 הופעות כמחליף - באחת מהן נכנס עוד במחצית הראשונה (קולומביה), סה"כ כ-115 דק' (4 אצל מרדונה 1 אצל באסילה) - שזה 115 דק' יותר מליצ'ה במוקדמות
    סה"כ במוקדמות כ-160 דק' - שזה בערך מה שליצ'ה קיבל לאורך כל הקריירה הבין לאומית שלו.

סה"כ מיליטו כבר קיבל כמה הופעות של 90 דק' אצל ביאלסה ובאסילה (לא זוכר אם אצל פקרמן) וצבר כמות הופעות סבירה בשביל להוכיח את עצמו בנבחרת, דבר שעד כה הוא לא עשה. אפשר להגיד שזה לא חכמה שכן הנבחרת לא פוגעת, אבל גם בקופה שארגנטינה הבריקה עד הגמר מיליטו לא הצליח להחליף בהצלחה את קרספו הפצוע.

מצד שני:
    ליצ'ה אצל פקרמן - הופעה או שתיים
    ליצ'ה בעידן באסילה - 44 דק' סה"כ ב-4 משחקים (ע"פ אתר ההתאחדות)
    ליצ'ה בעידן מראדונה - 45 דק' מול רוסיה וגול (אם אני לא טועה זהו)

מיליטו אגב, יהיה במונדיאל כמעט בוודאות.

9. Jack Wilshere Member

המוקדמות הן לא אינדיקציה.. התחושה שלי היא שהם פייבוריטים לזכייה. לחומר שחקנים כל-כך טוב גם שייע פיינגנבויים לא יכול להזיק (ע"ע - צרפת 2006).

יחד עם זאת, יש לי תחושה שאנגליה אהובתי תיתן טורניר גדול. הגיע הזמן. :aaa12:

יש לי סימפטיה גם לנבחרת הולנד. מאז ומתמיד נקשרתי לשחקנים הולנדים (ברגקמפ, ואן פרסי, קומאן, חוליט ואחרים).

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא הייתי מגדיר את עצמי כאוהד של נבחרת מסוימת אבל ההעדפה שלי תמיד הייתה ארגנטינה

אני גם בעד ספרד שם משחקת קבוצתי האהודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נבחרות שאני שונא:

ברזיל...מאז ומעולם אני תמיד רוצה שיפסידו לא משנה נגד מי...גם התקופה המגעילה הזאת של לפני 2006 שכל המדינה בעד ברזיל ולראות דגלי ברזיל כל הזמן ברחובות היה פשוט גורם לי עוד יותר לשנוא את הנבחרת הזאת...למרות שאין לי כלום נגד המדינה

ואת הולנד אני לא ממש אוהב וכמעט תמיד מעדיף את היריבה על פניהם

11. 亚历山大帕托 Member

אליאס, לא באמת רציתי שתחפור בסטטיסטיקות, את זה גם אני יכול לעשות בעצמי (ועשיתי) מבלי להטריח אותך. השאלה שלי היתה רטורית כי מיליטו אכן לא קיבל מספיק הזדמנויות בהרכב וכל הדקות שצבר בתור מחליף או לפני שנים לא כל כך מעידות על איכויותיו. במערך והשיטה הנכונים הוא קורע את כל ההגנות, ואת זה אפשר לראות עפ"י המספרים שלו בליגה הכי נוקש מבחינה הגנתית. ואם מישהו תהה לפני מעברו לאינטר אם הוא מתאים לרמות הגבוהות באמת, הוא מוכיח את זה העונה גם בצ'מפיונס ליג עם שערים במאני טיים.

מיליטו חייב להיות במונדיאל כשחקן הרכב וחלוץ מטרה, וכל אחד על המגרש צריך לדעת שהוא זה שכובש את השערים, שהוא היעד. זאנטי וקמביאסו כבר יודעים את זה וחבל (בשביל הנבחרת) שהם לא שם בשביל להוציא את זה לפועל.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

white devil?

זה לא הזמן הוא שהגיע, אלא דון פאביו.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אנדריי,

מסכים איתך שהוא שחקן מעולה, הדיון ביננו התחיל שהשתמשתי בהערה שלך על מיליטו כדי להזכיר (בעצב יש לומר) את העדרותו של מי שאני חושב שהוא ה-9 הכי טוב של ארגנטינה, שללא ספק (סטטיסטי לפחות) קיבל פחות הזדמנויות באופן משמעותי.

אבל בקשר למיליטו צריך לזכור 2 דברים:

1. הוא קיבל הזדמנויות לאורך תקופות שונות, במערכים שונים, לצד שחקנים שונים, גם שהסלקסיון שיחקה טוב, גם שהיא שיחקה רע, אצל מאמנים שונים...ובגדול לא שיכנע. לדעתך זה לא מספיק? יכול להיות, אבל בהחלט דבר שצריך לקחת בחשבון לדעתי.
    2. כרגע לפניו משחק היגוואין. עד כמה שבניגוד למיליטו אני לא אוהב אותו, היגוואין מספק לא פחות קבלות בקבוצתו ויותר קבלות במעט הזדמנויות שקיבל בנבחרת (אירוני שלשניהם הייתה בכורה דומה).

ושוב, מיליטו כמעט בוודאות יהיה במונדיאל, ככה שאולי כדאי שמוחמד יחכה עם העצבים שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

אני בכוונה מתעלם מתקופות אחרות כי הן לא רלוונטיות למונדיאל הנוכחי. אנחנו מדברים על חלוץ שנמצא בשיא יכולתו עכשיו ברמה הכי גבוהה, ויש אינספור דוגמאות לשחקנים (במיוחד חלוצים) שמגיעים לשיא כזה יחסית מאוחר כי לא זכו להזדמנויות במועדונים גדולים. להצלחה במעמדים גבוהים יש השפעה על המנטליות של השחקן, ואולי הבטחון שהיה חסר לו קודם כשלבש את מדי הנבחרת כעת חי ובועט. מה שמיליטו עושה באינטר הוא יכול לעשות גם בסלקסיון עם השיטה הנכונה, ומה שליצ'ה עושה בליון... צריך פחות לעניין, למען האמת.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

השחקן הכי טוב של ארגנטינה במונדיאל 2006 (או לפחות אחד מהטובים) הגיע מהליגה הברזילאית, ככה שהקבוצה והליגה בה השחקן משחק היא לא גורם דטרמניסטי כמו שאתה מציג אותו.

העובדה שבתקופות אחרות במסגרת הזו (הנבחרת) הוא לא הצטיין היא לא רלבנטית לדעתך? לדעתי היא כן, היא לא קובעת בהכרח, אבל היא צריכה להלקח בחשבון (אולי פחות במקרה של מיליטו ויותר אצל קאמביאסו).

בפעם היחידה שליצ'ה קיבל הזדמנות בנבחרת הוא החזיר בגדול, ככה שאולי כן צריך להתעניין במה שהוא עושה בליון.